Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jamie Dornan: Widzowie telewizyjni „Rozpieszczani wyborem” ryzykują zbyt wcześnie rezygnację z programów | Jamie Dornan

Telewizja przechodzi przez złoty wiek, ale widzowie są zbyt rozpieszczeni na wybór, istnieje niebezpieczeństwo, że ludzie będą tęsknić za dobrymi rzeczami, aktorem Jamie Dornan Powiedział.

Dornan niedługo pojawi się w formacie filmowym Kenneth Brana Belfast A w telewizji w sześcioczęściowym filmie The Tourist z BBC One.

W wywiadzie dla Radio Times powiedział, że to złoty wiek dla telewizji, ale wiąże się to z ryzykiem. „Jesteśmy zbyt rozpieszczeni, by mieć wybór”, powiedział. „I masz teraz tę umiejętność, dzięki której jeśli ci się nie spodoba, możesz przejść do następnej rzeczy. Co moim zdaniem jest trochę niebezpieczne.

„Wiesz, to smutne. Jak często oglądamy różne rzeczy i mówimy:„ Nie byłem pewien – zajęło mi to trzy odcinki ”. Ale nadal trudno jest tworzyć rzeczy. Jeśli dojdziesz do sedna gdy to zrobisz, są szanse, że jest tam coś dobrego, a ty po prostu musisz dać temu szansę.

Dornan był niezwykle udanym modelem, zanim zwrócił się do aktorstwa z tlącym się występem w Marie Antoinette Sofii Coppoli w 2006 roku, co doprowadziło do tego, że New York Times zatytułowany „Złota łodyga”. Jego debiut przyszedł z nazwą Ekscytujący seryjny morderca w dramacie BBC UpadekWystępuje u boku Gillian Anderson.

Dalszą sławę, a także wiele ironii zyskał dzięki roli Christiana Graya w filmowej adaptacji sadomasochistycznego serialu Pięćdziesiąt twarzy Greya. Następnie wydano Fifty Shades Darker i Fifty Shades Freed.

Peter Bradshaw z The Guardian opisał występ Dornana w Fifty Shades of Grey jako „Delikatne mydło na dzieńZ drugiej strony występował w Belfaście powszechnie chwalony, ze spekulacjami, że może zostać nominowany do Oscara dla najlepszego aktora drugoplanowego. Film ma się ukazać w przyszłym miesiącu, ale został już nagrany Pięciogwiazdkowe recenzje Występy festiwalowe.

READ  LGBT+Polska w niebezpieczeństwie, ponieważ orzeczenie Sądu Najwyższego stawia kraj na ścieżce „Polexitu”

W Turyście Dornan gra nieznanego Brytyjczyka, który budzi się w australijskim buszu z amnezją i jest nawiedzany przez niebezpieczne i podejrzane postacie z jego przeszłości.

Na początku roku, podczas kwarantanny w australijskim hotelu przed zdjęciami, ojciec Dornana, profesor Jim Dornan, położnik i ginekolog, Zmarł z covid.

„Wszyscy mieliśmy jakieś doświadczenie w testowaniu, aczkolwiek niektórzy więcej niż inni” – powiedział Dornan. „Chociaż osobisty wpływ na mnie był zły, mam nadzieję, że Covid wyjdzie coś pozytywnego, ponieważ to, w naszym życiu, jest prawdopodobnie jedyną rzeczą, której wszyscy doświadczyliśmy na całym świecie. Wpłynęło to na nas wszystkich na różne sposoby, oczywiście, ale miejmy nadzieję, że ma jednolitą jakość.”