Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Twórcy Minecrafta odpowiadają na więcej pytań dotyczących mobów w aktualizacji 1.17 Caves & Cliffs

1,17 Jaskinie i klify Pierwsza część wprowadziła do Minecrafta trzy nowe moby: jeżowce, kozy i świecącą kałamarnicę. W tej wersji gracze są ciekawi tych uroczych zwierzątek. Te nowe moby również wywołały wiele pytań.

Na kanale YouTube Minecraft Mojang ma trwającą serię o nazwie „Zapytaj Mojanga”. W tej serii programiści rutynowo odpowiadają na pytania, które fani wysyłają na Twitterze. W ostatnim czasie deweloperzy wyjaśnili wiele pytań dotyczących nowego tłum W aktualizacji Minecraft 1.17.


Twórcy usunęli wątpliwości dotyczące mobów w Minecraft 1.17

W ostatnim odcinku Ask Mojang Thommy Silverman (QA Lead Minecraft Java), Anna Barney (Bedrock UI Developer) i Matthew Dryden (QA Specialist Minecraft Java) odpowiadali na pytania dotyczące nowego tłumu.

1) Czy w Jaskiniach i Klifach można oswoić lisy i kozy?

Niestety lisy i kozy nie zostaną oswojone w aktualizacji Jaskinie i Klify. Ponieważ kozy uwielbiają wpadać na graczy, prawdopodobnie nie zostaną oswojone. Mateusz powiedział:

„Bardzo przyjazne kozy, nikt tego nie chce. Mają własne interesy i wcale się o ciebie nie troszczą”.

2) Dlaczego smok końca pozostaje na wyspie? Czy smok jest niebezpieczny?

Użytkownik @flouncy301nann chciał wiedzieć, czy smok Kresu jest niebezpieczny, ponieważ zawsze pozostaje na wyspie odrodzenia. Anna powiedziała, że ​​Dragon Ender walczy tylko o ochronę jej jaja, ponieważ gracz jest najeźdźcą.

3) Gdyby pnącze nigdy nie istniało, jaki tłum byłby maskotką?

Gady to jeden z kultowych mobów w rzemiosło MaineAle co, jeśli wcześniej nie istniało? Matthew, Anna i Tommy dyskutowali o tym i powiedzieli, że mógł to być kurczak, Enderman lub świnia w kształcie gada. Ale będzie miał świńską skórę.

4) Dlaczego człowiek psuje wodę?

Woda jest naturalnym wrogiem endermana w grze Minecraft. Wielu graczy widziało jego teleportację jak szaleńca podczas deszczu. Z powodu tego zachowania gracze mogą chronić się przed mobami za pomocą wiadra z wodą.

READ  Apple może wydać MacBooka Pro M1X wcześniej niż myśleliśmy

Ta funkcja została dodana, ponieważ ktoś ze społeczności ją zasugerował, a programistom spodobał się pomysł.

„Ktoś ze społeczności zasugerował: Hej! Sprawmy, żeby ludzie nie dotykali wody. Może jakoś się jej boją. Na końcu nie ma wody”.

5) Jeśli nazwiesz Epsolutel, czy zachowasz tę nazwę w wiadrze?

Axolotls (zdjęcie za pośrednictwem Mojang)
Axolotls (zdjęcie za pośrednictwem Mojang)

Tak, Absolutel zachowa swoją nazwę nawet w wiadrze. Na przykład absolut o imieniu Karl, gdy zostanie zebrany do wiadra, będzie nazywany Wiadrom Karola.

6) Jak długo Absolutil może oddychać wodą?

Gdzie jeżowce Są płazami, potrafią przetrwać na lądzie i wodzie. Istnieje jednak ograniczenie dotyczące tego, jak długo mogą pozostać na Ziemi. Jeżowce mogą pozostać na lądzie tylko przez pięć minut, po czym umrą.

Dlatego jeżowce próbują udać się do najbliższego źródła wody. W wodzie są znacznie szybsze niż na lądzie.


Aby obejrzeć niesamowite filmy z gry Minecraft, zasubskrybuj Sportskeeda nowo uruchomiony kanał YouTube


Aby uzyskać niesamowite filmy z Minecrafta, „Zasubskrybuj” nowo uruchomiony kanał YouTube