Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rodzina królewska na żywo: Książę Harry „pali wszystkie mosty” z rodziną królewską |  mój |  Aktualności

Rodzina królewska na żywo: Książę Harry „pali wszystkie mosty” z rodziną królewską | mój | Aktualności

Książę Harry udał się do Wielkiej Brytanii na Igrzyska Invictus, a wszystko dlatego, że król Karol nie chciał się z nim widzieć, twierdzą gospodarze programów telewizyjnych – po ujawnieniu, że został zaproszony przez króla Karola do pozostania w rezydencji królewskiej.

Książę Sussex przebywał 8 maja w Londynie, aby przemawiać podczas wydarzenia w katedrze św. Pawła z okazji 10. rocznicy Invictus Games – zawodów sportowych dla rannych żołnierzy i kobiet, które pomógł założyć.

Gospodarz Sky News AustraliaJames Macpherson powiedział: „Harry mówił wszystko o tym, że jego ojciec nie chciał się z nim widzieć, podczas gdy w rzeczywistości ojciec zaoferował mu zakwaterowanie w rezydencji królewskiej (Pałac św. Jakuba). To kolejny przykład spalenia wszystkiego przez Harry’ego”. Most.”

the telegraf Twierdzi, że Harry odrzucił ofertę pozostania, ponieważ nie przyszedł z ochroną. Jednak jeden z panelistów powiedział Sky News: „Jeśli nie wynajmie całego hotelu, możliwe, że ktoś będzie mógł się z nim spotkać i zobaczyć. Nie kupuję argumentu, że zachowałby anonimowość, gdyby zatrzymał się w hotelu”.

Doniesienia mówią, że Harry próbował spotkać się z ojcem, ale później wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że ojciec jest zbyt zajęty, aby się z nim spotkać.

Po przylocie do Wielkiej Brytanii ze swojego domu w Montecito w Kalifornii Harry spędził trzy noce w Londynie, a następnie udał się z żoną Meghan Markle do Nigerii na trzydniową wizytę w ramach obchodów Invictus.

To jest blog na żywo… Aby uzyskać najnowsze aktualizacje, kliknij poniżej.

READ  Książę Harry i Meghan w „katastrofalnym pościgu samochodowym” z paparazzi w Nowym Jorku