Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

TVNZ przedstawia zespół komentatorów lata krajowego krykieta

TVNZ ujawniła swój zespół komentatorów na nadchodzące lato krajowego krykieta, w skład którego wchodzi kilku byłych graczy Black Caps i White Ferns, a także czołowy komentator Scotty Stevenson.

TVNZ nabyła prawa do transmisji krajowego i międzynarodowego krykieta w Aotearoa na początku tego roku po zamknięciu Spark Sport i w dzisiejszym porannym oświadczeniu stwierdziła, że ​​nie może się doczekać budowania na „mocnych fundamentach” pozostawionych przez swojego poprzednika.

„Relacjonowanie krykieta w Aotearoa to zawsze zaszczyt i pracować z zespołem komentatorów i transmisji, który wypracował tak unikalny styl, a chemia jest wyjątkowa” – powiedział Stephenson.

„Wiemy, że White Ferns zapewni nam idealne otwarcie wielkiego sezonu, w którym wystąpią najlepsi nowozelandzcy krykiet, zarówno na arenie międzynarodowej, jak i krajowej”.

White Fern Lea Tahuhu świętuje wraz z koleżanką z drużyny Susie Bates po zdobyciu furtki w meczu z Anglią.

Oprócz Stevensona do zespołu komentatorów powracają Craig McMillan, który rozegrał 260 występów w reprezentacji Nowej Zelandii, zdobywczyni Pucharu Świata i Pucharu Świata Rebecca Rowles oraz Grant Elliott.

Dołączy do nich były nadawca i prezenter Black Caps Test, Mark Richardson, a także byli White Ferns Katey Martin i Frankie Mackay, którzy przedstawią swój komentarz na temat gry dla Canterbury Magicians.

„Nie mogę się doczekać powrotu do komentowania gry, którą kocham, i opierania się na tym, co stworzyliśmy z zespołem przez ostatnie dwa lata. To ekscytujące, że możemy udostępnić grę szerszej, nowej publiczności w TVNZ” – powiedział Richardson.

„W tym roku obie drużyny mają wspaniałe mecze międzynarodowe i wraz z ligą krajową będzie to wspaniałe lato krykieta”.

Trent Boult obserwuje, jak piłka przechodzi przed nim podczas pierwszego dnia testu w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia przeciwko Australii w 2019 r.

Oprócz głównego zespołu komentatorów do międzynarodowych meczów dołączą międzynarodowi eksperci, w tym były angielski krykiecista Alex Hartley, rozmówca z Bangladeszu Athar Ali Khan i pierwsza w Republice Południowej Afryki komentatorka telewizyjna krykieta, Cass Naidu.

READ  French Open: Iga Świątek o obronie tytułu, presji i dlaczego Rafael Nadal jest na jej ścianie

Melody Robinson, dyrektor generalna ds. sportu i wydarzeń TVNZ, powiedziała, że ​​jest podekscytowana nadchodzącym sezonem.

„Pasja i wiedza naszego doświadczonego zespołu komentatorów do gry są widoczne za każdym razem, gdy rozpoczyna się gra, a widzowie mogą to zobaczyć”.

Widzowie będą mogli oglądać Black Caps i White Ferns T20 w TVNZ 1 oraz ODI i Tests w DUKE, a także lokalną ligę T20, Super Smash Dream 11.

Wszystkie mecze będą także transmitowane na żywo w TVNZ+, dzięki czemu widz będzie mógł wybrać, jak i gdzie oglądać swój ulubiony sport.