Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sumo Digital otrzymuje nagrodę TIGA STAR Excellence Award

LondynI 27 maja 2021 r / PRNewswire / – Wielokrotnie nagradzany programista Sumo Digital odbiera prestiżową nagrodę TIGA STAR. Program nagród TIGA STAR honoruje najlepszych pracodawców, zarówno młodych, jak i starszych, w brytyjskiej branży gier wideo.

System TIGA STAR został opracowany w celu pomiaru sposobu zarządzania firmami, dużymi i małymi, w celu promowania najlepszych praktyk, ze szczególnym uwzględnieniem sposobu, w jaki pracownicy przyczyniają się do sukcesu. System TIGA STAR bada firmę zajmującą się grami w czterech obszarach: sstrategia Teamy, zarozwój i RWiedza, umiejętności.

Sumo Digital wyróżnia się we wszystkich czterech tematach, które TIGA STAR testuje pod kątem najlepszych praktyk:

 • Strategia: jak organizacja rozwija się i przestrzega jasnej wizji i strategii oraz demonstruje skuteczne przywództwo.
 • Zespoły: jak organizacja rekrutuje i utrzymuje świetne zespoły; Promuje szkolenia, różnorodność i równość szans; Ułatwia elastyczną pracę itp.
 • Postęp: sposób, w jaki organizacja konsekwentnie postępuje w swoich operacjach biznesowych.
 • Wdzięczność: jak organizacja uznaje i nagradza osoby, zespoły i sukcesy organizacyjne.

Rygorystyczny przegląd Sumo Digital pokazał firmie doskonałe miejsce do pracy i miał silną wizję przyszłego sukcesu. Zespół przeglądowy TIGA zwrócił uwagę na wiele przykładów dobrych praktyk Sumo Digital, w tym:

 • Jasna strategia i wizja rozwoju jako zrównoważonego biznesu;
 • Najlepsze praktyki dotyczące rekrutacji, selekcji i zatrzymania; Efektywna praca zespołowa, równowaga między życiem zawodowym a prywatnym oraz silne zaangażowanie w naukę i rozwój;
 • Pomysły i cele są tworzone przez członków zespołu (na przykład poprzez tłumy gier) i starszych liderów, aby napędzać i mierzyć sukces;
 • Nagrody dla pracowników za pośrednictwem korporacyjnych i indywidualnych wykresów wydajności.

Sumo Digital nadal dostarcza kompleksowe, nagradzane rozwiązania do tworzenia gier dla branży gier wideo, ponieważ stara się być ulubieńcem ambitnych talentów. Do tej pory w 2021 roku firma sfinalizowała przejęcie polskiego studia deweloperskiego PixelAnt Games, co czyni ją dziesiątym studiem w rodzinie Sumo.

READ  Co najmniej 1000 dzieł Damiena Hirsta zostało namalowanych wiele lat później, niż twierdził | Damiena Hirsta

W kwietniu zdobył dwie nagrody BAFTA Video Game Awards za uruchomienie konsoli PlayStation 5 zatytułowanej Sackboy: A Big Adventure, opracowanej dla Sony Interactive Entertainment. Sackboy wygrał najlepszą brytyjską grę i najlepszą grę rodzinną. Wcześniej w maju Sumo Group ogłosiła partnerstwo z organizacją charytatywną zajmującą się zdrowiem psychicznym Safe In Our World w celu wzmocnienia zaangażowania firmy w lepsze wspieranie dobrego samopoczucia pracowników.

Darren MillsDyrektor ds. Doskonałości i integracji Sumo Group powiedział:

„Przez 18 lat historii Sumo Digital zawsze staraliśmy się być najlepszymi, jakimi możemy być, nie tylko w grach, które tworzymy, ale także w biznesach, którymi zarządzamy i doświadczeniu, które zapewniamy naszym pracownikom. codzienna odpowiedzialność jest wspólną odpowiedzialnością wszystkich w Sumo. Nasze zobowiązanie do adaptacji i zmian, abyśmy mogli stale ulepszać się w miarę postępów w Wielkiej Brytanii i reszcie świata, nie tylko dzięki tej nagrodzie TIGA STAR, ale także świadectwem ciągłości poświęcenie wszystkich naszych ludzi ”.

