Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2021: Cronulla Sharks v Canterbury-Bankstown Bulldogs, Round 7 Preview

Cronulla ma nadzieję, że będzie to jego trzeci stan szczęścia przeciwko Canterbury Bankstown po przegranej passie pod koniec meczu z Roosters and Knights.

Rekiny zakaszlały prowadzenie w tych meczach osiem i trzy minuty z rzędu, w rezultacie eliminując pierwszą ósemkę.

Spotkanie z Canterbury Sharks to wspaniała okazja, aby zmienić narrację ich sezonu, a wiadomość, że rozgrywający Sean Johnson może powrócić, potęguje pozytywne emocje.

Buldogi w końcu rozpoczęły atak po bezbramkowym trzech meczach z rzędu, ale kolejne ataki hat-tricka nie wystarczyły, aby nadrobić przeciekającą obronę.

Canterbury zdobył 34 punkty w jednym meczu w 2021 roku, a tylko jego przeciwnikowi zostało mniej niż 30 punktów w dwóch z sześciu jego meczów.

Zniszczony

Wiadomości drużynowe

Rekiny: Moylan (poczwórnie) zmarł poza Cronolą, gdy Shawn Johnson wrócił po kontuzji ścięgna Achillesa i zaczął o piątej i ósmej, podczas gdy Braydon Trendall został dodany do ławki. Franklin Pele jest osiemnastym człowiekiem.

Josh Dujan wróci na pomoc po nieudanym meczu z zeszłego tygodnia z powodu ciosu w głowę w piątej rundzie, więc Tej Wilton wraca do drugiego rzędu, a Jack Williams siedzi na ławce rezerwowych.

Były gwiazda Storm, Will Chambers, został wymieniony jako rezerwowy w swoim nowym klubie, ale został usunięty w piątek wraz z Jensonem Taumuibao i prawdopodobnie będzie grał w Newtown, aby poprawić kondycję meczową.

Skipper Wade Graham pozostaje na ławce rezerwowych, gdy nadal dochodzi do siebie po kontuzji, podczas gdy Aiden Tolman nie gra w meczu po otrzymaniu wczesnego przyznania się do winy za oskarżenie o leczenie złamań.

Rekiny wygrali sześć z ostatnich siedmiu meczy przeciwko Bulldogs.

Buldog: Nick Minnie został awansowany z rezerwy na kontuzjowanego obrońcy Dalina Watneya Zeleznyaka.

Dylan Nappa i Luke Thompson są filarami nowego startu, gdy Jack Hetherington został zawieszony, a Renove Atoni został podniesiony z ławki po tym, jak zaczął w zeszłym tygodniu w pierwszym rzędzie.

READ  Trener Springboks Jack Nenber odrzuca krytykę Sir Steve'a Hansena

Chris Smith został awansowany z ławki do drugiego rzędu, podczas gdy Jackson Tobin odpadł z powodu siniaków w kolanie, a Ovahiki Ogden został zdyskwalifikowany.

Trzy nowe twarze na ławce to Brad Dietz, Ava Sumanovagay i Matt Dory.

Brandon Wickham jest 18. zawodnikiem, a Lachlan Lewis, Joe Stimson i Aaron Shop wycofali się z początkowego 21-osobowego składu o nazwie Tuesday.

Skrzydłowy Nick Kotrick pojawi się jako 100 w NFL.

Klucz do meczu

Chad Townsend – Kyle Flanagan: Gdyby seria wydarzeń niezwiązanych z tą parą została rozegrana inaczej, Flanagan mógłby być tym, który w tym meczu miał na sobie koszulkę Sharks nr 7. Zamiast tego, po sezonie w Roosters, jest teraz w barwach Canterbury i ma nadzieję pokonać swoją początkującą drużynę.

W międzyczasie Townsend będzie chciał stoczyć parę trudnych pojedynków z Kogutami i Rycerzami za nim.

Atak statystyk

Jeśli ostatnie miejsce Canterbury nie może pokonać mocno uderzających rekinów w tym tygodniu, wydaje się, że grozi im poważne niebezpieczeństwo przekroczenia 11 porażek (1955/56 i 1965/66). Bulldogs przegrali siedem razy z rzędu, przedłużając się do Rundy 20 w zeszłym sezonie, a po siódmej rundzie z Cronulla, zmierzy się z kolejnymi meczami z węgorzami, smokami, najeźdźcami, tytanami, gepardami, węgorzami i smokami.

Zmierzać do NRL Pick’Em I daj się wygrać co tydzień w wysokości 100 000 $ w gotówce!