Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

YouTube wprowadzi obsługę obrazu w obrazie dla użytkowników iOS, począwszy od subskrybentów Premium

Ilustracja do artykułu zatytułowanego Obsługa YouTube Picture-in-Picture będzie dostępna dla użytkowników iOS, począwszy od subskrybentów Premium

obrazek: Biuro Martina (Obrazy Getty)

Wreszcie, aplikacja YouTube na iOS otrzymuje obsługę obrazu w obrazie, umożliwiając użytkownikom dalsze oglądanie filmów w małym wyskakującym okienku podczas przewijania na iPhonie i iPadzie.

W oświadczeniu dla Gizmodo i innych placówek w piątek rzecznik YouTube powiedział, że funkcja jest obecnie udostępniana na całym świecie jako pierwsza dla subskrybentów YouTube Premium. Wszyscy użytkownicy iOS w USA mają wyraźnie większą premierę, ale YouTube nie podał harmonogramu, kiedy wolni użytkownicy mogą spodziewać się dostępu do tej funkcji.

Firma Apple wprowadziła obsługę wideo „obraz w obrazie” na iPada z iOS 9 i iPhone’a z iOS 14, ale już działała z aplikacją YouTube. To była inna historia. Niektórzy użytkownicy znaleźli kreatywne rozwiązania za pośrednictwem YouTube w Safari lub skrótów iOS. Jednak aktualizacje na końcu YouTube sprawiły, że niektóre z tych skrótów stały się przestarzałe, chyba że zapłacisz za 12 USD miesięcznie za usługę Premium.

Mamy nadzieję, że wraz z nadejściem oficjalnego wsparcia iOS te problemy to już przeszłość i wkrótce użytkownicy iOS będą mogli cieszyć się tą samą funkcją, którą Użytkownicy Androida Udało mi się to przez lata.

Teraz nie mam psa w całej walce Androida z iOS; Dorastając, moja rodzina kupowała gadżety oparte na marce, która najlepiej się sprzedawała, a ja z trudem zmagam się z tą ogromną ilością pieniędzy, mając dostęp do prawdziwych pieniędzy dla dorosłych. Ta obojętność nie powstrzymała fanów Apple przed szeptaniem mi do ucha, zwłaszcza po tym, jak w końcu dostałem swój pierwszy smartfon: Nexusa 6, model, który miał już rok, zanim zaoszczędziłem wystarczająco, by go powstrzymać w 2015 roku (tak, ja wiem, jestem za późno) w grze). Ale hej, nawet ten który Stara rzecz miała obsługę obrazu w obrazie.

Aktualizacja: 18.06.2021, 20:04: Oświadczenie dodane z YouTube.

READ  Oto dlaczego Twój nowy pilot Apple TV nie ma funkcji śledzenia wzoru AirTag