Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

The Dolphins, przedsezon NRL 2023, próby, skład

Fani po raz pierwszy będą mieli okazję obejrzeć Dolphins w akcji w sobotę z trenerem Waynem Bennettem Nadanie imienia pierwszej drużynie eksperymentalnej klubu.

22-osobowy skład, który został ogłoszony dzisiaj rano zawodnikom podczas treningu, pojedzie do Marley Brown Oval w Gladstone, aby w sobotni wieczór zmierzyć się z Central Queensland Capras.

Będzie to debiut Dolphins w NRL przed ich oficjalnym debiutem w przyszłym miesiącu przeciwko Sydney Roosters na Suncorp Stadium.

Cabras, który gra w Queensland Hostplaces Cup, To zespół związany z Delfinami I masz zawodników zaangażowanych w treningi i możliwość śledzenia w klubie, a zarówno Tyler Zybanowski, jak i Lachlan Hubner decydują się na grę dla Dolphins.

PNG Hunters mają również partnerstwo w zakresie strategicznych ścieżek z franczyzą Dolphins NRL i mają trzech swoich graczy w drużynie: Judah Rimbu, Rodrick Tai i Sherwin Tanabi.

Podczas gdy wielu graczy, którzy mieli być częścią składu pierwszej rundy, nie zostało jeszcze nazwanych, a bardziej doświadczeni gracze, tacy jak Jesse Bromwich, Hamisu Tapwai-Fido, Velez Kaufusi i Anthony Milford, będą później występować podczas przedsezonowych meczów wyzwań, Zainteresowanie sobotnim składem wciąż jest duże.

Geniusz z Tonga, Isaiya Katoa, jeden z wielu klubowych graczy, którzy wystąpili na niedawnym Pucharze Świata w Rugby, będzie pierwszym zawodnikiem, który będzie nosił koszulkę z numerem 7 na pozycji pomocnika, podczas gdy gracze z doświadczeniem w NRL, JJ Collins i były Brisbane Broncos, George Fay, są w linii z przodu.

Hawker Taniela Otokolo, który został zwolniony z Warriors w zeszłym tygodniu, jest jednym z 22-osobowych składów, podczas gdy gracz rozwojowy Harrison Graham został wybrany do startu w koszulce numer 9. Pozycja ta jest kolejną zaciekłą pozycją Dolphins, z Jackiem Bostockiem i Valynce Te Whare (główne zdjęcie) Początkowa kompozycja do tego eksperymentu.

Drużynę poprowadzi asystent trenera Nathan Finn.

Dolphins NRL Experience Team Roster vs Central Queensland Cabras

READ  Zapowiedź Ligi Europy: kluczowe mecze czekają Napoli i Leicester City

19:00 w sobotę 4 lutego 2023 r. w Marley Brown Oval, Gladstone

1. Trai Fuller 2. Setu Tu 3. Valynce Te Whare 4. Jack Bostock 5. Brenton Baira 6. Kurt Donoghoe 7. Isaiya Katoa 8. JJ Collins 9. Harrison Graham 10. Poasa Faamausili 11. Jeremiah Simbiken 12. Jackson Frei 13 Mason Teague Junction 14. Brayden McGrady 15. Cody Hunter 16. Tyler Zibanowski 17. Lachlan Hubner 18. Judah Rimbaud 19. Roderick Taye 20 Sherwin Tanabe 21. Taniela Otokolo 22. George Fay

Trener: Nathan Finn