Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Snap One prezentuje rozszerzoną integrację KNX z Control4 na targach Light + Building 2024 – KNXtoday

Snap One prezentuje rozszerzoną integrację KNX z Control4 na targach Light + Building 2024 – KNXtoday

Rozszerzona integracja KNX z Control4 poprawia jakość automatyki domowej i zwiększa możliwości biznesowe

Na targach Light + Building 2024 firma Snap One, producent inteligentnych rozwiązań do życia, zaprezentuje ulepszone doświadczenia użytkowników i rosnące możliwości biznesowe dostępne dla instalatorów KNX dzięki płynnej integracji systemów KNX z wiodącą w branży marką platformy automatyki domowej, Control4.

Instalatorzy odwiedzający stoisko KNX w hali 12 w dniach 3–8 marca na targach we Frankfurcie będą mogli zobaczyć, jak można sterować technologiami KNX za pomocą atrakcyjnego, przyjaznego dla klienta interfejsu Control4. Mogą także dowiedzieć się, jak integrować się z innymi podsystemami, w tym z rozwiązaniami audio, wizualnymi, oświetleniowymi, żaluzjami, bezpieczeństwem, zarządzaniem energią i rozwiązaniami sieciowymi, aby poprawić komfort użytkowania inteligentnego domu i zwiększyć przychody instalatora projektu.

Właściciele domów chętnie korzystają z najnowszych technologii, aby uprościć codzienne zadania, ujednolicić sterowanie i zapewnić lepsze doświadczenia w przypadku szerokiego zakresu działań i potrzeb. Dla profesjonalistów KNX istnieje ogromna szansa na poszerzenie oferty usług i zwiększenie zysków poprzez zapewnienie kompleksowej integracji domowej. W Light + Building odwiedzający mogą zobaczyć, jak integracja Control4 KNX może pomóc im w dostarczaniu klientom niesamowitych instalacji niezależnie od rodzaju i wielkości nieruchomości oraz w budowaniu silniejszego biznesu.

Na stoisku B91 Snap One zademonstruje, w jaki sposób system operacyjny inteligentnego domu Control4 OS3 obsługuje KNX Secure i bezproblemowo integruje się z technologiami KNX, umożliwiając instalatorom wykorzystanie wszystkich rozwiązań obsługujących KNX w ekosystemie Control4.

Oprócz łatwości obsługi, kompatybilności, eleganckiego wyglądu i możliwości rozbudowy systemu, odwiedzający mogą dowiedzieć się więcej o nowych funkcjach interfejsu użytkownika pilotów Control4 Halo i Halo Touch, najnowszych kontrolerach CORE, żywym oświetleniu liniowym z kontrolowanymi kolorami i integracji OvrC do zdalnej konfiguracji i konserwacji systemu. Więcej informacji na temat Control4 można znaleźć na stronie www.control4.comSzeroką gamę marek Snap One można znaleźć pod adresem www.snapone.com.

READ  Bezpłatna aktualizacja do systemu Windows 11: Jak już dziś pobrać wersję Insider Preview, aby wypróbować ją wcześniej?