Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

THQ zawiera materiał z rozgrywki „Biomutant” na pięciu różnych platformach

Thq na północ Wydała serię filmów z rozgrywką dla Doświadczenie 101jest Biomutant.

Nieedytowany materiał filmowy przedstawia różne style misji pobocznej w BiomutantOtwarty świat, porównywanie grafiki i opcji na różnych platformach wydań.

Zrzuty ekranu dla Xbox One I Playstation 4 Gra działa w rozdzielczości 1080p i 30 klatkach na sekundę, podczas gdy gra działa w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę na konsolach Xbox One X i PlayStation 4 Pro.

Podobnie jak w przypadku wielu gier wieloplatformowych, Komputer Ma wyraźną przewagę wydajności dzięki renderowaniu wideo Biomutant Działa w rozdzielczości 4K i 60 fps.

Film z rozgrywki jest dostępny na PC poniżej, a reszta jest dostępna na oficjalnej stronie THQ Nordic youtube Kanał.

Ta sama rozgrywka pokazuje różnice między różnymi klasami dostępnymi w Biomotant, Co pozwala na mieszankę stylów walki, broni, a nawet mocy psi i mutacji.

Biomutant Jego premiera zaplanowana jest na 25 maja. Gra podąża za zwierzęcym bohaterem, który zmienia swój wygląd w zależności od cech określonych przez graczy.

Gra została pierwotnie ogłoszona w 2017 roku, ale aktualizacje statusu gry były dość nieliczne.

Stephan Leungkvist, Head of Experiment 101 Studio, wyjaśnił, że brak aktualizacji wynikał z uniknięcia kryzysu ich 20-osobowego zespołu.

„To była ogromna praca dla kontroli jakości” – powiedział Lungqvist – „ponieważ w grze z otwartym światem nie jest łatwo ich znaleźć”.

„A kiedy już je znajdziemy, musimy je naprawić, a to stawia przed nami dodatkowe wyzwanie, będąc małym zespołem”.

W innym miejscu firma THQ Nordic ogłosiła, że ​​pracuje nad menadżerem piłkarskim o nazwie Jesteśmy piłką nożną Który koncentruje się na umożliwieniu graczom ukończenia sezonów menedżerskich w „Trochę więcej niż potrzeba do ukończenia prawdziwego profesjonalnego meczu piłkarskiego: tylko dwie godziny”.