Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Super Rugby Aotearoa: „Niebezpieczni” liderzy stają się coraz bardziej pewni siebie, mówi asystent Neil Barnes

Asystent trenera Neil Barnes mówi, że prezesi drużyn są bardziej niebezpieczni ze względu na rosnącą samoocenę, która po tym wzrosła w drużynie Ich ostatnie dramatyczne zwycięstwo jest w Super Rugby Aotearoa.

Przed swoją passą czterech meczów w zeszłym miesiącu Chiefs często znajdowali się na niewłaściwym końcu zaciętych rozgrywek od ich pierwszej z 11 porażek z rzędu od marca zeszłego roku, co jest rekordem serii bezpośrednich porażek.

W rzeczywistości cztery z tych porażek zakończyły się śmiercią, ale od tego czasu prezydenci odwrócili sytuację i wygrali cztery w biegu. Zakończyli przegraną serię z huraganami 20 marca.

Anton Lennert Brown (u góry), Damian Mackenzie (po lewej) i Mitchell Brown świętują po emocjonującym zakończeniu zwycięstwa nad krzyżowcami.

Michael Bradley / Getty Images

Anton Lennert Brown (u góry), Damian Mackenzie (po lewej) i Mitchell Brown świętują po emocjonującym zakończeniu zwycięstwa nad krzyżowcami.

Te zwycięstwa były rozstrzygane dopiero w ostatnich minutach lub w ostatniej grze z Damian Mackenzie zdobył punkty w ostatnich trzech zwycięstwach.

Czytaj więcej:
* Dyskusje o Super Rugby: Czy Scott Robertson myśli o Anglii?
* Super Rugby: zwarta kultura drużynowa Claytona Macmillana jest uznawana za główną transformację Chiefs
* Super Rugby: żądni opętania krzyżowcy jęczą, szukając odpowiedzi, zanim zmierzą się z Bluesem
* Super Rugby: „Dlatego zarabia tyle pieniędzy, eh” – prezydenci cenią swojego skromnego bohatera
* Super Rugby: Damian Mackenzie kopie wodzów, aby pokonać krzyżowców

Barnes powiedział, że ich lepsze losy wynikały z wygrywania tych „małych chwil”, które były przeciwko nim w zeszłym roku.

Barnes powiedział: „W sobotni wieczór były dwie lub trzy rzeczy w ciągu ostatnich pięciu lub sześciu minut, które dotyczyły facetów wykonujących swoją pracę przez tydzień i robienia tego, kiedy ma to znaczenie dla ringu”.

„Wygraliśmy te chwile w tym roku. W zeszłym roku tak się nie stało. Ale mieliśmy całe mnóstwo 20-latków w ich pierwszym sezonie Super Rugby, a teraz są o rok starsi i wiedzą, co się dzieje wokół niego i zaczynają się zbliżać. „Do nich”.

READ  Melbourne Cup 2022 pogoda, ocena toru Flemington, najnowsza prognoza

Ich szczęście również się poprawiło, ponieważ blokada Naitoa Ah Kuoi nie wiedziała zbyt wiele o jego wygranej w meczu w 80. minucie.

„Szczerze mówiąc, kiedy byłem na balu, przez cały czas zamykałem oczy.„ Naprawdę nie pamiętam, co się stało ”- powiedział Ah Koi. Rzeczy.

Zwycięstwo Naitua Ah Cui zapewniło liderowi czwarte z rzędu zwycięstwo.

Michael Bradley / Getty Images

Wyniki zwycięstwa Naitua Ah Cui zapewniły mu czwarte z rzędu zwycięstwo.

Kapitan krzyżowców Scott Barrett odwołał się od decyzji o przyznaniu szefom kary za zawrócenie, ale nie było dowodów na nielegalną ingerencję ze strony 21-letniej szafki.

– Kiedy poszli go odesłać, byłem [thinking] „To może się zdarzyć i tak” – dodał Ah Koi, więc cieszyłem się, że pojechaliśmy.

Chiefs uderzyli w swoją grę w samą porę i jeśli pokonają niespokojne huragany w Hamilton w piątek, a Blues przegrają z Crusaders w niedzielę, będą mieli miejsce w finale Super Rugby Aotearoa 8 maja.

one Przekształcony pod okiem trenera pierwszego roku Claytona Macmillana Nabiera rozpędu Barnes powiedział, że powodem było to, że gracze na nowo odkryli „pewność siebie”, coś, co umknęło im w kampanii Aotearoa, która zakończyła się niepowodzeniem w zeszłym roku pod wodzą Warrena Gatlanda.

„Czasami, jeśli nie osiągniesz oczekiwanych wyników, zaczynasz wątpić w to, co robisz” – powiedział Barnes.

„Zaczynają wierzyć w siebie i stają się bardziej niebezpieczni, kiedy faktycznie wiedzą, że są lepsi od swojego przeciwnika”.

Asystent trenera Neil Barnes powiedział, że odkryli na nowo swoją wiarę w siebie.

Fiona Goodall / Getty Images

Asystent trenera Neil Barnes powiedział, że odkryli na nowo swoją wiarę w siebie.

dystans Przerażające kontuzje liczą się w zespołach Kiwi w ostatnich tygodniach, Włącznie z Strata kapitana All Blacks Sam Cane na rzecz ChiefsW ubiegły weekend Barnes powiedział, że nie ma nowych infekcji do zgłoszenia

Powrót luźnego napastnika Lachlana Bouchera zrekompensował w pewnym stopniu nieobecność Kanye. Biegał przez 70 minut przeciwko Krzyżowcom i był mega prezenterką, jeśli chodzi o uderzenie w doskonały powrót po wspaniałej kampanii w 2020 roku.

READ  Penrith Panthers pokonali Brisbane 26:24 i zwyciężyli w Wielkim Finale NRL

Był to pierwszy mecz Super Rugby Bouchera w roku po kontuzji stopy w okresie przedsezonowym.

Boucher powiedział, że nie zauważył kontuzji, która była złamaniem Lisfranca, po przetestowaniu swojej stopy w rzadkim klubowym występie z New Plymouth Old Boys w poprzednią sobotę.

Powiedział: „Zrobiłem to przed sezonem i tak naprawdę nie wiedziałem, ponieważ myślałem, że to tylko siniak”. Rzeczy.

„[The issues were with] Wykręcanie się i schodzenie z tego, ale granie 80 minut z moim zespołem naprawdę pomogło mi zwiększyć pewność siebie. „