Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

5 gier może mieć zaskakujący debiut na targach E3 2021

Po roku opóźnień spowodowanych globalną pandemią, największe targi gier, E3 2021, odbędą się ostatecznie w czerwcu przyszłego roku.

Podczas gdy wydawcy i programiści łączą siły, by zaprezentować swoje nadchodzące tytuły na targach E3 2021, społeczność graczy jest pełna niecierpliwości i oczekiwań. Chociaż wiele z zapowiedzianych tytułów ma zostać pokazanych na targach E3 2021, wciąż jest kilka niewydanych tytułów, które nie zostały jeszcze ujawnione opinii publicznej.

Po odwołaniu targów E3 w zeszłym roku jest prawdopodobne, że zostanie ujawniona duża liczba gier, które przeszły już fazę rozwoju. Chociaż wciąż istnieją spekulacje na temat gier, które można sklasyfikować jako nieoczekiwane premiery, niektóre z nich mogą być zaskoczeniem na targach E3 2021.


Pięć największych niespodzianek dla społeczeństwa na targach E3 2021

5. Omen

Arkan Studios
Nadchodzący wampirzy tytuł Arkane Studios, Omen (zdjęcie za pośrednictwem Arkane Studios)

Arkane Studios jest najbardziej znane ze swojego wkładu w branżę gier, tworząc serie Prey i Dishonored. Na początku tego roku ogłoszenie o pracy przez studio wskazywało, że pracują nad tajemniczym nowym adresem IP.

Niedawno, z widocznego wycieku, zweryfikowanego później przez Xbox News, odkryto, że tajemniczy adres IP ma rzekomo nazywać się Omen. Chociaż nie wiadomo, czy gra będzie się nazywać Omen, przynajmniej na razie, jest to tytuł roboczy.

Gra umieszcza gracza w mrocznym, fikcyjnym świecie, w którym znajdują się wampiry, co podkreślili twórcy. Gra ma zadebiutować w przyszłym roku, z możliwością premiery na targach E3 2021 w postaci zwiastuna CGI.

4. Projekt awatara

Zdjęcie z awatara (zdjęcie za pośrednictwem Ubisoft)
Zdjęcie z awatara (zdjęcie za pośrednictwem Ubisoft)

Od czasu ogłoszenia nowej generacji gry Avatar w 2017 roku Massive Entertainment zrobiło niewiele lub nic w zakresie dostarczania informacji dotyczących jej postępów. Ponieważ jest to jeden z najbardziej ambitnych projektów Massive Entertainment i Ubisoftu, fani na całym świecie czekają z niecierpliwością.

READ  BAFTA 2022: Rebel Wilson ujawnia, że ​​przeprowadza się do Londynu

Ponieważ gra była rozwijana już od czterech długich lat, a film Avatar wyjdzie w przyszłym roku, fani mogą spodziewać się, że data premiery zbiegnie się w czasie z debiutem filmu.

3. Witchfire

Witcipher (zdjęcie za pośrednictwem astronautów)
Witcipher (zdjęcie za pośrednictwem astronautów)

Niezależna polska firma Astronauts, znana z tworzenia The Vanishing of Ethan Carter, pracuje nad swoim najnowszym tytułem, Witchfire. Odkąd gra została ogłoszona na The Game Awards w 2017 roku, nie ujawniono żadnych większych odkryć dotyczących gry.

Chociaż gra zwykle należy do gatunku FPS, twórcy wyjaśnili, dlaczego nie jest to strzelanka.

Widząc, jak długo gra była w fazie rozwoju i patrząc na końcowe migawki rozgrywki, można wywnioskować, że rewelacja jest nieuchronna na E3 2021.

2. Titanfall 3

Titanfall 2 (zdjęcie za pośrednictwem Respawn Entertainment)
Titanfall 2 (zdjęcie za pośrednictwem Respawn Entertainment)

Titanfall 2 to jedna z najbardziej niedocenianych gier w branży gier. Odkąd Respawn Entertainment zrezygnowało z pomysłu stworzenia Titanfall 3, aby poświęcić całą uwagę branży Apex Legends, fani serii Titanfall z niecierpliwością czekali na wszelkie możliwe wiadomości. Czy E3 2021 może położyć kres ich czekaniu?

EA ujawniło niedawno, że było całkowicie zależne od Respawn Entertainment, czy chce zrobić kontynuację ulubionego przez fanów serialu Titanfall. Dało to nadzieję fanom serii, ponieważ spodziewają się, że gra jest już w fazie rozwoju, a potencjalna funkcja może pojawić się na E3 2021.

1. Pierwsza gra Embark Studios

Pod koniec ubiegłego roku Embark Studios ujawniło materiał filmowy swojej pierwszej gry w fazie rozwoju. Chociaż nie ujawniono żadnego konkretnego tytułu, materiał filmowy pokazuje realistyczny świat zbudowany na obrazach UXR testowanych przez osoby spoza studia.

Początkowo mówiono, że jest to darmowa gra kooperacyjna, co zdaniem twórców może nieco zmienić. Według nich pokusa PvP była dla nich tak nieodparta, że ​​mogła być główną cechą gry. Istnieje jednak szansa, że ​​w grze mogą znajdować się elementy PvP i Co-op.

READ  Nieoczekiwany (ale mile widziany) powrót Everything But the Girl

Chociaż nie podano daty ani tytułu, na które publiczność mogłaby się doczekać, fani spodziewają się funkcji E3 2021.