Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sathiyan Gnanasekaran pracuje nad kontrastem i siłą Igrzysk Olimpijskich w Tokio

Sathiyan Gnanasekaran (źródło obrazu: Sathiyan Instagram)

Sathiyan Gnanasekaran mówi, że pracuje nad dywersyfikacją i siłą w swoich uderzeniach przed Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio.

  • Ian New Delhi
  • Najnowsza aktualizacja:7 maja 2021, 20:11 czasu indyjskiego
  • Podążaj za nami:

Tenis stołowy dla singli mężczyzn Sathiyan Gnanasekaran Mówi, że pracuje nad kontrastem i siłą w swoich przed uderzeniami Igrzyska Olimpijskie w Tokio. „Myślę, że element zaskoczenia jest ważny, aby pozostać w wyścigu o podium na igrzyskach olimpijskich. To może być możliwe tylko wtedy, gdy jesteś dobry technicznie”. 28-latek powiedział o swoich przygotowaniach w piątek: „Ja Pracuję nad poprawą kontrastu w serwisie, co jest ważnym aspektem treningu, aby zdobywać punkty podczas krytycznych etapów zawodów, aby poprawić swoje uderzenia.

„Mam szybkość, ale brakuje mi siły. Pracuję nad uzyskaniem większej liczby uderzeń mocy, ponieważ ważne jest, aby zachować równowagę między taktyką i technikami” – powiedział podczas interakcji z mediami online.

Gnanasekaran powiedział, że gra w Polskiej Lidze Zawodowej w kwietniu, a potem w Japońskiej Lidze Zawodowej była dobrym doświadczeniem, ponieważ wiele rozgrywek zostało odwołanych z powodu pandemii.

„Dla mnie oba turnieje były bardzo cenne, ponieważ miałem okazję grać w zawodach o wysokiej intensywności”. „Rozgrywanie dobrych meczów w Polsce i Japonii będzie dodatkowym atutem, gdy będę występował na igrzyskach olimpijskich w Tokio” – powiedział.

Gnanasekaran powiedział, że przygotowanie do Igrzysk Olimpijskich w Tokio w Chennai ma swoje zalety.

„Ze względu na epidemię trudno zaprosić sparingpartnerów z zagranicy lub wyjechać za granicę. Ale trening w domu jest komfortowy psychicznie. Planuję trenować przy stole podobnym do tego na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Złóż propozycję. [for the table] Do Urzędu ds. Sportu Indii (SAI). Mam nadzieję, że zostanie to zatwierdzone tak szybko, jak to możliwe ”.

Gnanasekaran powiedział, że rok 2018 był punktem zwrotnym w jego karierze sportowej, ponieważ zdobył medale zarówno na Igrzyskach Commonwealth Gold Coast, jak i Igrzyskach Azjatyckich w Dżakarcie.

READ  Drużyna All Blacks-Wallabies zebrała się, by zagrać z Lions podczas trasy koncertowej 2025

„Dobry występ w 2018 roku jest bezmyślny. Następnym przystankiem jest Japonia”.

Przeczytaj wszystkie najnowsze wiadomości, najświeższe informacje i wiadomości dotyczące koronawirusa tutaj