Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tommy Fury dzieli się swoją reakcją na wrogiego Jake’a Paula, który poinformował o swoim dziecku

Tommy Fury dzieli się swoją reakcją na wrogiego Jake’a Paula, który poinformował o swoim dziecku

Molly Mae Haig i jej chłopak Tommy Fury ogłosili narodziny córeczki w zeszłym tygodniu.

Jednak bokserski rywal Tommy’ego, Jake Paul, przekazał wiadomość tydzień wcześniej w poście zapowiadającym ich nadchodzącą walkę, mówiąc, że „nie ma wymówek” dla odroczenia walki teraz, gdy „narodziło się dziecko”.

Teraz Tommy, lat 23, rozmawiał z gospodarzem Talk TV, Piersem Morganem, lat 57, na temat komentarzy Jake’a, zanim wydali oficjalne ogłoszenie – podczas gdy Molly Mae i mały Bambi oglądały w domu.

Ignorując komentarze Jake’a, Tommy powiedział: „Ostatecznie wszystko, co Jake Paul mógł zrobić z dowolnego miejsca na tym świecie, to spekulacje i to wszystko.

„Spekulacje, nic nie jest prawdą, chyba że usłyszysz to ode mnie i Molly. To integralna część i właśnie to musimy zrobić.”

„Jego usta nie mogły tego uratować”: Tommy Fury dzieli się swoją reakcją na wroga Jake’a Paula, który złamał oświadczenie o dziecku z Molly Mae Haig

Dodał: „To wiąże się z biznesem rozrywkowym, właśnie tam jesteśmy, Jake Paul i ja jesteśmy niesamowitymi partnerami tanecznymi i jak dotąd dobrze się bawiłem budując, a będzie tak gorąco, że po prostu nie mogę się doczekać. „

„Media społecznościowe nie mogą uratować Jake’a Paula, jego usta nie mogą go uratować, chodzi o walkę”.

Dwaj arcy-rywalcy dwukrotnie widzieli zaplanowane spotkania, ale w końcu są gotowi do walki łeb w łeb po tym, jak oba obozy podpisały mecz urazowy w Rijadzie 26 lutego.

Jake Paul wykorzystał narodziny dziecka wieloletniego rywala Tommy’ego Fury’ego, aby drwić ze swojego nadchodzącego przeciwnika przed długo oczekiwanym starciem w przyszłym miesiącu.

Paul i Fury właściwie musieli zerwać podczas pojedynku, aby promować nadchodzącą walkę, ale YouTuber poszedł teraz o krok dalej.

Dawne gwiazdy Love Island ogłosiły tę wiadomość w poście na Instagramie w poniedziałek, gdzie podzieliły się słodkim czarno-białym zdjęciem ze swoim noworodkiem.

READ  Królewski ekspert podczas koronacji króla Karola zbiega się z urodzinami jego wnuka Archie

Wiadomość ta nie była dla większości szokiem, ponieważ Jake faktycznie podjął się ujawnienia wiadomości na początku zeszłego tygodnia, ale dodał także oliwy do ognia, zostawiając komentarz do jej ostatniego postu.

Jake napisał: Po kilku nieudanych próbach wprowadzenia Tommy’ego Fury’ego na ring w końcu nadszedł moment prawdy.

Fumbles nie mają teraz wymówek. narodziny dziecka. Pieniądze są ogromne. Imigracja nie jest problemem. niedziela 26 lutego. ’

Zdenerwowany: bokserski rywal Tommy'ego, Jake Paul, ogłosił tydzień temu w poście zapowiadającym ich nadchodzącą walkę, w którym powiedział, że „nie ma wymówek” dla odroczenia meczu teraz, gdy urodziło się dziecko.

Zdenerwowany: Bokserski rywal Tommy’ego, Jake Paul, ogłosił tydzień temu w poście zapowiadającym ich nadchodzącą walkę, w którym powiedział, że „nie ma wymówek” dla odroczenia walki teraz, gdy urodziło się dziecko.

ROZMOWA: Teraz Tommy, lat 23, rozmawiał z gospodarzem Talk TV, Piersem Morganem, lat 57, na temat komentarzy Jake'a przed oficjalnym ogłoszeniem tej dwójki.

ROZMOWA: Teraz Tommy, lat 23, rozmawiał z gospodarzem Talk TV, Piersem Morganem, lat 57, na temat komentarzy Jake’a przed oficjalnym ogłoszeniem tej dwójki.

Następnie odpowiedział na post reklamowy: „W samą porę, aby zobaczyć, jak twój ojciec ponosi stratę”.

Rywalizacja pary rozpoczęła się po tym, jak Paul po raz pierwszy pokonał Tyrona Woodleya w sierpniu 2021 roku, kiedy został skonfrontowany z Brytyjczykiem, który tej nocy był na undercard.

Dwie wcześniej zaplanowane walki między parą zostały odwołane, a Fury wycofał się z powodu złamanego żebra za pierwszym razem i trudności z dostaniem się do USA zeszłego lata.

Początkowa data 25 lutego została podobno zmieniona na 26 lutego, aby uniknąć kolizji z pojedynkiem Floyda Mayweathera z gwiazdą Geordie Shore Aaronem Chalmersem.

nasz koniec!  Byli gwiazdy Love Island, Tommy i Molly May, ogłosili nowość w poście na Instagramie

nasz koniec! Byli gwiazdy Love Island, Tommy i Molly May, ogłosili nowość w poście na Instagramie

„Hello Dadda”: Molly Mae i jej mały Bambi oglądały wywiad w zaciszu własnego domu

„Hello Dadda”: Molly Mae i jej mały Bambi oglądały wywiad w zaciszu własnego domu

Paul po raz pierwszy będzie chciał utrzymać swój niepokonany rekord w starciu z zawodowym bokserem, wcześniej mierząc się z byłymi zawodnikami UFC, byłym graczem NBA i innym YouTuberem.

READ  Księżna Yorku Sarah Ferguson po raz pierwszy składa królewski hołd gwiazdorowi „Przyjaciół” Matthew Perry’emu po jego śmierci w wieku 54 lat, mówiąc: „Dałeś tak wielu radości i śmiechu”.

Ostatnie zwycięstwo odniósł z Andersonem Silvą w październiku ubiegłego roku, kiedy jednogłośną decyzją znokautował legendę mieszanych sztuk walki.

Tymczasem Fury odniósł się do Daniela Bociańskiego, kiedy ostatni raz zakładał rękawice w kwietniu ubiegłego roku.

Wróg: Jack Paul wykorzystał narodziny dziecka wieloletniego rywala Tommy'ego Fury'ego, aby drwić ze swojego arcy-nemezis

Wróg: Jack Paul wykorzystał narodziny dziecka wieloletniego rywala Tommy’ego Fury’ego, aby drwić ze swojego arcy-nemezis