Dr Richard Wilson OBE, Trzech dyrektorów generalnych, Powiedział:

„System TIGA STAR został zaprojektowany, aby identyfikować doskonałość biznesową i promować najlepsze praktyki w branży gier wideo. Dlatego cieszę się, że Sumo Digital otrzymało nagrodę TIGA STAR. Sumo Digital ma jasną strategię i silny nacisk na ciągłe doskonalenie. praktykowanie dobrych praktyk w zakresie nagradzania członków zespołu ”. Byłem pod szczególnym wrażeniem, że Sumo Digital zapewnia co najmniej 5 dni płatnego szkolenia i bezpłatną opcję dla wszystkich członków zespołu. Gratulacje dla wszystkich w Sumo Digital z powodu ich sukcesu.”

Ben HayesSenior TIGA STAR Review powiedział:

„Sumo pokazuje, że sukces w branży gier wymaga czegoś więcej niż tylko kreatywnej i technicznej wiedzy. Znalezienie i zatrzymanie odpowiednich ludzi oraz zapewnienie szkoleń, których potrzebują zarówno pracownicy, jak i firmy, ma kluczowe znaczenie dla sukcesu Sumo”.

Gary DunnDyrektor zarządzający Sumo Digital powiedział:

READ  Książę Harry udaje się do Wielkiej Brytanii, aby spotkać się z królem „w nadchodzących dniach” po tym, jak zdiagnozowano u niego raka | Wiadomości z Wielkiej Brytanii

„Wspaniale jest widzieć Sumo docenione przez TIGA za jego doskonałość i najlepsze praktyki. Wiem, jak trudno jest naszym pracownikom i partnerom współpracować w całym ekosystemie tworzenia gier, aby osiągnąć sukces i być liderem w tej dziedzinie. Chciałbym wziąć to pod uwagę okazja, aby podziękować wszystkim w Sumo za umożliwienie tego.

„Najbardziej wpływowi światowi wydawcy, programiści, twórcy platform i marki rozrywkowe coraz częściej zwracają się ku sumo, aby współtworzyć swoje ambicje związane z tworzeniem gier, a tegoroczna gwiazda TIGA to kolejne symboliczne przypomnienie tego, jak pozostajemy preferowanym partnerem marek rozrywkowych na całym świecie. świat.”

Aby uzyskać więcej informacji na temat programu TIGA STAR i naszych firm TIGA STAR, zobacz: http://tiga.org/tiga-star

O TIGA

TIGA to sieć twórców gier, wydawców cyfrowych i związków zawodowych reprezentujących branżę gier wideo. Od 2010 roku TIGA zdobyła 28 nagród i wyróżnień biznesowych. TIGA skupia się na czterech grupach działań:

 • Reprezentacja polityczna;
 • Prześlij swój profil
 • Promocja edukacji;
 • Usługi członkowskie.

Zwiększa to konkurencyjność naszych członków, zapewniając korzyści, które mają zasadniczy wpływ na ich działalność, w tym zmniejszenie kosztów i poprawę możliwości biznesowych. Oznacza to również, że głosy naszych członków są słyszalne w korytarzach władzy i są pozytywnie reprezentowane w brytyjskich krajowych grach wideo i komercyjnych mediach audiowizualnych.


pozostajemy w kontakcie:
Telefon: 0845 468 2330
E-mail: [email protected]
Sieć: www.tiga.org
Świergot: www.twitter.com/tigamovement
Serwis społecznościowy Facebook: www.facebook.com/TIGAMovement
Linkedin: http://www.linkedin.com/company/tiga

O Sumo Digital

Wielokrotnie nagradzana firma Sumo Digital została założona w 2003 roku i zatrudnia ponad 750 pracowników w swoich 10 studiach w Wielkiej Brytanii. Indie, I Polska. Brytyjskie studia obejmują Sumo Sheffield, NottinghamI NewcastleI Leamington Warrington Oprócz chińskiego pokoju (Brighton), Gry z latawcem rudym (Leeds) I Lab42 (Leamington Spa). Sumo International Studios zawiera gry SumoVideo Pune, IndieOraz PixelAnt Games we Wrocławiu, Polska. Tworząc udane gry na wszystkich platformach i gatunkach, Sumo jest znane ze swojej wszechstronności, zastrzeżonej technologii i kreatywności w szeregu gier obejmujących tytuły głównych wydawców, w tym Microsoft, Sony, SEGA i 2K. Sumo Digital jest częścią oprogramowania Sumo Group plc.

READ  Kierowca, który został ukarany grzywną w wysokości 1 funta za spacer z psem, twierdzi, że lata kłótni z firmą pozostawiły jej 733 funty z kieszeni i obniżoną zdolność kredytową.

Trzecie źródło