Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pani Hench ujawnia sposób, w jaki Declutter Jar utrzymuje porządek w swoim domu z dwójką małych dzieci

Pani Hench ujawniła, że ​​ma „obsesję” na punkcie łatwego sposobu, w jaki Declutter Jar pomaga utrzymać porządek w domu z dwójką małych dzieci.

Mama dwójki dzieci – która zgromadziła ponad 4,6 miliona obserwujących na Instagramie dzięki swoim wskazówkom i sztuczkom dotyczącym sprzątania – pojawiła się dzisiaj w Lauren, aby promować swoją nową książkę dla dzieci „Welcome to Hinch Farm”.

W tym klipie 32-letnia gwiazda mediów społecznościowych Lauren Kelly z Essex jest pytana o swój nowy sposób na stopniowe porządki w domu.

Sophie powiedziała: Mam na tym punkcie obsesję [my Declutter Jar] w tym momencie. To tak proste, jak napełnienie słoika liczbami od 1 do 30.

Następnie każdego dnia, kiedy masz szansę, po prostu wyjmujesz jedną i znajdujesz tyle rzeczy w domu lub ogrodzie w meblu.

Po prostu poddajesz je recyklingowi, przekazujesz, pozbywasz się, wyjmujesz. Rozładowujesz tyle rzeczy — a ja jestem uzależniony!

Odkąd na początku tego roku opublikowała wpis o swojej nowej technice porządkowania, Sophie mówi, że w jej słoiku zostało tylko kilka karteczek samoprzylepnych i lubi patrzeć, jak obserwujący również podejmują wyzwanie.

Lauren pochwaliła również sposób, w jaki można to osiągnąć w rozczesywaniu, dodając: „Może to być zaledwie spinka do włosów lub guzik”.

Te małe rzeczy, z których nie zdajesz sobie sprawy, sumują się. Kocham go.

Co więcej, Sophie powiedziała, że ​​metoda jest idealna, ponieważ jej synowie Ronnie (trzy lata) i Lenny, z których jeden jest „nieporządny”.

Jednak gwiazda mediów społecznościowych powiedziała, że ​​jej mąż, Jamie, nie jest w porządku z Daily Watchers.

Mój mąż, Sophie, żartował [isn’t loving it] O ile bokserki stopniowo znikają! „

Pani Hench codziennie używa pojemnika Declutter Jar do powolnego czyszczenia przedmiotów w swoim domu

Pierwszego dnia zaczęła od dotykania butów męża

Sophie podzieliła rzeczy na trzy kategorie

Po lewej: zaczęła zajmować się butami męża pierwszego dnia. Po prawej: Sophie podzieliła rzeczy na trzy kategorie — buty, ubrania i zabawki

Sophie żartowała podczas klipu Lauren, że jej mąż Jamie (na zdjęciu razem w zeszłym roku)

Sophie żartowała podczas klipu Lauren, że jej mąż Jamie (na zdjęciu razem w zeszłym roku) „nie lubił” jej uporządkowanego stylu tak bardzo jak ona.

Na początku tego roku Sophie zamieściła krótki klip na swoim Instagramie – który ma ponad 4,2 miliona wyświetleń – pokazujący, jak uruchomiła Declutter Jar.

Podpisała wideo: „Napisz liczby od 1 do 30, włóż je do słoika! Wybierz jeden każdego dnia, znajdź tak wiele przedmiotów w swoim domu/ogrodzie, że w głębi duszy wiesz, że ich nie potrzebujesz/już ich nie używasz, a następnie wyślij je w szczęśliwy sposób!

Sklepy charytatywne, centra recyklingu, banki odzieży i strony sprzedaży online. Już nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jaka liczba zostanie jutro wyciągnięta z mojego słoika.

Po zapisaniu wszystkich liczb Sophie sfilmowała swojego najmłodszego syna Lenny’ego, jak podnosi jedną z notatek – na której widniała liczba 15.

Aby znaleźć wystarczająco dużo rzeczy do wyrzucenia, matka zaczęła od garderoby męża i zabawek dzieci.

Sfilmowała siebie, jak dzieli je na trzy osobne stosy — w tym wypchane zwierzęta, buty i szorty.

32-letnia Sophie Hinchliffe pojawiła się w programie Lauren This Morning, aby promować swoją nową książkę dla dzieci

Sophie Hinchliffe, lat 32, pojawiła się w Lauren This Morning, aby promować swoją nową książkę dla dzieci, Welcome to Hench Farm.

Pani Hench, influencerka zajmująca się sprzątaniem, w ramach swojego najnowszego przedsięwzięcia biznesowego wydała własną książkę dla dzieci opartą na jej rodzinie

Pani Hench, influencerka zajmująca się sprzątaniem, w ramach swojego najnowszego przedsięwzięcia biznesowego wydała własną książkę dla dzieci opartą na jej rodzinie

Chociaż Sophie była zachwycona swoją pierwszą próbą, jej partner Jamie zostawił kilka bezczelnych komentarzy pod filmem.

READ  Rozpoczyna się polski proces w Chinach sprawa szpiegowska związana z Huawei, Telecom News, ET Telecom

„Chciałbym być wierny butom River Island” – żartował. Japonki nigdzie się nie wybierają! ”

Klip zebrał ponad 1600 komentarzy, a obserwujący obiecali, że sami wypróbują wskazówkę. Ktoś odpowiedział: „Podoba mi się ten pomysł!”

Inny dodał: „To świetny pomysł”. Widzę siebie wkładającego liczby z powrotem do słoika. Chciałbym mieć twoją motywację.

„Co za sprytny pomysł” trzeci. „Chcę w tym roku prowadzić prostsze życie domowe, więc będzie to dobre doświadczenie”.