Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sean Kingston: Policja wkroczyła do domu piosenkarza oskarżonego o niepłacenie za ogromny telewizor

Sean Kingston: Policja wkroczyła do domu piosenkarza oskarżonego o niepłacenie za ogromny telewizor

Źródło obrazu, Obrazy Getty’ego

  • autor, Sofia Ferreira Santos
  • Rola, wiadomości BBC

Policja wkroczyła do rezydencji na Florydzie, która prawdopodobnie była rezydencją Seana Kingstona.

Z dokumentów sądowych wynika, że ​​piosenkarka, której legalne nazwisko brzmi Kisan Anderson, mieszka w rezydencji niedaleko Fort Lauderdale.

W lutym ubiegłego roku pewna firma zarzuciła mu, że nie zapłacił pełnej ceny za telewizor i duży system audio.

Kobieta, która prawdopodobnie jest jego matką, została aresztowana w czwartek rano na terenie posiadłości pod zarzutem oszustwa i kradzieży.

W oświadczeniu dla BBC biuro szeryfa Broward potwierdziło, że wydało nakazy aresztowania i przeszukania posiadłości.

„W wyniku dochodzenia 16 lutego 1963 roku dorosła kobieta imieniem Janice Turner została aresztowana pod licznymi zarzutami oszustwa i kradzieży.

„To dochodzenie jest aktywne i trwa”.

Nie jest jasne, czy pan Kingston był obecny na terenie nieruchomości w momencie zatrzymania, czy też aresztowanie ma związek z zarzutami spółki.

Wygląda na to, że Kingston odpowiedział na tę wiadomość za pośrednictwem swojego konta na Instagramie.

W odpowiedzi na doniesienia, że ​​aresztowana kobieta to jego matka, piosenkarka powiedziała: „U mnie wszystko w porządku, moja mama też”.

„Moi prawnicy zajmują się wszystkim w chwili obecnej” – dodał.

BBC skontaktowało się z Kingstonem i jego matką, znaną na Instagramie jako Mama Kingston, z prośbą o komentarz.

Źródło obrazu, Wiadomości WFOR/CBS

Skomentuj zdjęcie, Materiał filmowy uzyskany przez amerykańskiego partnera BBC, firmę CBS, przedstawia kilka radiowozów i duży radiowóz w pobliżu pałacu.

W dokumentach sądowych, do których dotarła BBC, Ver Ver Entertainment twierdzi, że Kingston skontaktował się z firmą za pośrednictwem mediów społecznościowych we wrześniu 2023 r. w sprawie zakupu „masywnego 232-calowego telewizora wraz z potężnym systemem dźwiękowym”.

Firma twierdzi, że po instalacji pan Kingston nie dokonał pozostałych płatności, w związku z czym pozwała go do sądu za naruszenie umowy i oszustwo.

Prawnik reprezentujący Ver Ver Entertainment powiedział Lokalowi 10 w Miami, że firma ma nadzieję odzyskać przedmiot z domu po nalocie policji.

„Wiemy, że w tym domu znajduje się nasza własność, więc gdy dojdzie do nalotu, wyślemy na miejsce ekipę ludzi, którzy zmontują go i zwrócą prawowitemu właścicielowi” – ​​dodał.

Kingston (34 l.) słynie z takich hitów jak „Beautiful Girls”, „Fire Burning” i „Eenie Meenie” z udziałem Justina Biebera.