Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

10 porad i wskazówek dotyczących Roku zapewniających najlepsze wrażenia podczas przesyłania strumieniowego

Ilustracja: Martin J

Niezależnie od tego, czy uzyskujesz dostęp za pośrednictwem jednego z inteligentnych telewizorów firmy, skrzynek strumieniowych lub kijów, platforma Roku działa jako centrum dla niezliczonych różnych usług rozrywkowych. Nie ma znaczenia, czy oglądasz Filmy H3H3 na YouTube, losowe gry w baseball na ESPN+ lub po prostu znajdź darmowy film – czcigodny showrunner Cię wspiera.

Jednak wiele funkcji i opcji Roku może być tak gęstych, że może to być przytłaczające dla nowicjuszy; Wielu nowych użytkowników może nie wiedzieć, co potrafi ich małe pudełko. Tak więc, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać swoją konfigurację, oto dziesięć łatwych sposobów hackowania, które sprawią, że odpusty będą wygodniejsze i sprawią, że Twój Roku będzie bardziej przenośny.

Streaming Wars podzielił nasze systemy rozrywkowe na niezliczone kieszenie i kieszenie. Może być niemożliwe ustalenie, gdzie program jest aktualnie organizowany i jak długo będzie trwał. Ale pasek wyszukiwania Roku, który można znaleźć w głównym menu usługi, zaskakująco dobrze radzi sobie z nawigacją każdego gracza w terenie – od Amazon Prime, przez Netflix, po Vudu – aby dokładnie określić, gdzie możesz przesyłać strumieniowo lub kupować. Kiedy Harry spotkał Sally. To bardzo ważne i, szczerze mówiąc, jeden z głównych powodów, dla których warto kupić Roku. Wyobraź sobie wynajem Wielki Lebowski Za cztery dolce, nie wiedząc, że jest hostowany na Netflix za darmo. Okropny los.

Być może jesteś zmęczony niezliczonymi gadżetami zaśmiecającymi Twój salon. Na szczęście aplikacja Roku pozwala każdemu, kto ma oprogramowanie, zintegrować pilota ze smartfonem, co nieco zmniejsza bałagan. Po pobraniu aplikacji otwórz ją, aby znaleźć panel sterowania, przycisk pauzy, klawisz głośności i, co najważniejsze, wybór kanałów ułatwiających nawigację. Aplikacja jest również idealna do wszelkich sporów transmitowanych na żywo z drugą połówką, gdy ktoś na kanapie sprytnie chce się przełączyć na Bridgeton bez wiedzy innych.

READ  Przyszłoroczne Call of Duty ma nosić nazwę Modern Warfare II i jest kontynuacją udanego tytułu z 2019 roku

Najgorszą rzeczą w rewolucji streamingu jest to, że musimy wykorzystać dowolny program, na który patrzymy, za pomocą dużej i fantazyjnej klawiatury numerycznej na ekranie telewizora. Zbliżanie się klawisza „S” do klawisza „K” brzmi okropnie. Ale po zsynchronizowaniu telefonu z urządzeniem Roku wszystkie te zapytania można obsłużyć za pomocą klawiatury iPhone’a, która jest około miliard razy wydajniejsza.

Nie wiem dokładnie, dlaczego kanał Roku jest dokładnie, ale wiem, że pewnego samotnego wieczoru w kwarantannie, moja dziewczyna i ja osiedliliśmy się Masz mailaA Co było niewytłumaczalnie bezpłatne w aplikacji. Z jakiegoś powodu kanał Roku przesyła co dwa miesiące garść filmów i programów telewizyjnych do swojego wewnętrznego repozytorium dla każdego, kto jest właścicielem sprzętu. Masz do czynienia z niektórymi reklamami, ale zdecydowanie warto od czasu do czasu sprawdzać, co nowego. Również w tym roku wszystkie Treści Quibi-Refuge zostały przeniesione na kanał, co jest szczególnie wspaniałe.

