Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2021: Eels v Broncos Round 7, Maika Sivo gra Parramatta w Brisbane wygrywa

Umowa kupna węgorza Brice Cartwright zakończyła się próbą, z ręką w pozostałych dwóch i uśmiechem na twarzy, by opuścić Brisbane wpatrując się w beczkę najgorszych dwumiesięcznych otwarć klubów.

W parnych warunkach Darwina węgorz całkowicie spalił Broncos po napiętym półgodzinnym otwarciu, a Cartwright rekrutował Brada Arthura, Isaiaha Papalee i wznoszącego się rekordzistę Oregona Kaufusiego, wyzwalając siedmiominutowy atak i trzy próby przed końcem pierwszej połowy.

Z impasu 6-6, poddanie Cartwrighta – które Arthur rzucił koło ratunkowe za 150 000 $ pod koniec zeszłego roku, kiedy nie miał innych opcji w NRL – otworzyło konkurs po tym, jak najlepsi ludzie z Brisbane umieścili piekielnie wczesny etap w środku.

Surową radą Cartwrighta było to, że Maika Sivo wymykał się przy drugiej próbie trzy razy w ciągu nocy i udowodnił punkt zwrotny w wygranej 46-6 przed licznym tłumem 12056 TIO Stadium, największej frekwencji w NRL w Darwin.

Back Rower wyprodukował Panthers and Former Titans – po tym, jak kilka razy przeszedł w zapasach ligi rugby w ostatnich latach – typ wycieczki NRL, który często był jego ulubieńcem od wczesnych lat młodzieńczych.

Arthur powiedział o Cartwright: „Wiedziałem, że ma moc, kochał swój kształt ciała, a kiedy z nim rozmawiałem, mniej więcej wskazał, że to jego ostatnia szansa”.

„Dlatego chcielibyśmy mieć mężczyzn, którzy nie są na powierzchni klubów, ale takich, których naszym zdaniem możemy poprawić i dopasować do naszego stylu gry w piłkę nożną.

Challenging the Impossible: Moses Karate kopie go Guthersonowi

„Umieściliśmy go na środku, aby zmusić go do odwrócenia piłki, ponieważ jest w tym dobry.

„Wiem, że ma wiele umiejętności, ale jego umiejętności się opłacą i myślę, że dobrze nam dzisiaj spisał. Dał nam inny wymiar na lewej krawędzi.

„Nadal ma trochę pracy do wykonania, ale powoli się do tego zbliża, a jego przygotowania do nowego sezonu są doskonałe.

READ  Joe Schmidt został trenerem Wallabies do końca sezonu Lions w 2025 roku

„Trenował naprawdę dobrze i był rozczarowany, ponieważ złamał szczękę, ale wrócił z tak dobrego poziomu”.

Światła kolegów z drużyny Eels, Toma Opaska, Babali i Kavoussi również przewyższyły taśmę, pokazując Parramatta na drugim miejscu w rankingu.

Jednak Broncos zajmują teraz miejsce nad przegrywającymi Bulldogami, mając tylko jedną wygraną w pierwszych siedmiu rundach i minus 107 punktów różnicy.

Cartwright FastBall daje Sevo podwójne

Trener pierwszego roku, Kevin Walters, był kapitanem rezerwowym ponad 20 lat temu, kiedy ostatnio latał w tak fatalnej sytuacji na bardzo wczesnym etapie sezonu 1999.

Broncos ustanowił ten sam rekord 1-6 po siedmiu tygodniach tego sezonu, ale ciężkie straty w Melbourne, południowym Sydney, a teraz Parramatta, tym razem decydują o prawdziwym zakresie odbudowy wymaganej na Red Hill.

Bukmacherzy mają obecnie szanse premiera Brisbane na 326 $ i prawdopodobieństwo wznowienia gry w stylu 99, co sprawi, że finały nie będą dużo krótsze.

Na pytanie, czy ponure perspektywy dla Brisbane spowodują spadek liczby młodych graczy, Walters był pewien.

„Wcale nie. Mam na myśli, to jest moja praca, a reszta sztabu szkoleniowego ma dbać o to, żebyśmy, no wiesz, byli dobrze przygotowani co tydzień” – powiedział.

– Więc w ogóle się tym nie martwię. To długi sezon. To długa droga. To długi wyścig. Więc wciąż jest tu dla nas wiele nóg do biegania.

Po wszystkich pozytywnych znakach, które pojawiły się w zeszłym tygodniu przeciwko Penrith, zespół Darwina mimo wszystko rozpoczął swój pierwszy mecz.

Skrzydłowy Queensland, Xavier Coates, nie trafił w swój pierwszy strzał, a 90 sekund później Sivo strzelił w najważniejszej sprawie.

Dump bród i Opacic mają jeszcze jednego

Zostało to spotęgowane przez późne wycofanie się Alexa Glenna z powodu kontuzji łydki w okresie rozgrzewki.

READ  Rhino Piscopo wysyła Wellingtona Phoenixa do play-offów męskiej Premier League z wynikiem 2-1

Plac Tevita Pangai jnr trzymał w nim Bronco, ponieważ Haas okazał się wieżą siły pośrodku, pomimo przestrzegania ograniczeń Ramadanu, co oznacza, że ​​nie może jeść ani pić podczas wschodu słońca prowadzącego do zaręczyn.

Jego ostatni rekord, wynoszący 184 metry i 34 interwencje, zawstydził kolegów z drużyny, a apetyt Seifu na strzelanie na dużą skalę wprawił ich w kłopoty.

Fidżijski pilot z łatwością wykonałby cztery próby w ciągu 44 minut, gdyby nie desperacka interwencja Pangai jnr pod koniec pierwszej połowy i podanie do przodu podania przeciwko Clintowi Guthersonowi.

Od czasu do czasu Papalieri wychodził na prowadzenie w 31. minucie, a Kaufusi po rozpadającym się ataku Willa Smitha Batbacka prowadził 24-6 w pierwszej połowie.

Po prostu zwijając węże krótko po przebiciu się przez inne, niższe światło, były Bronco Tom Opacic łapie próbę Cartwrighta i Guthersona.

Cartwright wszedł na szachownicę, aby samemu zdobyć cztery wskaźniki, zanim Sivo skompletuje swojego hat-tricka.

Mitch Moses wyszedł na środek sceny na kilka minut przed końcem meczu i tylko kilka centymetrów do pracy, gdy dwukrotnie uderzał piłkę, aby Gutherson ją położył.

The Broncos zostali zredukowani do niewiele więcej niż widzów podczas dziwnej sztuki, ponownie bardzo popularnego tematu dla niegdyś potęgi Queensland.

Konferencja prasowa: Węgorz v Broncos - Runda 7, 2020

Zarejestruj darmowe konto NRL, aby uzyskać dostęp do tego filmu i innych ekskluzywnych treści.

Udział

Masz już konto NRL?
Zaloguj się

Nie jestem pewny?
Dowiedz się więcej o koncie NRL.