Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Avengers zagra nową postać Marvela w spin-offie Spider-Mana

Mściciele Gwiazda Aaron Taylor-Johnson wciela się w kolejną postać Marvela w nadchodzącym filmie człowiek Pająk Film epizodyczny.

30-letni aktor zapisał się do długo oczekiwanego pojedynczego filmu o klasycznym złoczyńcy Spidey Kraven the Hunter, w którym ma zagrać (via Drapowanie).

Oczywiście, Taylor Johnson wcześniej spotkał Thora, Iron Mana, Czarną Wdowę i resztę Avengers ze swoją ekranową siostrą Elizabeth Olsen (aka Scarlett Witch) w Omar Ultron.

Jego postać Pietro Maximoff aka Quicksilver zostaje zabita w tym filmie i podczas niego Wielu spodziewało się, że będzie występował jako epizod ostatnio Disney + Okazało się WandaVision, I Alternatywna wersja Pietro Grał wcześniej Dziesiąty mężczyzna Zamiast tego pojawił się aktor Evan Peters.

Marvel Studios

Tchórz myśliwego Przypomina Zatruć I Morbius W tym sensie to w nim występuje Seria filmów równoległych firmy Sony Na podstawie postaci z Marvel Comics – ale jest Kontakty były na ekranie Do MCU.

Czarny charakter Kraven – nasycony szybkością i mocą kota z dżungli – po raz pierwszy pojawił się na łamach Marvel Comics w 1964 roku, stworzonym przez legendarny zespół scenarzystów Stana Lee i Steve’a Ditko.

Przez dziesięciolecia Kraven był solą w oku Spider-Mana jako członek Sinister Six obok Venoma i Morbiusa (kiedy grupa przyjęła różne inne przezwiska).

To był solowy film Cravena Początkowo ogłoszony latem 2017 rokuAle to nawet się zatrzymało Najdzikszy rok Dyrektor JC Chandor Ożyw projekt Z wieloletniego spoczynku.

Tchórz myśliwego

Marvel Comics

Oprócz grania w Quicksilver w MCU, Taylor Johnson grał także rolę superbohatera skopać tyłek I miał niezapomniany występ na Król wyjęty spod prawa I Dogmat.

Tchórz myśliwego Wydania 13 stycznia 2023 r.

Spider-Man: Daleko od domu Teraz dostępne pod adresem płyta DVDI Blu-ray I Pobieranie cyfrowe. Spider-Man: Nie ma drogi do domu ma 17 grudnia 2021 r Data publikacji.


Digital Spy powraca – i mamy ekskluzywny wywiad z Dave’em Bautistą. Przeczytaj każdy numer teraz, korzystając z Miesięczny bezpłatny okres próbny tylko w Apple News +.

Interesuje Cię cotygodniowy biuletyn Digital Spy? Udział Aby wysłać go prosto do swojej skrzynki odbiorczej – i nie zapomnij dołączyć Obserwuj tę grupę na Facebooku Do codziennych rekomendacji telewizyjnych i dyskusji z innymi czytelnikami.

Ta zawartość jest tworzona i obsługiwana przez stronę trzecią i jest importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom w podaniu ich adresów e-mail. Więcej informacji o tej i podobnych treściach możesz znaleźć na piano.io