Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Trend FCB stawia neuroróżnorodność i inkluzywność w centrum najnowszej historii RHB z okazji chińskiego Nowego Roku

Trend FCB stawia neuroróżnorodność i inkluzywność w centrum najnowszej historii RHB z okazji chińskiego Nowego Roku

Zatytułowany „Akceptacja” najnowszy film RHB z okazji chińskiego Nowego Roku, wymyślony i stworzony przez FCB SHOUT, to dramatyczna opowieść o życiu Beatrice Leung, działaczki na rzecz praw osób autystycznych i reżyserki, która odkryła autyzm dopiero jako nastolatka. Po trzydziestce.

Przez pierwsze trzy dekady swojego życia Beatrice starała się pogodzić z odmiennością, ciągle czując się niechciana i nieakceptowana przez świat, który jej nie rozumiał. Kiedy jednak dowiedziała się o diagnozie, jej życie zmieniło się radykalnie.

Poczyniła ogromne postępy jako aktywistka na rzecz autyzmu i stała się latarnią nadziei dla osób autystycznych – zwłaszcza kobiet – w Malezji. Jej nowy cel doprowadził do założenia własnej organizacji pozarządowej o nazwie Autism Inclusiveness Direct Action Group, która wspiera reprezentację społeczności autystycznej w mediach i przestrzeniach kształtowania polityki.

Film wyreżyserowany i opowiadany przez samą Beatrice, a nakręcony w całości z perspektywy pierwszej osoby, film pomaga widzowi spojrzeć na świat oczami Beatrice i lepiej zrozumieć, w jaki sposób osoba autystyczna postrzega i przetwarza otaczające ją rzeczy.

Abdul Suni Abdul Murad, dyrektor ds. marketingu grupy w RHB Banking Group, powiedział: „W RHB jesteśmy zaangażowani w osiąganie postępu dla wszystkich, a nasze różnorodne inicjatywy na rzecz różnorodności, równości i włączenia społecznego są tego dowodem.

RHB #Empower, program skupiający zasoby, aby na pierwszy plan wysunąć inkluzywność i różnorodność w zatrudnieniu poprzez tworzenie możliwości dla społeczności neuroróżnorodnej, oraz coroczny program Art from the Heart, w ramach którego promujemy lokalnych artystów, w tym tych ze społeczności neuroróżnorodnej, Oba programy zostały zaprojektowane celowo, aby pomóc w szerzeniu większej świadomości na temat neuroróżnorodności oraz wzmacnianiu talentów zajmujących się neuroróżnorodnością, aby mogli zaprezentować swoje talenty i wspierać bardziej zróżnicowane i włączające społeczeństwo.

Ten szczery i osobisty film Beatrice Leung potwierdza nasze zaangażowanie w dalsze wspieranie zróżnicowanej społeczności i służy jako przypomnienie w tym świątecznym okresie, aby objąć i celebrować swoje prawdziwe ja.

READ  Jak używać kul księżycowych w Krainie Czarów Tiny Tiny

Co ciekawe, film nie był pierwszą współpracą Beatrice i RHB.

„Dzięki mojej organizacji pozarządowej często konsultuję się z organizacjami, które chcą włączyć do swoich pracowników osoby z zaburzeniami neuroróżnorodnymi, i tak po raz pierwszy spotkałam RHB. Zatem zaproszenie do opowiedzenia mojej historii z RHB było naprawdę niesamowitą okazją; „To prawie jakbyśmy doszli do porozumienia zatoczyło pełne koło!” – powiedziała Beatrice Leong.

Natychmiast dodała: „Muszę także wyrazić uznanie Luthowi, małemu dziecku z filmu, które ma autyzm. Wielkie wyrazy uznania należą się także Firasowi i Williamowi, dwóm autystycznym nastolatkom, którzy byli bardzo podekscytowani możliwością pracy statystów i którzy uprzejmie pomogli mi stworzyć kilka szkiców, które pojawiły się w filmie. Mam nadzieję, że ten film udowodni także, że osoby z autyzmem mają swoje miejsce w świecie mediów i sztuki.

Tymczasem Tjer, dyrektor kreatywny w FCB SHOUT, dodał: „Produkcja filmu nakręconego w pierwszej osobie była naprawdę ekscytująca, ale zrobiliśmy to nie tylko dlatego, że chcieliśmy zrobić coś innego; w rzeczywistości za tą techniką kryje się głębsze znaczenie Jako osoba, która po trzydziestce odkryła, że ​​jest autystyczna, Beatrice spędziła większość swojego życia ukrywając się i uciekając przed światem. To zainspirowało nas do opowiedzenia jej historii bez pokazywania jej prawdziwej tożsamości, aż do końca. Dzięki temu możemy również pozwolić widzowie w immersyjny sposób doświadczają, jak to jest być osobą autystyczną, dzięki czemu mogą lepiej zrozumieć tę chorobę oraz zacząć akceptować i celebrować różnice między ludźmi.

„Akceptacja” miał swoją premierę 29 stycznia 2024 r. i jest wyświetlany we wszystkich kanałach społecznościowych i cyfrowych RHB Bank w związku z obchodami Chińskiego Nowego Roku, które rozpoczynają się 10 lutego 2024 r. Jak dotąd film zebrał bardzo pozytywne recenzje w serwisie Media społecznościowe. Do tej pory ponad 4700 polubień.

READ  Kluczowe przecieki na temat telefonu Google Pixel 9 ujawniają zaskakujący nowy design