Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz zawarły ugodę z organizatorami wesel po tym, jak ojciec panny młodej, miliarder, podjął kroki prawne w związku z niezwróceniem przez niego depozytu w wysokości 159 000 dolarów.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz zawarły ugodę z organizatorami wesel po tym, jak ojciec panny młodej, miliarder, podjął kroki prawne w związku z niezwróceniem przez niego depozytu w wysokości 159 000 dolarów.

Sprawy związane z wystawnym ślubem Brooklynu i Nicoli Peltz Beckham zostały rozstrzygnięte po osiągnięciu przez strony porozumienia.

Po miesiącach sporów między rodziną Peltz a Plan Design – firmą, którą wynajęli do zaplanowania wystawnego ślubu Nicoli i Brooklynu w Miami w 2022 roku – oboje doszli do porozumienia.

W oświadczeniu napisali, że otrzymali ludzie: „Strony uważają, że spór dotyczący umowy pomiędzy Nelsonem Peltzem a Plan Design powinien zostać rozstrzygnięty zgodnie z ustalonymi warunkami.

W ramach ugody PDE przekaże darowiznę w imieniu Nikoli i Brooklynu na rzecz Funduszu Kryzysowego na Ukrainie CARE.

„PDE życzy Nicoli i Brooklynowi Peltzowi Beckhamom szczęścia i owocnego życia razem”.

Zakończenie: Sprawy związane z wystawnym ślubem Brooklynu i Nicoli Peltz Beckham zostały rozstrzygnięte po osiągnięciu porozumienia przez strony
Niezadowoleni: Planistki ślubne Nicole Bragin i Ariana Grigalba były zdruzgotane na początku tego miesiąca, gdy biznesmen-miliarder Nelson Peltz wytoczył pozew, żądając zwrotu depozytu w wysokości 159 000 dolarów.

Ojciec Nikoli, Nelson Peltz, pozwał wcześniej dwie osoby zajmujące się planowaniem ślubu pary, Nicole Eichenwald Bragin z Plan Design i Arianę Grigalbę, które zostały zatrudnione na sześć tygodni przed ślubem i zwolnione po dziewięciu dniach.

Twierdził, że nie odzyskał depozytu w wysokości 159 000 dolarów (132 000 funtów) i zgodnie ze złożonym wnioskiem zarzucił: „W ciągu dziewięciu dni negocjacji… (oni) nie zarezerwowali ani jednego nowego dostawcy usług ślubnych i nie sfinalizowali warunków umowy umowa ślubna.” „. Wszelkie umowy z dostawcami wybranymi wcześniej przez Peltza i jego rodzinę oraz niestawienie się na wcześniej zaplanowane spotkania z Peltzem.

„Emergencyjność Pary Młodej na weselu w połączeniu z oczekiwaną obecnością wielu znamienitych gości wymaga, aby wedding planner posiadał doświadczenie i kadrę, która umożliwi zaplanowanie, koordynację i realizację wydarzenia weselnego o oczekiwanym poziomie i złożoności.

„Na liście gości znalazło się ponad pięćset osób, w tym wiele celebrytów, sportowców, dygnitarzy i innych wpływowych osobistości, które przybyły z całego świata, aby wziąć w nim udział”.

Jednak organizatorzy ślubów odpowiedzieli odpowiedzią, a ich prawnik powiedział Mail On Sunday: „Moi klienci cieszą się nienaganną reputacją w branży planowania wydarzeń oraz wśród wymagających klientów na całym świecie”. Prowadzą swoją działalność z najwyższą uczciwością i dyskrecją.

READ  Tajna fotografia Jennifer Lawrence w Afganistanie

„Pozew złożony przez Nelsona Peltza jest niepoważny i niezbyt imponujący. Odpowiednie i kompletne e-maile i SMS-y dotyczące wprowadzających w błąd stwierdzeń zawartych w skardze zostaną ujawnione w ramach odpowiedzi moich klientów na skargę, łącznie z poparciem dla ich zamierzonego roszczenia wzajemnego.

Planistki ślubne Nicole Bragin i Ariana Grigalba były zszokowane, gdy biznesmen-miliarder Nelson Peltz pozwał, żądając zwrotu depozytu w wysokości 159 000 dolarów.

Peltz twierdził, że para została eksmitowana na kilka tygodni przed trzydniowym ślubem w rodzinnej rezydencji w Palm Beach na Florydzie o wartości 76 milionów funtów w kwietniu ubiegłego roku z powodu rzekomych „błędów”.

Darowizna: W ramach ugody organizatorka ślubu przekaże darowiznę w imieniu Nicoli Peltz i Brooklyna Beckhama na rzecz Funduszu Kryzysowego na Ukrainie CARE.

Jednak Bragin i Gregalba, w odpowiedzi na nazwanie Peltza „tyranem miliarderem”, złożyli pozew wzajemny w sądzie w Miami w związku z naruszeniem umowy i „ingerowaniem” w transakcję biznesową.

