Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

SPAR Polska rozszerza swoją serię o 3 nowe automaty

Otwarte sklepy są prowadzone przez niezależnych przedsiębiorców i wpisują się w cel firmy polegający na zwiększaniu swojej obecności poprzez wspieranie lokalnych detalistów.


Spar Polska otworzył trzy nowe sklepy w całym kraju w ramach celu zwiększenia obecności na rynku i wsparcia lokalnych sprzedawców. Wszystkie trzy otwarte lokalizacje są obsługiwane przez niezależnych przedsiębiorców na licencji Spar i będą korzystać z niedawnej inwestycji firmy w jej zdolności logistyczne.

Ta podmarka jest teraz w stanie często zapewniać detalistom dostawy na czas. Inwestycja w obiekty, infrastrukturę i system zaopatrzenia wzmocniła ofertę firmy dla polskich przedsiębiorców chcących rozwijać swój biznes.

Najnowsi detaliści, którzy dołączyli do organizacji, odzwierciedlają wezwanie przedsiębiorcy do pozostania niezależnym przy jednoczesnym korzystaniu z praktyk eksperckich, które firma ma do zaoferowania. Zwiększenie asortymentu dostępnego za pośrednictwem marki obejmuje produkty wartościowe, ekologiczne, organiczne i luksusowe, wspierające kompletną ofertę dla klientów.

Koncentracja detalisty na świeżej żywności i rozwiązaniach typu convenience, takich jak Bean Tree Café serwująca świeżą kawę, panini, kanapki i delikatesy, uzupełnia ogólną ofertę.

Jak informowaliśmy w rocznym przeglądzie SPAR International 2021, roczna sprzedaż detaliczna wzrosła o 20% przy średnim rocznym kursie wymiany do 385,3 mln euro.

Powiązane treści

omówić

READ  „Polskie jabłka są w tej chwili tańsze w Europie”