Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jimmy Fallon został oskarżony o stworzenie „toksycznego środowiska pracy” w programie The Tonight Show przez szesnastu obecnych i byłych pracowników, którzy twierdzą, że „zaklęcia” gwiazdy zmusiły ich do płaczu w „pokojach do płaczu”, wypadły im włosy i wywołały myśli samobójcze .

Jimmy Fallon został oskarżony o stworzenie „toksycznego środowiska pracy” w programie The Tonight Show przez szesnastu obecnych i byłych pracowników, którzy twierdzą, że „zaklęcia” gwiazdy zmusiły ich do płaczu w „pokojach do płaczu”, wypadły im włosy i wywołały myśli samobójcze .

Jimmy Fallon został oskarżony o stworzenie „toksycznego środowiska pracy” w programie The Tonight Show przez szesnastu obecnych i byłych pracowników, którzy twierdzą, że „zaklęcia” gwiazdy zmusiły ich do płaczu w „pokojach do płaczu”, powodując wypadanie włosów i samobójstwo . pomysły.

Czternastu byłych pracowników oraz dwóch obecnych pracowników wyraziło obawy w związku z „nieobliczalnym” zachowaniem Fallona w miejscu pracy i jego interakcjami z innymi szefami, które powodują, że czują się poniżani lub zastraszeni – twierdzi The Verge. Rolling Stone’a.

Twierdzą, że niekonsekwentne zachowanie Fallon, które obejmowało „napady złości” wobec pracowników, jest punktem wyjścia dla „bardzo przygnębiającej atmosfery” za kulisami serialu.

Choć gospodarz talk-show znany jest ze swoich zabawnych anegdot wyświetlanych na ekranie oraz mnóstwa gier, wyzwań i ciekawostek, które gromadzą miliony wyświetleń tygodniowo w Internecie, Fallon podobno cierpi na nieoczekiwane wahania nastroju.

„To było tak, jakby Jimmy był w złym humorze i wszyscy mieli zły dzień” – mówi jeden z byłych pracowników.

„Ludzie w biurze nie żartowali, nie wstawali i nie rozmawiali ze sobą. To było trochę tak, jakby skupiać się na tym, co musisz zrobić, bo Jimmy jest w złym humorze, a jeśli to zobaczy, mógłby odlecieć.

Roszczenia 16 obecnych i byłych pracowników dotyczące szeregu problemów wypłynęły na światło dzienne w programie The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Rzekomo

„Napady złości” i niekonsekwentne wahania nastroju Fallon rzekomo przenoszą się na innych wodzów

Jego niekonsekwentna i zjadliwa postawa rzekomo spłynęła w dół w hierarchii programu, w którym na przestrzeni dziewięciu lat wzięło udział dziewięć modelek.

„Nie sądzę, że udało im się znaleźć lidera, który potrafi utrzymać wszystko w porządku” – powiedział Rolling Stone jeden z byłych pracowników.

W publikacji rozmawiano z osobami, które pracowały na różnych stanowiskach, od ekip produkcyjnych po scenarzystów.

READ  Recenzja filmu Noel Gallagher High Flying Birds, Glastonbury 2022: Zespół, który byłby oazą późnej epoki

Wśród zarzutów jeden z byłych pracowników stwierdził, że środowisko zmieniło się podczas przejścia z Late Night with Jimmy Fallon do The Tonight Show.

Producenci poczuli tę presję, co przełożyło się na wszystkich ich pracowników. „Ludzie, pod którymi pracowali, odczuwali taką presję, że jeśli popełnisz jeden błąd, odejdziesz i łatwo zostaniesz zastąpiony” – powiedział jeden z byłych pracowników.

„Wszystkie strony NBC w budynku są gotowe, chętne i czekają, aby przyjąć twoją pracę”.

Kilku pracowników stwierdziło, że opuścili program ze względu na problemy ze zdrowiem psychicznym, a siedmiu stwierdziło, że rzekome doświadczenia wpłynęły na ich ogólny stan zdrowia.

Były pracownik mówi:

„To było tak, jakby Jimmy był w złym humorze i wszyscy mieli zły dzień” – mówi jeden z byłych pracowników.

Dochodzenie magazynu Rolling Stone prowadzone przez Christie Lee Iandoli ujawniło zarzuty wobec Fallon i The Tonight Show

Dochodzenie magazynu Rolling Stone prowadzone przez Christie Lee Iandoli ujawniło zarzuty wobec Fallon i The Tonight Show

Gospodarz talk show znany jest ze swoich zabawnych anegdot na ekranie, ale za kulisami pojawiły się obawy dotyczące zachowania Fallon.

