Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ta czarna marka clean beauty produkuje wegańskie lakiery do paznokci, balsamy do ust i nie tylko

Ta czarna marka clean beauty produkuje wegańskie lakiery do paznokci, balsamy do ust i nie tylko

In The Know z dumą świętuje w kwietniu tego roku zrównoważony biznes. w trakcie W miesiącu wiedzy dla zrównoważonego rozwoju, Nasz zespół wskaże zrównoważone produkty, o których powinieneś wiedzieć. Zachęcamy do wsparcia już dziś – i nie tylko.

Nawyk To marka kosmetyczna, o której powinieneś wiedzieć, zwłaszcza jeśli zależy ci na planecie (którą, no chodź, powinieneś).

Założycielka Habit, Aja Frierson, wprowadziła na rynek swoją czystą, wegańską markę kosmetyczną w 2013 roku. „Tak wiele widziałam Inne marki Robi jedną lub dwie rzeczy naprawdę dobrze, ale to nie wszystko, czego szukałem w jednym produkcie ” Miejsce zamieszkania. „Mówiąc dokładniej, jako kobieta koloru pasjonująca się zarówno wegańskim odżywianiem, jak i makijażem, rzadko widywałam siebie reprezentowaną na przecięciu tych pól w przestrzeni czystego piękna”.

Wszystko Produkty niestandardowe Są wolne od okrucieństwa, nietoksyczne, wielozadaniowe i zapakowane w trwałe opakowania. Ponadto produkty są dostępne we wspaniałych kolorach na wszystkich odcieniach skóry.

Możesz dowiedzieć się więcej o Frierson i Habit w tym odcinku pod adresem W wiedzy: Tydzień Zrównoważonego Rozwoju. Nie zapomnij kupić powyższych produktów!

Jeśli podobał Ci się ten post, sprawdź 10 zmieniających grę produktów kosmetycznych poniżej 30 USD w Ulta.

Więcej z In The Know:

Czy te, o których mowa, naprawdę pojawiają się na ciemniejszych odcieniach skóry?.

Czas uczciwości: czy te produkty kosmetyczne są cały szum, czy naprawdę są warte A $ A $?

„Lekki i oddychający” podkład olejkowy do twarzy jest teraz sprzedawany w Nordstrom

Według redaktora ds. Urody produkty kosmetyczne są rzeczywiście warte Twoich pieniędzy

Poczta Ta czarna marka clean beauty produkuje wegańskie lakiery do paznokci, balsamy do ust i nie tylko Pojawił się pierwszy W wiedzy.