Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Najlepsza obsada trzeciego sezonu Boys: Barry Keoghan grający Batmana dołącza do Ashley Walters i Kena Robinsona

Najlepsza obsada trzeciego sezonu Boys: Barry Keoghan grający Batmana dołącza do Ashley Walters i Kena Robinsona

Powracające postacie

Ashley Walters i Ken Robinson jako Dushan i Sully

Starszy chłopakGłówni wrogowie oczywiście powrócą w ostatniej fazie, ale po wydarzeniach z finału sezonu 2 jest mało prawdopodobne, że będą w dobrych stosunkach. Po tym, jak Duchnne rekrutuje byłego wroga Sully’ego, Jimmy’ego (Michael Ward), do pracy dla ich gangu i najwyraźniej czyni go swoim następcą, aby mógł wycofać się z ich przestępczego przedsięwzięcia i osiedlić się z Shelley i jej córką Tish, Sully kładzie temu kres, strzelając Jimmy nie żyje.

Sezon 3 ujawni skutki zdrady Sully’ego i jak widać w… Najnowszy zwiastun, mężczyźni zmierzą się ze sobą i po raz ostatni będą walczyć o pierwsze miejsce w swoim imperium i posiadłości Summerhouse. Ale staną także w obliczu ostrej konkurencji ze strony nowego konkurencyjnego irlandzkiego gangu (patrz wyżej).

Ashley Walters to raper, aktor i były producent So Solid Crew, który pojawia się na ekranie od najmłodszych lat i grał wczesne role w Wzgórze Grange I Prawdziwy dramat życiowy Zabójstwo Stephena Lawrence’a. Wśród wielu ról telewizyjnych i filmowych współtworzył i występuje w serialu komediowym Sky Crime KuloodpornyWystąpił u boku Christophera Ecclestona w thrillerze Bezpieczny domI odwrotnie Suranne Jones na Channel 4 Ja… Wiktoria.

Raper i producent Ken „Kano” Robinson ma jednak na swoim koncie wiele utworów muzycznych Starszy chłopak Jest to jego najważniejsza rola na ekranie jako aktora.

Simbiato Ajikau jako Shelley

Simbiatu Ajikau i Ashley Walters w Top Boyu

Relacja Dushane’a i Shelley jest silniejsza niż kiedykolwiek po testach w ostatniej serii, kiedy Shelley prowadziła kampanię przeciwko przebudowie posiadłości Summerhouse, zanim odkryła, że ​​Dushane potajemnie inwestował w plany. Zmiana zdania Dusana po śmierci matki w finale serialu przywraca ich na właściwe tory – a w ostatnim rozdziale starszy chłopak, Zobaczymy, czy Duchamp zgodzi się wspierać nowe przedsięwzięcie biznesowe Shelley.

Poza Starszy chłopakAjikao, najbardziej znana jako raperka Little Sims, wydała kilka dobrze przyjętych przez krytyków albumów, zdobyła nagrodę Mercury Music Prize 2022 i wystąpiła jako ona sama w Trucizna: Nie może być żadnej rzezi Aby wykonać swoją piosenkę „Venom”. Wystąpiła także w jednym z odcinków znakomitego dramatu science-fiction Prime Video z 2022 roku Moc.