Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Triple H nieobecny 3 lipca WWE Raw zareagowało za kulisami

Triple H nieobecny 3 lipca WWE Raw zareagowało za kulisami

WWE

Odkąd objął stanowisko Chief Content Officer w WWE w lipcu ubiegłego roku, Paul „Triple H” Levesque rzadko był nieobecny na pokazach WWE, prowadząc programy za kulisami.

Jednak tak nie było w przypadku odcinka Raw z tego tygodnia, as Fightful Select (wymagana subskrypcja) Poinformowano, że Triple H nie był obecny na odcinku Raw w tym tygodniu.

Wiele osób za kulisami pokazu Fightful zauważyło, że nieobecność Triple H była nieoczekiwana, ale był w świetnym nastroju w sobotni wieczór na Money In The Bank i był podekscytowany sukcesem programu.

Jeśli chodzi o jego nieobecność, ci, z którymi rozmawiał Fightful, twierdzili, że „nic nie było”, to była tylko zaplanowana noc dla Triple H i oczekuje się, że wróci do swoich obowiązków na pokazie SmackDown w tym tygodniu.

Talentowi nie powiedziano, dlaczego Triple H nie pojawił się na koncercie.

Jak zwykle, gdy Triple H nie pojawia się na koncertach, Bruce Prichard był u steru na Raw w tym tygodniu.

Dla tych, którzy zastanawiają się nad Vincem McMahonem, nie było go w Londynie na Money In The Bank w zeszły weekend, a nawet nie było go na Raw pod nieobecność Triple H.

Na Raw w tym tygodniu napięcia utrzymywały się podczas Dnia Sądu po wygranej Money In The Bank Damiana Priesta w sobotnią noc.

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami ze świata wrestlingu, dotknij czerwonego dzwonka w prawym dolnym rogu ekranu, aby otrzymywać powiadomienia z WrestleTalk.com bezpośrednio na swoje urządzenie!

READ  Fani brytyjskiego programu „Mam talent” ITV zauważyli problem z występem Aleshy Dixon w półfinale