Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Więcej dyscyplin sportowych potrzebujesz klasycznych drużyn

Więcej dyscyplin sportowych potrzebujesz klasycznych drużyn

Ale nikt nie będzie lepszy od byków lat 90.

Jedną z największych krytyki współczesnych tytułów sportowych jest to, że są one co roku tą samą grą ze zaktualizowanym menu i licencjami. Jako ktoś, kto gra na nich dużo, nie jestem pewien, czy jest to całkowicie sprawiedliwe – co roku otrzymujemy kilka nowych funkcji, a grafika otrzymujemy mile widziany szlif. Jeśli są jakieś rażące problemy – na przykład przejścia w grze FIFA 20 – one również zwykle są naprawiane. Ale z drugiej strony są to bardzo drogie gry, większość z nich ma wbudowane mikrotransakcje, w których zaniedbano inne tryby gry, a nowe funkcje albo ponownie składają stare elementy, albo drobne poprawki w obecnych systemach, które i tak nie są prawie używane. Nowa obrona Maddena w tegorocznym wydaniu jest zauważalna, ale wciąż chwiejna, dodatki do dryblingu FIFA wyglądają jak dodatkowy puch, a nowy strzał NBA 2K jest … uh … picking. Powiedzmy tak, czy jesteśmy Arabami? Od tamtej pory przyzwyczaiłem się do strzelania i niejasno rozumiem, dlaczego ktoś uważał to za dobry pomysł, ale nadal wydawało się, że mógł poświęcić tę uwagę gdzie indziej.

W rzeczywistości powodem, dla którego co roku dostaję nowe tytuły sportowe, jest to, że kupuję nowe poczucie ekscytacji. Wiem, że ponownie kupuję tę samą grę, ale jest to nowa wersja z nowymi wyzwaniami, nowymi pucharami / osiągnięciami, nową mechaniką, którą się nudzisz i nowymi profesjonalistami, do których możesz się przyzwyczaić. Zanim wszedłem do gier, czekałem, aż te tytuły pojawią się w EA Play lub spadną na tyle tanio, że można je kupić z drugiej ręki. Nie byłem na tyle głupi, żeby kupić je wszystkie nowe, ale biorąc pod uwagę moją propozycję gimnastyki, wybaczono ci bycie tak śmiesznym. Ponieważ uważam, że więcej sportów powinno obejmować klasyczne drużyny.

READ  Raport skautowy dla NFL Detroit Lions Javon McKinley

Związane z: W obronie bezczelnego wycofania się FIFA

Patrząc na niezaprzeczalną nowość, co roku jest aktualizowana lista, pragnienie drużyn z lat 80. i 90. może wydawać się, że proszę o mniej zmian. Ale tak naprawdę proszę o odejście od tych samych aktualizacji menu rok po roku na rzecz gier, które myślą inaczej. Jeśli grasz w piłkę nożną, ogranicza Cię to, jak kreatywny możesz być – nadal musi to być piłka nożna – ale są sposoby, aby myśleć poza polem karnym, a korzystanie z klasycznych drużyn może w tym pomóc.

Byki lat 90-tych w NBA 2K

Każdego roku, kiedy trafiam do Madden lub FIFA, nie jestem pewien, co robić najpierw. Czy robisz wczesne postępy w składaniu mikrotransakcji, zanim otrzymam wycenę? Wskakujesz na głęboki koniec z grami online? Początek kariery? Wypróbuj nową opcję imprezy i nudzić się? Często rozważam wszystkie te opcje i trudno mi podjąć decyzję. W NBA 2K zawsze wiem. Gram w taką grę jak klasyczne Chicago Bulls. Ponieważ NBA 2K obejmuje wszystkie wspaniałe drużyny z historii, gram jako Jordan Pippin Rodman i dwie pozostałe. Przepraszam, Steve Kerr. Wiesz jak to jest.

Stało się to już tradycją, a Taurus nie jest zwykłym zespołem. Twierdziłbym, że podwójna góra to najlepsza drużyna w jakimkolwiek sporcie, ale to kolejny dzień dyskusji. Chodzi o to, że chociaż jest to coś, co robię co roku bez innego powodu niż co roku, fakt, że te klasyczne zespoły w ogóle istnieją, daje tytułom sportowym wiele fascynujących opcji.

NBA 2K wciąż pokazuje, co mogą znaczyć klasyczne drużyny. Większość gry została zaprojektowana z myślą o współczesnych profesjonalistach i delikatnych transakcjach, jak można się spodziewać. Szczerze mówiąc, jeśli FIFA po prostu przekroczy ten niski poziom wydajności i pozwoli ci grać jako Pep’s Barca, triumfator Man United lub Cruyff Ajax, byłbym szczęśliwy. Ale jest tu więcej możliwości niż tylko dodanie go do gry. Tak naprawdę w Ultimate Team jest wiele ikon, chociaż „ikona” to hojne określenie dla niektórych z nich – Jens Lehmann? Naprawdę? W każdym razie FIFA dodaje weteranów do trybu mikrotransakcji, ale istnieją one jako rodzaj złotego biletu, co jest po prostu kolejnym sposobem, abyś przelał pieniądze do gry w nadziei na wygraną w loterii. Umieszczenie klasycznych drużyn w centrum nowego trybu będzie naprawdę nową jednorazową rzeczą.

Eric Cantona w FIFA 21

Mistrzostwa Świata obejmują najlepszy skład ze wszystkich krajów? Węgry w latach pięćdziesiątych spotykają się w pierwszej dekadzie ubiegłego wieku z Hiszpanią i Argentyną w latach osiemdziesiątych? Nieco lepsze niż bardziej dynamiczne triki, prawda? Możesz grać w Lidze Mistrzów w ten sam sposób. Starożytne mistrzostwa świata prosiły cię o odtworzenie słynnych zwycięstw lub powrotów lub powtórzenie niezapomnianych chwil. Te gry były zmuszone wycisnąć każdy centymetr zawartości z turnieju dla 32 drużyn; FIFA (i Madden) wiedzą, że kreatywność nie jest konieczna. Ludzie i tak kupują gry. Nawet NBA 2K nie wykorzystuje w pełni klasycznych drużyn, które zebrałeś. To tak, jakby sport osiągnął granicę, ale jeśli wystarczająco intensywnie pomyślą, istnieje wiele sposobów, aby odkryć koło na nowo … czy też musi to być piłka? W każdym razie, daj nam 50 najlepszych drużyn w historii FIFA 22. Drużyna Bobby’ego Robsona z Newcastle musi się udać, prawda?

Dalej: RIP do Sony beta

Genshin Impact: 10 Best Claymore, ocena


O autorze