Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Samsung Galaxy Buds Live kosztują zaledwie 70 dolarów, ale tylko na dzisiaj

Kiedy Samsung Galaxy Buds Live zadebiutował swoim dziwnym designem, wiele osób było przez nie skonfliktowanych, jeśli nie wręcz wyszydzonych. Od tego czasu odnaleźli drogę do przodu i nawet recenzent CNET, David Carnoy, uznał projekt za ergonomiczny i wygodny, co jest świetne, jeśli nie podoba Ci się bardziej tradycyjny projekt tułowia. Chociaż Galaxy Buds Live kosztują zazwyczaj 150 dolarów, można je kupić w Best Buy Za jedyne 70 dolarów, co stanowi ogromną zniżkę w wysokości 80 USD w stosunku do ceny regularnej. Tylko pamiętaj, aby szybko go pobrać, ponieważ oferta kończy się dziś wieczorem.

Samsung Galaxy Buds Live to świetna para słuchawek dousznych do codziennego słuchania muzyki i spacerów po mieście. Jest wyposażony w przetwornik 12 mm zapewniający czysty, zrównoważony dźwięk i ma otwartą konstrukcję zapewniającą bardziej naturalną akustykę. Może się także poszczycić imponującą żywotnością baterii do 29 godzin na jednym ładowaniu i umożliwia dostęp bez użycia rąk do Bixby – asystenta głosowego Samsunga – jeśli masz także telefon Galaxy.

Istnieje kilka wad, które sprawiły, że Galaxy Buds Live znalazły się poza naszą listą najlepszych bezprzewodowych słuchawek dousznych. Możliwości redukcji szumów pozostawiają wiele do życzenia, a wodoodporność ma jedynie stopień ochrony IPX2, dlatego nie polecamy go podczas treningów ani w trudnych warunkach. Ale w zależności od potrzeb mogą to być wady, które przy tej cenie będziesz skłonny przeoczyć. Jeśli szukasz więcej ofert, możesz sprawdzić naszą pełną kolekcję najlepszych ofert na słuchawki i słuchawki.

READ  Mam nadzieję, że Kingdom Hearts jest natywną wersją Switcha? Prawdziwy port jest wciąż „nieokreślony”