Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowy monitor fitness firmy Samsung może zostać wprowadzony na rynek lada dzień

Nowy monitor fitness firmy Samsung może zostać wprowadzony na rynek lada dzień

Gizmo Chiny

Wygląda na to, że Samsung jest coraz bliżej wprowadzenia na rynek długo oczekiwanego urządzenia do noszenia – Galaxy Fit 3. To nowe urządzenie zastąpi Galaxy Fit 2, który ma prawie trzy lata.

Kilka dni temu przez przypadek zaprezentowano Galaxy Fit 3 na stronie internetowej Samsunga, a teraz, według . Gizmochina. Chociaż pudełka detaliczne nie ujawniają żadnych nowych informacji, których jeszcze nie znaliśmy, wskazują one, że Samsung przygotowuje się do wkrótce premiery Galaxy Fit 3.

Jak widać na powyższym obrazku, wygląda na to, że Galaxy Fit 3 będzie dostępny w co najmniej dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Nie wiadomo jednak, z jakich materiałów zostanie wykonana koperta zegarka. Jak wspomnieliśmy wcześniej, Samsung UAE jako pierwszy ujawnił informacje na temat Galaxy Fit 3. Choć zawartość szybko usunięto, nadal jest ona dostępna w pamięci podręcznej witryny. Z przecieku wynika, że ​​nadchodzący Galaxy Fit 3 znacząco ulepszy poprzedni model.

Samsung Zjednoczone Emiraty Arabskie

Oczekuje się, że Galaxy Fit 3 będzie wyposażony w 1,6-calowy wyświetlacz AMOLED o przekątnej 40 mm. Zegarek będzie działał na baterii do 13 dni pomiędzy ładowaniami. Urządzenie do noszenia będzie także wyposażone w zaawansowane funkcje śledzenia stanu zdrowia, funkcje bezpieczeństwa, takie jak wykrywanie upadków, a także ponad 100 dostosowywalnych tarcz zegarka.

Nadchodzące urządzenie do noszenia może również posiadać funkcję trenera snu, która będzie oferować użytkownikom spersonalizowane rekomendacje dotyczące poprawy nawyków związanych ze snem w oparciu o ich wzorce i rutynę snu. Ta funkcja pojawiła się także w wydanym w ubiegłym roku Galaxy Watch 6.

Wyciekające informacje na temat Galaxy Fit 3 sugerują, że będzie on miał kształt podobny do Apple Watcha. Nie oczekuje się jednak, że będzie to bezpośredni konkurent Apple Watcha. Cena wywoławcza Apple Watch SE 2 wynosi 249 dolarów, natomiast Galaxy Fit 3 może kosztować nawet 99 dolarów. To plasuje go w tym samym przedziale cenowym co Fitbit Charge 6 i Fitbit Inspire 3.

READ  PlayStation stawia duże zakłady na nowe franczyzy i gry w usłudze na żywo
Samsung Zjednoczone Emiraty Arabskie

Jeśli przecieki się potwierdzą, Samsung prawdopodobnie wkrótce zaprezentuje Galaxy Fit 3. Nie jest jednak jasne, dlaczego firma nie ogłosiła tego na początku tego roku, wypuszczając na rynek serię Galaxy S24.

Ta wiadomość nadeszła zaraz po ogłoszeniu przez Samsunga, że ​​pracuje nad Galaxy Ring. Jeśli oba urządzenia zostaną wprowadzone na rynek w tym roku, rok 2024 może być ważnym rokiem dla inicjatyw Samsunga w zakresie zdrowia.

Zalecenia redaktorów