Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W samym sercu Krakowa zadebiutowała pierwsza w Polsce Koryo Collection by Hilton

W samym sercu Krakowa zadebiutowała pierwsza w Polsce Koryo Collection by Hilton

Z 200-letnią spuścizną w kulturalnej stolicy Polski, Sasky Hotel Kraków, Curio Collection by Hilton łączy starannie odrestaurowane z nowoczesnymi elementami designu.

Hilton (NYSE: HLT) Otwarcie Sasky Hotel Kraków, Curio Collection by Hiltonz okazji pierwszego występu Kolekcja Curio by Hilton w Polsce. W samym sercu krakowskiego Starego Miasta, ten 117-pokojowy hotel jest dogodnie zlokalizowany w odległości krótkiego spaceru od wielu miejskich muzeów sztuki i historii, a także Zamku Królewskiego na Wawelu, jednego z najbardziej znaczących historycznie i kulturowo miejsc w Polsce.

Saski Hotel Kraków, Curio Collection by Hilton projektując hotel czerpie z tradycji muzycznych i kulturowych. We współpracy ze światowej sławy fotografem urodzonym w Krakowie Richardem Horowitzem korytarze i pokoje zdobią portrety muzyków i kompozytorów, takich jak Louis Armstrong, Krzysztof Penderecki, Aretha Franklin, Chislau Nemen i innych. Sala Balowa Saska, historyczna sala balowa, w której legendarni kompozytorzy Franciszek Liszt, Johannes Brahms i Ignasi Paderowski wykonali ręcznie odrestaurowane freski, została ponownie otwarta. Oprócz projektów, które przywołują historię hotelu, wśród wielu nowoczesnych udogodnień dostępnych dla gości jest basen, spa, centrum fitness, a także centrum biznesowe.

Elegancka hotelowa restauracja i bar Regale oferuje autentyczną polską atmosferę w nowoczesnym, międzynarodowym stylu. Dania przygotowywane są z wysokiej jakości lokalnych składników i podawane z innowacyjnymi i radosnymi akcentami przez Romana Paulica, jednego z najsłynniejszych krakowskich szefów kuchni. Jego popisowe dania to tarta cebulowa z zielonym groszkiem i karmelizowaną cebulą oraz staromodny mus serowy Geowente lub robiony na zamówienie. Ciasto Sasuke Między innymi.

Doznania napojów w Regale Bar & Restaurant wzbogacają najlepsze mieszanki i autorskie koktajle, takie jak „Mał Sasuke” A „Król Węgier”Bogata karta win, lokalne i domowe napoje alkoholowe i wódka. Niestandardowy wózek, który każdego wieczoru serwuje koktajle przy stole, tworzy naprawdę wyjątkową atmosferę, a dodatkowa mieszanka bogatej historii budynku, historycznego i muzycznego dziedzictwa zwiększa to doświadczenie.

READ  Amazon Fire TV dla Polski

Krakowskie Stare Miasto słynie z zabytkowych kościołów, ciekawych muzeów oraz największego w Europie Rynku Głównego. Z tętniącymi życiem placami kazimierskiego getta i cichymi zaułkami Starego Miasta, Kraków jest głównym punktem każdej wycieczki do Polski, a Sasky Hotel Kraków, Curio Collection by Hilton oferuje gościom dostęp do tych wyjątkowych doświadczeń z tego miejsca. W sercu miasta.

Strona internetowa hotelu

Sasky Hotel Kraków, Curio Collection by Hilton
Sławkowskiej 3
Kraków, 014-31
Polska

+48 12333 42 70