Roku zawiera wiele tajnych menu, dostępnych tylko za pośrednictwem grup przycisków podobnych do gier wideo, które są oczywiście przeznaczone do rozwiązywania problemów i testów diagnostycznych. Ale może być również bardzo przydatny do codziennego użytku. Na przykład za pomocą pilota Roku dotknij „Dom” pięć razy, a następnie w górę, w dół, w górę i w dół, a zobaczysz stronę z informacjami o sile odbierania sygnału Wi-Fi przez urządzenie. Słabe połączenie może być powodem, dla którego możesz napotkać częste buforowanie podczas nocnych bingów, więc skorzystaj z zasobu, aby umieścić Roku tam, gdzie otrzymuje największą wierność.

Powiedzmy, że chcesz obejrzeć walkę Logana Paula i Floyda Mayweathera, ale wolisz umrzeć niż dać pieniądze jednemu z tych dwóch mężczyzn. (całkowicie zrozumiałe!) Następnie załóżmy, że jeden z Twoich znajomych przeszedł przez płytki, swobodny strumień, z którym obecnie łączysz się przez urządzenie z Androidem. Chcesz przenieść go na duży ekran? Cóż, Roku ma w opcjach systemowych opcję o nazwie „Screen Mirroring”, która pozwoli każdemu przesyłać przeglądarkę telefonu bezpośrednio do telewizora. Gratulacje! Nigdy nie przegap żadnej szansy na واحدةحدة Najbardziej kultowe mecze bokserskie wszech czasów.

READ  Aktualizacja New Horizons 1.11.0 usuwa popularną funkcję Nook's Crnny

Spójrzmy prawdzie w oczy: nie zrozumiesz wszystkiego, co mówią skromne maski, ale często denerwują Cię też zamknięte komentarze. To byłby trudny zakład, ale Roku wymyślił genialne rozwiązanie. W menu „Tryb napisów” zaznacz pole „Natychmiastowa powtórka”, teraz okno dialogowe zostanie zawieszone dopiero po rozbiciu przycisku restartu na pilocie Roku. Zostaniesz teleportowany z powrotem o 15 sekund, a tekst na dole ekranu ujawnia te rzeczy Klątwa ślepoty Do teraz. To pozycja obowiązkowa dla wszystkich ćpunów BBC America.

Możesz to przegapić, ale po lewej stronie pilota Roku znajduje się gniazdo słuchawkowe. Jeśli masz parę staroświeckich puszek pomocniczych i chcesz mieć na uwadze swoją drugą połówkę, która skinęła głową po kolejnym odcinku Wielkie brytyjskie wypiekiŚmiało i podłącz zasilanie, aby Mary Berry nie zakłócała ​​jej snu.

Niech zgadnę. Po zabraniu fajnego nowego Roku do domu natychmiast wszedłem do sklepu z kanałami i zacząłem dodawać dziwne, małe niszowe media, których wcale nie miałeś zamiaru oglądać, prawda? Jest drugi rok, a sieć żeglarska jest nadal pierwszą rzeczą, którą widzisz po włączeniu telewizora. Niewiele wiedziałeś, że klikając przycisk „*” na pilocie po najechaniu kursorem na kanał, możesz uporządkować całą stronę docelową Roku w katalog, który ma bardziej użytkowe znaczenie. Osobiście lubię trzymać cyfrową kuchenkę z przodu i na środku. Trzyma mnie na ziemi.

Masz dość ciągłego zwiększania i zmniejszania głośności na podstawie sceny po scenie? (Poważnie, Marvel, o co chodzi?) W Roku „Zaawansowane ustawienia dźwięku” możesz wybrać opcję „Poziomowanie”, aby znormalizować wyjście audio w całej pętli, ale wolę wariant „Noc”, który obsługuje płynne sekwencjonowanie i głośno uspokaja grupę. Niezależnie od tego jest to problem wykraczający poza Roku. Czy wszyscy giganci streamingu mogą się spotkać i osiągnąć równowagę w skali? Mam dość tego, że moja twarz rozpływa się w niektórych przypadkowych filmach dokumentalnych na Netflix o 2 w nocy

READ  Microsoft: używaj zasad terminów i „mentalności rytmu chmury”, aby szybciej poprawiać