Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rozpoczęła się sprzedaż pawilonów na TSW 2023 w Polsce

Przed nami ważne wydarzenie branży owocowo-warzywnej TSW 2023. Zapraszamy do udziału w XIII wystawie branży owocowo-warzywnej, która odbędzie się w dniach 18-19 stycznia 2023 r. (środa-czwartek) o godz. Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.

Obecnie jest to największa wystawa maszyn i urządzeń dla producentów owoców i warzyw w Polsce, Europie Środkowo-Wschodniej. Zapewnia najszerszy w kraju przegląd nawozów, środków ochrony roślin oraz produktów i technologii owocowych i ogrodniczych.

Na zwiedzających czeka bogaty tematycznie program konferencji, liczne emocjonujące wykłady i panele dyskusyjne poświęcone aktualnej kondycji branży i perspektywom jej rozwoju.

TSW to także miejsce, w którym:
– Innowacje mają swoją przedsezonową premierę;
– Możesz spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami najważniejszych firm, organizacji i mediów;
Prestiżowe Nagrody im. Profesora Pieniążka przyznawane są firmom, których produkty wspierają produkcję ogrodniczą, są innowacyjne i przyjazne dla środowiska.

Podczas ostatniej wystawy 346 firm z Polski i zagranicy zaprezentowało swoje produkty na 23 000 m2 powierzchni wystawienniczej w ciągu dwóch dni i odwiedziło je 11 146 osób (wpis rejestrowany).
Rejestracja przedsiębiorstwa: https://www.tsw.pl/pl-pl/wystawca/rejestr

po więcej informacji:
Oelina Cjoska
tel: +48 510852263
Email: [email protected]
https://www.tsw.pl/pl-pl/

READ  Indie i Polska zdobywają prestiżowe nagrody hokejowe