Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sam Cane brudny na Force, nazwany z ławki w półfinale Chiefs przeciwko Crusaders

Półfinały Pacific Super Rugby: Krzyżowcy przeciwko wodzom

gdzie: Stadion Orangetheory, Christchurch

Kiedy: Piątek, 10 czerwca, godz. 19.05

zasięg bezpośredni: Sky Sport 1, aktualizacje na żywo na temat rzeczy

Sam Keane, kapitan szefów i kapitan All Blacks, przyznaje, że jest brudny na drodze Jego ostatnia kontuzja Udało mu się to i był zdziwiony, że Władcy nie mogli później uczestniczyć.

Odsunięty na bok w swoich poprzednich dwóch meczach Pacific Super Rugby z problemem kolana, skrzydłowy powróci w piątkowym półfinale przeciwko Crusaders w Christchurch. – sztuczka, gdy czekał do późnego tygodnia, aby udowodnić swoją kondycję.

Sam Cane zagra z ławki w półfinale Chiefs Super Rugby Pacific przeciwko Crusaders.

Aaron Gilons/Photosport

Sam Cane zagra z ławki w półfinale Chiefs Super Rugby Pacific przeciwko Crusaders.

Ale chociaż był podekscytowany powrotem do parku, Cane nie miał zamiaru ukrywać skargi na grę, która spowodowała, że ​​odszedł na dwa tygodnie, po tym, jak jego prawa noga została powalona przez Santiago Medrano z Argentyny w zwycięstwie nad Mocą w Hamilton w dniu 21 maja.

– Tak, niezbyt szczęśliwy – powiedział Ken. rzeczy Zapytany o incydent poszkoleniowy w środę.

Czytaj więcej:
* Były All Blacks Carlos Spencer i Liam Mesam pojawią się w ustawie Fight for Life
* Nowe szatnie Eden Park wyznaczyły „standard” dla kobiet w sporcie
* Były obrońca Willie Hines wrócił do Canterbury

„Prosto w bok i celowanie w kończyny dolne – widzieliśmy w lidze, że wszystko w tych obszarach zostało pominięte.

„Sędziowie powiedzieli mi, że nie ma nic, co mogliby osądzić, nie zostało to oznaczone jako nikczemna gra, więc TMO nie może wkroczyć.

„Ale to nie jest miłe uczucie mieć tak skręcone kolano i prawdopodobnie mam szczęście, że nie było gorzej, kiedy patrzę na strzały, dużo się potknąłem”.

Chociaż początkowo został zgłoszony jako szczep MCL, Cane ujawnił również, że jest w nim coś więcej.

„Skan pokazał kilka różnych rzeczy, było znacznie inaczej niż myśleliśmy” – powiedział. „Więc było to trochę bardziej stresujące.

Sam Kanye nie był zbyt szczęśliwy, że w zeszłym miesiącu doznał kontuzji kolana przed policją.

Hannah Peters / Getty Images

Sam Cane nie był zbyt zadowolony z tego, jak w zeszłym miesiącu doznał kontuzji kolana przed policją.

„Miałem też stan zapalny na zewnętrznej stronie kolana i łzę, nie wiemy, czy była stara czy nowa, ale był to odpowiedni rozmiar. Ale najważniejsze jest to, że jest dobrze, więc będziemy idź z tym.

Po zdyskwalifikowaniu z meczu rundy finałowej z Fidżi Drawą był Miał wrócić do ćwierćfinału przeciwko Waratah, ale mu się nie udało.

Oczywiście w przyszły poniedziałek wymieniani są również All Blacks, a ponieważ inni gracze dobrze sobie radzą, powiedział, że nie był pod presją, ale sfrustrowany tą porażką.

„Ale starasz się nie przeszkadzać ci zbytnio i po prostu skup się na tym, co możesz kontrolować, czyli robieniu wszystkiego, co możesz w zakresie rehabilitacji i regeneracji, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku” – powiedział.

„Chciałbym mieć kilka minut pod pasem przed piłką nożną w play-offach. Ale przynajmniej jestem tutaj teraz. „

I to dopiero po odpoczynku po treningu na FMG Stadium Waikato – widok tej kontuzji – w krótkim tygodniu zwrotnym, w którym poniedziałek był niski, a środa była jego jedynym prawdziwym wyborem na pełny test kolana.

To właśnie ten harmonogram częściowo doprowadził do jego nominacji na ławkę rezerwową, wraz z formą luźnego trio juniorów z ostatnich dwóch tygodni – Sambini Venau, Luke Jacobson i Peta Jose Swakula.

Trener Chiefs Clayton Macmillan odmówił sprowadzenia Sama Keane'a z powrotem do początkowego składu.

Michael Bradley / Getty Images

Trener Chiefs Clayton Macmillan odmówił sprowadzenia Sama Keane’a z powrotem do początkowego składu.

„Clayton przeprowadził dobrą dyskusję i wyjaśnił swoje rozumowanie i rozumowanie” — powiedział Kane.

„To nie było właściwe z punktu widzenia zespołu, gdybym został powołany na start, a potem musiałem się wycofać i przeprowadzić przetasowania.

„Dało to wszystkim najlepszą okazję do dobrego przygotowania i dobrej gry. To miało sens. Jestem podekscytowany, że wyjdę z sosen i mam nadzieję, że coś dodam.”

Macmillan powiedział, że nigdy nie podejmował żadnych wstępnych decyzji dotyczących zmian, więc nie wie dokładnie, kiedy jego weteran 136 meczów rozpocznie walkę w Orangetheory.

„Tak naprawdę przebiega ten mecz” – powiedział. „Byłoby miło, gdyby było to później niż wcześniej, ale zobaczymy to w nocy”.

Liderzy dokonali jeszcze dwóch zmian w drużynie, która w minioną sobotę pokonała Waratę.

Emoni Narawa był chory przez cały tydzień, a Josh Ewan został awansowany na obrońcę, Chase Tatea na ławce, a były zawodnik All Blacks Atu Moli ustąpił George’owi Dyerowi, który ósmy występ w sosnach co Macmillan określił jako „trochę”.

Lock All Blacks Josh Lord wciąż jest na uboczu z powodu kontuzji kolana, ale powinien być dostępny w przyszłym tygodniu, jeśli Chiefs dotrą do finału.

Dojrzeć

głowy: Josh Ewan, Jonah Lowe, Alex Nankeville, Quinn Tobia, Iten Nana Citoro, Brian Gatland, Brad Weber (cc), Peta Joss Swakula, Luke Jacobson, Samibeni Finaw, Tobu Faye, Brody Ritalik, Angusavao, Samisoni Taukei’aho, Idan Ross . Rezerwy: Bradley Slater, Olly Norris, George Dyer, Nitewa-ah-Koy, Sam Kahn (cc), Xavier Rowe, Ramika Bohebe, Chase Teatia.

READ  Po piąte: Brian Bagunas rozświetla rajd Oita Miyoshi przeciwko Nagoi