Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Holenderscy kibice tłoczą się tysiącami na ulicach Hamburga przed meczem otwarcia Euro 2024 z Polską… a dookoła rozlewa się „szalone” morze pomarańczy.

Holenderscy kibice tłoczą się tysiącami na ulicach Hamburga przed meczem otwarcia Euro 2024 z Polską… a dookoła rozlewa się „szalone” morze pomarańczy.

  • Tysiące holenderskich kibiców daje pokaz wsparcia w Hamburgu
  • Media społecznościowe są zdumione wsparciem, jakie holenderscy kibice okazali na Euro 2024
  • Słuchać Wszystko startuje! „Byłoby zbrodnią nie wykorzystać niezwykłego talentu Alexandra-Arnolda”.

Holenderscy kibice w dramatyczny sposób oczarowali Hamburg przed niedzielnym meczem otwarcia Euro 2024 z Polską.

Holendrzy śpiewają i tańczą, zamieniając północnoniemieckie miasto w morze pomarańczy, a tysiące kibiców gromadzą się przed portem i jego różnymi zabytkami.

Holandia będzie chciała rozpocząć swoją kampanię w Mistrzostwach Europy od zwycięstwa, gdy zmierzy się z Polską na Volkspark, a kibice zrobią to, co do nich należy.

Różne fragmenty materiałów wideo opublikowanych na oficjalnym koncie holenderskiej drużyny narodowej X pokazują przytłaczający stopień wsparcia, gdy kibice ustawiają się na ulicach i dają znać, że ich głosy są słyszalne w okresie poprzedzającym rozpoczęcie meczu.

Szkocja i Albania należą do drużyn, które jak dotąd otrzymały największe wsparcie w turnieju, ale największą rzeszę fanów ma Holandia, a widzowie są pod wielkim wrażeniem scen w mediach społecznościowych.

Holenderscy kibice w dramatyczny sposób oczarowali Hamburg przed meczem otwarcia Euro 2024 z Polską.
Holenderscy kibice zwiększyli swoją obecność, gdy morze pomarańczy zdominowało Hamburg w ramach przygotowań do niedzielnego meczu
Siły policyjne są intensywnie rozmieszczone w Hamburgu, ale nie ma żadnych oznak problemów z wysokim morale kibiców

Morze pomarańczy nadało odrobinę żywych kolorów ziemiom północnych Niemiec dzięki oszałamiającym obrazom pokazującym prawdziwy zakres holenderskiego wsparcia.

Podróż z Holandii do Niemiec przez granicę jest krótka, a kibicom wyraźnie zależy na tym, aby ich wpływ był widoczny i słyszalny, nawet gdy reprezentacja narodowa znajduje się w trudnej grupie z Polską, Francją i Austrią.

Siły policyjne są szeroko rozmieszczone w Hamburgu, aby zapobiegać wszelkim oznakom kłopotów, ale nie było żadnych problemów ze względu na wysokie morale holenderskich i polskich kibiców.

Jeden z filmów opublikowanych w niedzielny poranek pokazuje szeroką, zatłoczoną drogę, głęboką na ponad 100 metrów, z kibicami ubranymi w pomarańczowe koszulki, machającymi holenderskimi flagami i skaczącymi z boku na bok.

Ten niesamowity moment ukazuje najlepsze strony fanów piłki nożnej, podobnie jak chwytliwa melodia, podczas której ludzie skaczą z boku na bok i skandują „Holandia” w różnych odstępach czasu.

READ  Polska wyklucza zawodnika z Rosji z planów mundialu | Krajowy

W międzyczasie holenderscy fani w strefie fanów słuchali muzyki techno, która zachęcała tysiące uczestników do podskakiwania, aby utrzymać wysoki poziom energii.

Zwolennicy rywalizujących narodów pochwalili tę scenę, a jeden post na X słusznie określił demonstrację jako „ruch”.

W innym poście w podobny sposób pochwalono Holandię, dodając: „Taki niesamowity entuzjazm i ekscytująca atmosfera są naprawdę niesamowite i uwielbiam to”.

W jednym z przetłumaczonych postów zabawnie skomentowano, jak Holendrzy robią dużo hałasu, dodając: „Holendrzy są trochę szaleni” i dodano trzy śmiejące się emoji.

Holandia rozpocznie kampanię na Euro 2024 o godzinie 14:00, a reprezentacją narodową poprowadzi także kapitan Liverpoolu Virgil van Dijk.