Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Super rugby: Rebelianci z Melbourne utknęli w Victorii w związku z grupą Covid-19 przed meczem Highlanders 'Queenstown

Nowy koronawirus wybuch W Melbourne wzbudziłem wokół niej wielkie podejrzenia Niedzielny mecz cross-Tasmana Super Rugby pomiędzy Rebeliantami i Góralami iść naprzód.

Rebelianci mieli wylądować w Queenstown w piątek rano przed niedzielnym meczem, ale nie stanie się to bez zwolnienia rządu po tym, jak minister reagowania Covid-19 z Nowej Zelandii, Chris Hipkins, tymczasowo wstrzymał podróż bez kwarantanny z Victorią na 72 godziny od 7.59. We wtorek wieczorem czasu nowozelandzkiego.

Hepkins powiedział w oświadczeniu, że podobnie jak w przypadku poprzednich przerw, będzie on podlegał ciągłemu przeglądowi.

Rebelianci z Melbourne nie będą mogli podróżować do Queenstown w piątek rano zgodnie z planem z powodu nowego gromady Covid-19 w Melbourne.

Mark Tantrum / Getty Images

Rebelianci z Melbourne nie będą mogli podróżować do Queenstown w piątek rano zgodnie z planem z powodu nowego gromady Covid-19 w Melbourne.

Rebelianci z Melbourne będą potrzebować bańki, aby ponownie otworzyć się w piątek wieczorem lub zwolnienia z podróży na mecz, poinformował AAP.

Czytaj więcej:
* Super Rugby: Wschodzący blues Zaran Sullivan wykorzystuje okazję, by zaimponować obrońcy
* Super Rugby: Captain of the Crusaders Scott Barrett jest jednym z posiłków dla Waratas
* Trzecia opcja sprzedaży do rozważenia przez NZ Rugby
* Dwóch kiwi w nowych meczach japońskiej drużyny rugby, aby zmierzyć się z brytyjskimi i irlandzkimi lwami
* Super Rugby: Nie muszę biec do autobusu: Asafo Aumua huśta się, żeby spróbować pojedynku z Julianem Saveą

W poniedziałek wieczorem władze australijskie zgłosiły cztery przypadki społeczne Jednak do wtorkowego wieczoru liczba aktywnych przypadków wzrosła do dziewięciu.

Rebelianci byli w Nowej Zelandii w weekend dla nich 35-13 Strata do huraganów w Wellington Ale wrócił do domu w sobotę po zagraniu w piątek wieczorem.

Rebelianci byli w Nowej Zelandii, aby zagrać w Tornada w ostatni weekend, ale w sobotę wrócili do Melbourne.

Mark Tantrum / Getty Images

Rebelianci byli w Nowej Zelandii, aby zagrać w Tornada w ostatni weekend, ale w sobotę wrócili do Melbourne.

Dyrektor generalny Rebelii, Baden Stephenson, powiedział AAP, że planowali pośpieszyć przez granicę, aby opuścić Victorię i pozostać w Sydney, a następnie udać się do Queenstown w piątek zgodnie z planem, ale logistyka związana z krótkim czasem oznaczała, że ​​nie było to możliwe.

READ  Minęło 50 lat, odkąd Nowozelandczycy po raz pierwszy zobaczyli kolorową telewizję

„Polecimy teraz w sobotę, dzień później niż planowano, ale nadal jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie grać” – powiedział Stevenson AAP.

„Jeśli sytuacja się pogorszy, a bańka nie zostanie zwrócona, będziemy szukać jakiegoś zwolnienia z podróży … więc zobaczymy, jak zaczyna się tydzień”.

Ale gdyby gromada Covid-19 wybuchła w niedzielę, rebeliantom groziło uwięzienie w Nowej Zelandii.

„Na tym etapie do przodu” – napisali Melbourne Rebels w swoich mediach społecznościowych, zapytani, czy mecz z Queenstown’s Highlanders odbędzie się w niedzielę.

Skontaktowano się z góralami w celu uzyskania komentarza.