Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wszyscy widzowie Star Musicals są zdezorientowani, gdy pojawiają się fronty Johna Barrowmana

John Barrowman poprowadził dziś uroczystość specjalną (Zdjęcie: ITV)

Wszyscy widzowie Star Musicals byli zdezorientowani, dlaczego John Barrowman wyprzedził program konkursowy ITV.

Świąteczne specjały gwiazdorskiej obsady składającej się z Verne’a Brittona, Bena Millera, byłego posła i prezentera Gilesa Brandretha, prezenterki Anity Raney i aktorki Kathryn Tyldesleyi spiker sportowy Radzi Chinyangani.

Gwiazdy otrzymały światowe wskazówki od komitetu powracającego, mocarstwa teatru muzycznego Ellen Page OBE, Samantha Parks i Trevora Dion Nicholasa oraz były wspierane przez żywą orkiestrę.

Baruman zaprezentował godzinny odcinek Miesiące po ujawnieniu zarzutów, Ujawniał się w kółko na planie Lekarz z Pochodnia.

Na początku tego roku 54-letni aktor przyznał się do wystawiania się na występy kolegów z zespołu i „wygłupów” podczas występów.

Wszyscy widzowie Star Musicals nie mogli zobaczyć Barrowmana na miejscu gospodarza i zażądali odpowiedzi.

Barrowman przyznał się do narażenia się na kolegów z obsady i „wygłupów” na planie Doctor Who i Torchwood (Zdjęcie: ITV)

Jeden z nich napisał: „ITV, proszę wyjaśnij, dlaczego @JohnBarrowman jest gospodarzem tego programu”.

Powtarzając podobne odczucia, inny powiedział: „To szokujące, że ITV nadal używa #johnbarrowman #allstarmusicalsatchristmas. Obnażył się przed ludźmi i wydawało się, że wyczyścili go pod dywanem. ”

„Jestem zaskoczony, że John Barrowman to oferuje???” Kolejny dodał.

Ale niektórzy byli zachwyceni, widząc Barrowmana w centrum uwagi.

CanITV, proszę, zamów całą serię #AllStarMusicals u @JohnBarrowman. To jest dokładnie ten rodzaj błyszczącego, tandetnego, poprawiającego samopoczucie telewizora, jakiego potrzebujemy teraz.

Barrowman pojawił się u Lauren w zeszłym miesiącu i podkreślił, że jego „śmieszne zachowanie” było przesadzone, gdy brał udział w swoim pierwszym wywiadzie telewizyjnym od czasu, gdy pojawiły się zarzuty.

Barrowman pojawił się na Lauren w zeszłym miesiącu, aby omówić zarzuty (Zdjęcie: ITV)

„Myślę, że gdyby tak było teraz, przekraczałoby to granicę” – powiedział. Myślę, że coś wydarzyło się 15 lat temu – to było okropne zachowanie, śmieszne zachowanie.

Odbywało się to w ograniczonym miejscu i byliśmy jak pracująca razem rodzina. Fakt, że to były historie, które właściwie opowiedziałem, opowiadałem im od lat. Niczego nie ukrywałem.

Byli napompowani i próbowali przekształcić je w molestowanie seksualne, co nigdy się nie wydarzyło.

Jedynej rzeczy dla mnie, wszystkich zamieszanych wokół tego ludzi, nie było. Nie znają kontekstu rzeczy, które zostały zrobione. Jak powiedziałem, nie zrobię tego teraz.

Ale co ludzie i ja nie pozwalamy na ciągłe ataki w prasie i wszystko, co dzieje się tylko po to, by sprzedawać gazety, nie pozwalamy ludziom nauczyć się dostosowywać i zmieniać – to jest najważniejsze.

Oti Mabuse zastąpił Barrowmana jako sędzia w Dancing On Ice (Zdjęcie: ITV)

W środę potwierdzono, że Strictly Come Dancing Star Oti Mabuse zastąpi Barrowmana na stanowisku nowego sędziego Dancing On Ice.

Barrowman bierze udział w konkursie Celebrity Skateboarding Contest od 2019 roku, po tym, jak pojawił się w programie jako zawodnik w 2006 roku.

Na początku tego roku ogłoszono, że prezenter nie powróci jako sędzia w kolejnej serii Tańca na lodzie.

Barrowman powiedział wtedy, że jego odejście nie miało nic wspólnego z oskarżeniami, że wielokrotnie ujawniał się na planie Doktora Who i jego siostry The Torchwood Show. Aktor, który zagrał kapitana Jacka Harknessa, potwierdził, że jego odejście zostało spowodowane przyjęciem roli gospodarza w All Star Musicals.

ITV odmówił komentarza.

Wszystkie świąteczne musicale Star są dostępne do streamowania w ITV Hub.

Masz historię?

Jeśli masz historię, film lub zdjęcia celebrytów, skontaktuj się z Metro.co.uk Zespół animatorów wysyłając e-mail na adres [email protected] lub dzwoniąc pod numer 020 3615 2145 lub odwiedzając naszą stronę internetową wyślij rzeczy Strona – Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie.

READ  Oficjalne zobowiązanie Discovery walczy o utrzymanie polskiej firmy medialnej | rozrywka