Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

OBEJRZYJ: Finn Allen, czarny czaprak, wpada w szał, aby zniszczyć atak Otago Voltów

OBEJRZYJ: Finn Allen, czarny czaprak, wpada w szał, aby zniszczyć atak Otago Voltów

Nie daj się zwieść motylowi wytatuowanemu na przedramieniu Finna Allena.

Chociaż odbijający Auckland Aces jest w stanie oddawać precyzyjne, zwinne strzały, może także włączyć przełącznik i uderzać piłkę zarówno na boisku, jak i poza nim – co udowodnił, zdobywając najlepsze w karierze 168 runów w ciągu jednego dnia, tracąc zaledwie 110 piłek. . Podczas środowego zwycięstwa jego zespołu nad Otago Volts siedmioma bramkami.

24-latek, który po raz pierwszy od powrotu z Wellington Firebirds grał białą piłką dla swojego rodzinnego miasta, przejął pościg i pomógł swojej drużynie pokonać w drugiej rundzie meczu Volts, którzy zdobyli 268 punktów na siedem w Community Oval w Eden Park.

Allen połączył determinację, skupienie i siłę, rozbijając atak gości w Oakland.

Pierwsza setka Allena przypadła drużynie Wellington Firebirds w lutym 2021 r.: zaledwie 128 z 59 piłek. Uderzenie Piorunem (również przeciwko Voltowi) zawierało 11 szóstek, a w środę zremisował na poziomie sześciu.

Tylko Jimmy Howe (Central Elks) i Colin Munro (Aces) strzelili więcej bramek w rundach Ford Cup.

Finn Allen z Auckland Ice przekroczył 150 piłek w zaledwie 105 piłkach w meczu z Otago Volts.

Aaron Gilions/Photosport/Personel

Finn Allen z Auckland Ice przekroczył 150 piłek w zaledwie 105 piłkach w meczu z Otago Volts.

Pierwsza pięćdziesiątka Allena wyleciała z 39 piłek. Stulecie, dzięki 11 granicom i trzem szóstkom, przypadło w 86 kulach. Następnie położył nogę na swoim miejscu, aby uzyskać 150 ze 105 piłek.

Travis Muller z Vaults w końcu uwięził Allena na 168, a Aces 267-3 na 46. miejscu, uniemożliwiając mu pobicie rekordu Colina Munro w Auckland Aces, wynoszącego 174 niepokonanych.

Allen, który był rozczarowany, że nie znalazł się w składzie Black Caps na ponad 50-krotny turniej Pucharu Świata w Indiach, prawie walczył przez całą pogoń za drugim najwyższym indywidualnym wynikiem w jednodniowej historii swojej drużyny i wrócił do gry owacje na stojąco.

Robbie O’Donnell (46 niepokonanych) zapewnił wsparcie, kończąc akcję z kapitanem Seanem Solią już po pięciu piłkach.

READ  All Blacks No 10 Beauden Barrett otwiera się na straszny wyciek przeciwko Springboks

Było to pierwsze zwycięstwo Aces w sezonie w jakiejkolwiek formie.

Tabela punktów Ford Cup (po 2 rundach): Northern Districts 9, Canterbury 5, Otago Vaults 4, Auckland Aces 4, Central Stags 4, Wellington Firebirds 0.