Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

State of Origin 2024, Nowa Południowa Walia vs Queensland U19, Origin U19, Leichhardt Oval, Stars of Origin nowej generacji, Listy drużyn, Listy drużyn, Nazwy graczy

Oficjalne drużyny i listy składów stanu pochodzenia dla mężczyzn i kobiet poniżej 19 roku życia pomiędzy Nową Południową Walią a Queensland.

U/19 Kraj pochodzenia

Czwartek, 20 czerwca w Leichhardt Oval

  • 17:45 – drużyna Nowej Południowej Walii do lat 19 przeciwko Queensland do lat 19
  • 19:45 – Mężczyźni, NSW U19s – Queensland U19s

Listy drużyn męskich do lat 19 Origin

Nowa Południowa Walia: Liniowy obrońca Raiders, Chevy Stewart, powraca na drugi rok po debiucie w NFL w szóstej rundzie. Bracia Jesse i Casey McLean również będą graczami, których warto będzie oglądać w duecie NSW Panthers Cup, który udostępni tę funkcję po tym, jak zostali wymienieni na środku i skrzydle. Rozgrywający Roosters Jake Elliott został wybrany na piąte miejsce obok juniora Bulldogs Mitchella Woodsa na obrońcę. Matt Arthur, syn byłego trenera Eels Brada, został rzucony na dziwkę, a Blake Steep, który zadebiutował w NRL w 13. rundzie, został nazwany na cześć drużyny Roosters.

Queensland: Nowicjusz Cowboys, Jaxon Purdue, został mianowany na boczny obrońca po imponującym debiucie w NRL w 13. rundzie. Inny nowy nabytek Jamal Shibasaki został wybrany w drugim rzędzie obok napastnika Redcliffe Dolphins Zaca Gartona. Stanley Hoyne z Melbourne powróci na pozycję nr 5 na drugi rok wraz z nowym partnerem Coby’m Blackiem, półpółpracownikiem. Michael Waka zacznie grać jako wsparcie po tym, jak wszedł z ławki rezerwowych podczas zeszłorocznej porażki z NSW, a Mutua-Brown został wybrany na 14. miejsce po tym, jak w 2023 roku występował na pozycji bocznego obrońcy.

Ten artykuł zawiera treści dostępne wyłącznie na NRL.com

Listy drużyn kobiet do lat 19 w Origin

Nowa Południowa Walia: Wyróżniono gwiazdy Rising Dragons, Indie Bostock, Kasey Reh, Charlotte Basham, Ella Koster i Bronte Wilson, a także Chelsea Saville, Evie McGrath i Hope Millard, które były częścią zwycięskiej drużyny Steelers Tarshy Gale na początku tego roku. Zawodniczka Knights Lilly-Ann White będzie nosić koszulkę numer jeden, a jej koleżanka z drużyny NRLW, Evie Jones, będzie numerem pięć.

READ  Legenda UFC Mark Coleman ratuje swoją rodzinę z pożaru domu

Queensland: Fenomen Tytanów, Rilee Jorgensen, jest czołową postacią w potężnym składzie napastników, w skład którego wchodzi debiutantka Roosters NRLW Imogen Hay, rekwizytorka Cowboys Lily Peacock i kolega z drużyny Tytanów Matekino Gray. Trio rozwojowe Broncos: Montana Hudson, Regan Hicks i Shelley Joseph są uwzględnione, a pomocniczka Skyla Adams skorzysta z okazji, aby w tym sezonie powalczyć o miejsce w siódmej koszulce Brisbane.

Ten artykuł zawiera treści dostępne wyłącznie na NRL.com