Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dzieci pani Brown i East Enders zmagają się z katastrofą polegającą na oglądaniu liczb w Boże Narodzenie 2021 r.

Pani Brown Boys przegapiła oglądalność telewizji w Boże Narodzenie 2021 r. – podczas gdy EastEnders pozostaje w tyle za innymi serialami, ujawniają dane o oglądalności.

Był to specjalny świąteczny program „Strictly Come Dancing”, który był wielkim hitem, przyciągając największą liczbę widzów poza świątecznym przesłaniem królowej.

Według danych BBC Nightly, trudny odcinek specjalny, który wygrała gwiazda popu Anne-Marie, obejrzało średnio 5,8 miliona widzów.

Czytaj więcej: Pub w Midlands skrytykowany za „smutne” otwarcie w Boże Narodzenie, co jest idealną odpowiedzią na krytyków

30-letnia piosenkarka i jej zawodowy partner taneczny Graziano Di Prima triumfowali po swoim kaskaderskim występie Cha Cha, który przyniósł im 40 punktów sędziowskich.

BBC One zajęło osiem z dziesięciu najlepszych programów w Boże Narodzenie – a ITV zajęło ósme i dziewiąte miejsce z odcinkami z Coronation Street i Emmerdale.

Bożonarodzeniowy kanał królowej, który trwał około 10 minut i obserwował jej refleksję na temat śmierci jej męża, księcia Edynburga i nieustających skutków pandemii koronawirusa, obejrzało 7,4 miliona widzów.

Królowa nagrywa swoją coroczną świąteczną audycję w Białym Saloniku Zamku Windsor

Zdobył trzecie miejsce z Call The Midwife z 4,7 milionami widzów, filmem Michaela McIntyre’a The Wheel of Christmas z 4,6 milionami widzów i czwartym miejscem, a Blanket Blanc zajął piąte miejsce z 4,2 milionami widzów.

Mary Poppins Returns, kontynuacja popularnego filmu z 1964 roku z 2018 roku, zajęła szóste miejsce z 3,7 miliona widzów, podczas gdy produkcja animowana Superworm uplasowała się na miejscu siódmym z 3,34 milionami.

W telewizji ITV Coronation Street zgromadziło 3,25 miliona widzów, a Emmerdale obejrzało 3 miliony.

Pod numerem 10 świąteczny program EastEnders obejrzało 2,9 miliona widzów.

Serial BBC One Mrs Brown’s Boys, z udziałem Brendana O’Carrolla, zwykle zdobywał dużą publiczność, ale w tym roku nie pojawił się w pierwszej dziesiątce.

READ  „Mamo, Wasza Wysokość”: Książę Andrzej oddaje hołd królowej | Książę Andrzej

Charlotte Moore, Chief Content Officer, BBC, powiedziała: „Widzowie wybrali BBC w Boże Narodzenie i cieszyli się nimi miliony, z ich dokładnym prowadzeniem.

„Nic tak nie łączy kraju w Boże Narodzenie, jak BBC, każdy znajdzie coś dla siebie dzięki naszym siedmiu najpopularniejszym programom dnia, które zamykają fantastyczny rok w BBC, święto brytyjskiej kreatywności, gdy przedstawiamy sukcesy naszej nagrody- zwycięska praca. Widziałem rzesze fanów, którzy przyszli na nasze koncerty.

„To właśnie te momenty, w czasie intensywnej rywalizacji, dowodzą, że po 99 latach BBC jest ważniejsza niż kiedykolwiek.

„Mamy przed sobą ambitny i ekscytujący rok w 2022 r., aby uczcić nasze stulecie z nieodzowną gamą globalnych treści, które będą celebrować i odzwierciedlać wyjątkową rolę, jaką BBC nadal odgrywa w życiu widzów w całej Wielkiej Brytanii”.