Gospodarz talk show znany jest ze swoich zabawnych anegdot na ekranie, ale za kulisami pojawiały się obawy dotyczące „nietypowego” zachowania Fallon w pracy.

Inni twierdzili, że zostali wyrzuceni z programu, a pokoje gościnne nazywa się „pokojami płaczu”, aby wyrazić swoje uczucia, gdy robi się za dużo.

Nikt nie powiedział Jimmy’emu: „Nie”. „Wszyscy chodzili po skorupkach jaj, zwłaszcza modelki” – stwierdził inny były pracownik.

„Nigdy nie wiadomo, którego Jimmy’ego kupimy i kiedy dostanie szału. Zobacz, ile modeli zniknęło tak szybko. Wiemy, że nie wytrzymały długo”.

Wielu pracowników, którzy wypowiadali się, opisało życie w strachu podczas pracy w talk show, a niektórzy twierdzili, że mieli koszmary nocne lub niepokój związany z pracą.

Jedna z osób twierdzi, że po raz pierwszy zażyła leki przeciwlękowe po ataku lęku podczas pracy nad programem.

Inna twierdzi, że w wyniku fizycznej reakcji na stres przerzedziły się jej włosy i osłabiły się paznokcie, podczas gdy inna schudła prawie 20 funtów i każdej nocy płakała przez sen.

READ  Khalil Rahman opowiada się za Sadafem Kanwalem - Rozrywka

„Znam inne osoby, które były w środku [my] Departamentu, który również był niezadowolony [mis]„Terapia, ale nigdy nie była to sytuacja, w której którekolwiek z nas miałoby dość siły, aby cokolwiek powiedzieć” – powiedziała pracownica.

Zawsze czułem: „Powinieneś być wdzięczny, że masz pracę i powinieneś być wdzięczny, że masz tę pozycję w tym programie, w tej sieci. Każdy chce być w tym miejscu. Bardzo ciężko pracowałem, żeby to zdobyć”. Tutaj – to nie powinno być niewdzięczne.”

Fallon wygląda na całkowicie zauroczoną gośćmi występującymi w serialu (na zdjęciu: aktorka Keke Palmer)

Fallon wygląda na całkowicie zauroczoną gośćmi występującymi w serialu (na zdjęciu: aktorka Keke Palmer)

Cztery osoby twierdzą, że w wyniku swoich doświadczeń poddają się leczeniu, trzy z nich ujawniają, że mają myśli samobójcze.

„Psychicznie byłam w najgorszym momencie swojego życia. Nie chciałam już żyć. Cały czas myślałam o samobójstwie” – opisał jeden z byłych pracowników.

„W głębi duszy wiedziałam, że nigdy tego nie zrobię, ale w głowie zadaję sobie pytanie: «Dlaczego cały czas o tym myślę?»”

Jeden z byłych pracowników powiedział, że ciężka praca nad serialem to „irytujący problem”, ponieważ była to ich „wymarzona praca”.

„Pisanie późno w nocy to wymarzona praca wielu ludzi. Kiedy się w nią angażują, bardzo szybko staje się to koszmarem.

„To smutne, że tak musi być, zwłaszcza wiedząc, że wcale nie musi tak być”.

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon znany jest ze słynnych klipów i wyzwań

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon znany jest ze słynnych klipów i wyzwań

W oświadczeniu dla Rolling Stone rzecznik NBC powiedział, że „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” jest inny niż gdziekolwiek indziej.

„Jesteśmy bardzo dumni z The Tonight Show, a zapewnienie pełnego szacunku środowiska pracy jest dla nas najwyższym priorytetem” – powiedział rzecznik.

„Jak w każdym miejscu pracy, pracownicy zgłaszali pewne problemy; zostały one zbadane i w stosownych przypadkach podjęte zostały działania.

READ  Coachella 2024: Najlepsze gwiazdy i influencerki na festiwalu

„Jak zawsze zachęcamy pracowników, którzy uważają, że byli świadkami lub zaobserwowali zachowania niezgodne z naszymi zasadami, aby zgłaszali swoje wątpliwości, abyśmy mogli odpowiednio się nimi zająć”.

DailyMail.com skontaktował się z przedstawicielami NBC i Fallon w celu uzyskania dodatkowego komentarza.