Pozwali także pannę młodą Nicolę Peltz-Beckham, jej matkę Claudię i projektantkę ślubną Rishi Patel o co najmniej 41 000 funtów odszkodowania plus koszty.

Kobieca firma Plan Design Events została zatrudniona w lutym 2022 roku, zaledwie sześć tygodni przed wystawnym ślubem.

W przyjęciu wzięło udział ponad 500 gości, w tym szef kuchni telewizyjnej Gordon Ramsay, zdesperowana gospodyni domowa Eva Longoria, Mel B i Mel C, koleżanka Victorii ze Spice Girls oraz były kolega z drużyny Davida Beckhama z Manchesteru United, Phil Neville.

Planiści zgodzili się na wynagrodzenie w wysokości 264 000 funtów, a Peltz wpłacił depozyt w wysokości połowy tej kwoty.

Zastąpili Prestona Baileya – ikonę branży, która wcześniej planowała ślub Catherine Zeta-Jones i Michaela Douglasa. Powiedział, że odszedł za obopólnym porozumieniem po roku pracy, ponieważ jego harmonogram był „obciążony obowiązkami”.

Planiści, którzy go zastąpili, twierdzili jednak, że sytuacja była tak chaotyczna – z wieloma listami gości i panną młodą „zbyt zajętą”, aby rozmawiać przez telefon – że sytuacja szybko się pogorszyła.

Dokumenty sądowe obejmowały setki wiadomości tekstowych i e-maili z WhatsApp, z których wynikało, że listy gości są niekompletne, nie zorganizowano podróży, a nawet nadal trzeba było zorganizować kwiaty i tort. Nie zweryfikowano także fryzjerów i wizażystek, fotografów i kamerzystów.

READ  8 finalistów Sporkies
Działania prawne: ojciec Nicoli, Nelson Peltz (w środku), pozwał wcześniej dwóch organizatorów ślubu pary, którzy zostali zatrudnieni na sześć tygodni przed ślubem i odeszli dziewięć dni później.
Środek zaradczy: Jednak Bragin i Gregalba, w odpowiedzi na nazwanie Peltza „tyranem miliarderem”, złożyli pozew wzajemny w sądzie w Miami w związku z naruszeniem umowy i „ingerowaniem” w transakcję biznesową.

Kiedy planiści wpadli na pomysł zespołu weselnego, Nicole nazwała go „tandetnym” i chciała po prostu wokalisty.

Bragin i Grigalba twierdzili, że pracowali 17 godzin dziennie, próbując zrealizować zamówienia swoich klientów. I chociaż pojawiły się już doniesienia o kłótni między Nicolą a jej przyszłą teściową, ponieważ panna młoda zamiast wiktoriańskiej zamiast sukni wiktoriańskiej zdecydowała się na suknię Valentino Couture (spór, któremu Nicola później zaprzeczyła), było jasne, że rodzina Peltzów nie chcieli, aby ich nowi teściowie byli świadomi usterek pojawiających się w ostatniej chwili.

„Zarówno Claudia, jak i Nicola zapewniały, że Victoria Beckham nie mogła wiedzieć o żadnych wewnętrznych błędach związanych z bieżącym planowaniem ślubu jej syna, w tym o błędach na liście gości” – czytamy w aktach sprawy.

Podczas spotkania 1 marca ubiegłego roku: „Nelson powiedział przy Braginie i Grigalbie, że chce „odwołać ślub” i że jest „jak w serialu”, ale Claudia błagała Nelsona, żeby tego nie robił, ponieważ byłoby to „zrujnowaniem kariery Nicoli”.

Chociaż Peltz zapłacił za to wydarzenie 3 miliony funtów, w dokumentach sądowych stwierdzono, że jego żona chciała zachować w tajemnicy pewne wydatki: „Uważa się, że Nelson Peltz zapłacił ponad 100 000 dolarów plus koszty podróży za usługi fryzjerskie i makijażowe Nicoli”. ślub. Claudia wspomina Braginowi, że Nelson nie może znać kosztów, w przeciwnym razie „zabiłby ją i wściekł się”. ’

Bragin i Grigalba, którzy spędzili 17 lat na budowaniu swojego biznesu, ujawnili, że Nikola dzień przed zwolnieniem wysłał im entuzjastycznego SMS-a, w którym napisał: „Zabijasz to!”.

Pozew zawierał także listy z Brooklynu, których określili jako „wzorowego dżentelmena”, wychwalając go „za wszystko, co robicie”.

Źródło powiedziało The Mail on Sunday: „Ten pozew uosabia świat superbogatych. Ci planiści wydarzeń znaleźli się w niepewnej sytuacji zaledwie sześć tygodni przed ślubem, który miał zwrócić na siebie uwagę całego świata, i włożyli swoje serca i wysiłki dusze w to.

READ  Harry i Meghan „nie zaproszeni” na przyjęcie królewskiego stanu w Pałacu Buckingham

„Nic nigdy nie wygląda wystarczająco dobrze. Podkreśla sposób życia twojej drugiej połowy – i nie zawsze jest to ładny obraz.”