Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Twitter pracuje nad przyciskiem edycji, ale twierdzi, że pomysł nie pochodzi od Elona Muska | Świergot

Twitter potwierdził, że pracuje nad przyciskiem edycji, ale zaprzeczył, jakoby pomysł pojawił się po nowym największym udziałowcu firmy, Elona Muskaprzeprowadził na ten temat ankietę.

Przez lata edytowanie już opublikowanego tweeta było wymaganą funkcją na stronie, aby poprawić literówki lub żenujące błędy. Ludzie obecnie nad tym pracują, usuwając i ponownie publikując tweeta.

We wtorkowym poście Świergot Powiedział, że pracuje nad przyciskiem edycji od 2021 r. i przetestuje nową funkcję z wybraną grupą osób, które zarejestrowały się w produkcie subskrypcyjnym firmy — Twitter Blue — w nadchodzących miesiącach.

w Wideo Aby śledzić ogłoszenie, znajduje się przycisk edycji wraz z innymi opcjami dla tweetów, takimi jak „Usuń tweeta”, ale firma nie wskazała jeszcze, jak edytowany tweet będzie wyglądał na stronie. Twitter powiedział, że wciąż rozwija to narzędzie.

Szef produktu firmy, Jay Sullivan, powiedział, że od wielu lat jest to najbardziej pożądana funkcja, ale ostrzegł, że przycisk zwalniający może być nadużywany bez odpowiedniej kontroli.

Na przykład, gdy tweet staje się wirusowy, osoba może zmienić całą treść tweeta. „Bez takich rzeczy jak ograniczenia czasowe, kontrola i przejrzystość tego, co zostało zmodyfikowane, edycja może być nadużywana, aby zmienić historię publicznej rozmowy” – powiedział Sullivan.

„Ochrona integralności tej publicznej rozmowy jest naszym najwyższym priorytetem, gdy angażujemy się w tę działalność”.

Powiedział, że Twitter zajmie trochę czasu i poprosi o informacje na temat funkcji, zanim zostanie uruchomiona.

READ  Jak usunąć czarną pleśń: podstawa „działa cuda”

„Będziemy traktować tę funkcję ostrożnie i rozważnie oraz udostępniać aktualizacje w miarę postępów”.

Twitter ogłosił we wtorek, że Musk Dołączy do zarządu Od firmy dzień po tym, jak najbogatszy człowiek świata stał się jej największym udziałowcem, przejmując 9,2% akcji za 2,9 miliarda dolarów.

Udział Muska w firmie podsycił spekulacje na temat zmian, które wprowadzi na platformie, częściowo napędzane przez miliarderową ankietę na Twitterze dotyczącą przycisku edycji.

CEO Twittera, Parag Agrawal, zachęcał użytkowników do „ostrożnego głosowania” w ankiecie. Firma po raz pierwszy opublikowała, że ​​pracuje nad przyciskiem edycji 1 kwietnia, początkowo sugerując, że twierdzenie było żartem z Prima Aprilis.

Jednak firmy technologiczne często mają historię przekształcania żartów z Prima Aprilis w funkcje. Na przykład Google po raz pierwszy wspomniał o Gmailu 1 kwietnia 2004 roku.