Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Spojlery z EastEnders – Lacey Turner wyjaśnia, że ​​Stacey Stalker ujawnia konsekwencje

Spojlery z EastEnders – Lacey Turner wyjaśnia, że ​​Stacey Stalker ujawnia konsekwencje

EastEnders Pojawiają się spoilery.

Lacey Turner opowiada o następstwach prześladowcy Stacey Slater EastEnders.

To był dramatyczny tydzień dla Stacey, która rodzi córkę Lily po tym, jak Stacey dowiaduje się, że Theo Hawthorne potajemnie ją prześladuje od miesięcy.

Sytuacja prześladowcy wydaje się daleka od rozwiązania, ponieważ Theo po cichu składa ofertę kupna mieszkania obok Slaterów, aby móc mieć oko na Stacey i Lily.

BBC

Powiązany: 14 jest ogromne EastEnders Spoilery na przyszły tydzień

W świetle tego szokującego wydarzenia Lacey Turner przyznała, że ​​Stacey nie była w stanie przepracować trudnej sytuacji prześladowcy, ponieważ była zajęta Lily.

„Nie miała czasu, aby uporać się ze swoimi uczuciami związanymi z tą sytuacją, ponieważ wiedziała, że ​​musi być silna dla Lily” – wyjaśniła aktorka. „Myślę, że działa na autopilocie. Lily i dziecko to jej główne obowiązki, ale pod tym wszystkim zmaga się”.

Nadchodzą trudne czasy, gdy Stacey kłóci się z córką Lily, a ojciec Ricky’ego, Jack Branning, sprzeciwia się sposobowi, w jaki opiekuje się Charliem.

„Naprawdę obwinia się za sytuację z Theo, ponieważ czuje się winna, że ​​wciągnęła go w życie swojej rodziny” – stwierdziła Lacey.

Stacey Slater i Lily Slater, EastEnders

BBC

Powiązany: EastEnders Na czerwonym dywanie NTA 2023 odtworzono promocyjny wygląd Flashforward

„Wybuch Jack podsyca te obawy, ponieważ chce udowodnić, że potrafi kontrolować, być odpowiedzialna i zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie. Całe to zdenerwowanie i stres z ostatniego tygodnia osiągnęły punkt kulminacyjny, a ona w końcu eksplodowała”.

Kontynuowała: „Myślę, że Stacey zawsze opiekowała się Lilą i dzieckiem, ale była trochę bardziej opiekuńcza niż wcześniej, ponieważ ukrywała wszystkie obawy dotyczące Theo.

„Stacy chce tylko mieć pewność, że Lily otrzyma wsparcie, ponieważ wie, jakie to może być trudne. Lily to wciąż jej dziecko, więc chce pomóc jak tylko może, aby nie była przytłoczona”.

READ  Najlepsze automaty do gier na Halloween

Stacy w końcu zwraca się do swojej matki Jane z obawami dotyczącymi tego, czy jej nastoletnia córka poradzi sobie z obowiązkami macierzyńskimi.

Lily Slater, Stacy Slater, Jean Slater, EastEnders

BBC

„Jen zna Stacey jak własną kieszeń, więc wie, że dzieje się coś większego, co ją niepokoi” – zauważyła Lacey.

„Stacy robiła to, ale w końcu podrzuciła to mamie i powiedziała jej, jak bardzo się boi powrotu Theo. Myślę, że dobrze jest w końcu podzielić się tym, co czuje”.

EastEnders Jest nadawany od poniedziałku do czwartku o 19:30 w BBC One. Program jest także emitowany w BBC iPlayer.

Czytaj więcej EastEnders Spoilery na naszej dedykowanej stronie głównej.


Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby zaznajomione z tematyką poruszoną w tym artykule. Zadzwoń pod numer 999, jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, znajduje się w bezpośrednim niebezpieczeństwie lub zgłoś każdą niepokojącą sytuację. Korzystanie z zasobów rządu Wielkiej Brytanii albo Narodowa Służba Obrony Pościgowej Paladyna. the Krajowa infolinia dotycząca prześladowań Otwarte od 9:30 do 16:00 w dni powszednie (i do 20:00 w środy) pod numerem 0808 802 0300.

Strzał Justina Harpa

Redaktor wieczornych wiadomości

Justin pracuje w Digital Spy od 2010 roku i w tym czasie relacjonował niezliczone najważniejsze wydarzenia związane z wiadomościami DS z USA.

Wcześniej pracował jako reporter marki i zastępca redaktora, zanim w 2016 roku objął stanowisko redaktora nocnych wiadomości.

W ciągu ponad dziesięciu lat przeprowadził wywiady z wieloma osobistościami publicznymi, od komika Steve’a Coogana po ikony ze świata Star Trek, członków obsady z Marvel Cinematic Universe i gwiazdy reality show z wielu miast Real Housewives i poniższych krajów. Franczyza pokładowa. . Jako amerykański współpracownik Digital Spy Justin był także obecny w terenie, relacjonując najważniejsze wydarzenia popkulturowe, takie jak Star Wars Celebration i D23 Expo.