Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Te lata właśnie minęły”.

„Te lata właśnie minęły”.

Amanda Holden była wzruszona w czwartek rano, gdy pomachała swojej najmłodszej córce, 11-letniej Holly, aby po długiej przerwie letniej poszła do szkoły.

52-letni brytyjski program „Mam talent” odtworzył stare zdjęcie, na którym Holly w szkolnym mundurku pokazuje kciuki do góry wraz ze swoim ukochanym psem Rudym.

A na zdjęciu pojawiła się Holly, która jest bardzo podobna do swojej matki, gdy uśmiechała się przed aparatem.

Amanda napisała: „Wow. Te lata właśnie minęły. Rok 7 już. Nasze małe Królewskie Wysokości są już dorosłe”.

Nie moglibyśmy być z niej bardziej dumni. Inteligentny, bezczelny i zabawny. Najbardziej kochana dziewczyna. Zróbmy to, Holly.

„Te lata po prostu minęły”: Amanda Holden była wzruszona w czwartek rano, kiedy odtworzyła szkolne zdjęcie (po lewej) ze swoją 11-letnią córką Holly, gdy idzie do 7. klasy (po prawej)

Grupa sławnych przyjaciół Amandy przeczytała sekcję komentarzy i nie mogła uwierzyć, ile czasu minęło.

Kate Thornton napisała: „Jestem taka dorosła!” Lisa Faulkner odpowiedziała: „O mój Boże, gdzie ten czas leci?!!”

Amanda jest także dumną mamą 17-letniej Lexi. Nastolatka podpisała w zeszłym roku kontrakt z agencją modelek Kate Moss Storm.

Amanda powiedziała wcześniej MailOnline: „Zachwyciła ją szturmem. Ma 17 lat, ale myślę, że kiedy skończy 18 lat, zaczniemy szukać jej w tym biznesie”.

„W tej chwili pracują nad jej książką wyglądu”.

Zapytana o niedawne występy jej i Lexie na czerwonym dywanie, prezenterka telewizyjna przyznała: „Jestem świadoma tego, przez co przechodzimy.

Poszliśmy na Fashion Awards i było naprawdę ekscytująco. Więc tak, chcę zająć się właściwymi sprawami, istotnymi kwestiami. Interesuje się modą.

„Ona jest taka dorosła!”: Grupa sławnych przyjaciół Amandy w komentarzach pochwaliła się odtworzeniem zdjęć
DUMNA MAMA: Amanda jest również dumna z tego, że jest mamą 17-letniej Lexi. Nastolatka podpisała w zeszłym roku kontrakt z agencją modelek Kate Moss Storm.
Przerwa wakacyjna: Amanda właśnie wróciła ze słonecznych wakacji z córkami i mężem, Chrisem Hughesem

Kariera modelki Lexi nie rozpoczęła się przed jej edukacją, jak powiedziała Amanda: „Lexi jest uczennicą A*, więc nie chcę, żeby to schrzaniła, a ona chce zrobić wszystko”.

Sędzia brytyjskiego programu „Mam talent” powiedział MailOnline, że Storm, która katapultowała do sławy takie gwiazdy jak Cara Delevingne i Cindy Crawford, „ścigała” swoją córkę i to Lexie zdecydowała się zapisać do programu przerywanego, wyprzedzając zainteresowanie konkurencyjnych agencji.

READ  Brooklyn Beckham poślubił Nicolę Peltz na weselu za 3 miliony funtów w Palm Beach

Powiedziała wtedy: „Zwrócono się do Lexie w zeszłym roku i oczywiście czekaliśmy, aż skończy 16 lat, żeby cokolwiek podpisać. Ona naprawdę tego chce, więc przejmę od niej przewodnictwo”.

„Jest bardzo spokojną dziewczyną, ale zna swój umysł. Jest bardzo mądra i chce kontynuować naukę.

Żadnej presji i zobaczymy, co się stanie. Ale dokończenie edukacji jest w dużej mierze jej planem i cokolwiek postanowi, będzie miała nasze wsparcie.