Shani Jansem z Polski, 34-2 |  Wiadomości, sport, praca

Shani Jansem z Polski, 34-2 | Wiadomości, sport, praca

Senior Chaney Joan Freeman robi uniki między parą polskich obrońców na 27 jardów w pierwszym kwartale tygodnia w jeden mecz czwartek w Poland High School. The Cowboys pokonali Polskę 34-2.

Polska – Wierzcie lub nie, ale futbol oficjalnie powraca w czwartek wieczorem na stadionie Dave Pavlanski w Polsce.

Przez kilka pierwszych etapów rozgrywek wyglądało to też jak w połowie sierpnia. Obie drużyny wymieniały obroty podczas swojej pierwszej jazdy, zanim Chaney potknął się o hazard.

Kowbojom nie zajęło dużo czasu osiodłanie, gdy wypuścili Bulldogs 34-2, aby otworzyć kampanię 2022.

Z uśmiechem wystarczająco dużym, by oświetlić pokój, Seth Antram czekał w czwartkowy wieczór przez długi czas.

„To szaleństwo, ponieważ kiedy po raz pierwszy wróciliśmy (jako debiutant i debiutant) w 2018 roku, graliśmy tutaj” powiedział Antram. „To coś dla mnie znaczy, że muszę wrócić do czerwieni i pracować z tymi ludźmi, to satysfakcjonujące”.

Starszy James Amell Austin przedarł się przez linię Polski i przekroczył linię Bulldogs, zdobywając 68 jardów, aby rozpocząć tor. Niezły fajny rozgrywający Matt Jones pobiegł po jego lewej stronie, aby dokonać dwupunktowej konwersji.

Joanne Freeman dołączyła do zabawy z 27 jardów, by po nieudanej dwupunktowej próbie w drugiej kwarcie awansować na 14-0. Przed przerwą Joan Harmon i Jason Hewlett dodali punkty, a Hewlett otrzymał przyłożenia po pokonaniu obrońcy jeden na jednego na 58 jardów.

Po opuszczeniu całego sezonu 2021 po doznaniu kontuzji nogi w pierwszym tygodniu Chaneya przeciwko Austintown Fitch, Hewlett ukląkł i wskazał na niebo,

Na zaangażowanie w Cincinnati minęło dużo czasu.

„Swoje pierwsze lądowanie zadedykowałem jednemu z moich najlepszych przyjaciół (właścicielowi Stewarta), który zmarł w zeszłym roku” powiedział Hewlett. „Nie mogłem tego dla niego dostać w zeszłym roku, więc ten facet był tak emocjonalny. To ulga. Cała ta ciężka praca, praca, w końcu się opłaca. Jestem bardzo podekscytowany powrotem na boisku. Nie wiem, czy będę tym samym graczem, ale strzeliłem gola. Ten spadek naprawdę bardzo wzmocnił moją pewność siebie.

READ  Premier RP odsunie wicepremiera, koalicja rządząca rozpada się

„Czuję się świetnie, po pierwszym kwartale po prostu zacząłem się uśmiechać, ponieważ nie przeszedłem przez ostatni rok. Po tym drugim i trzecim kwartale byłem podekscytowany i szczęśliwy. Byłem trochę zdenerwowany przed tym meczem, nie mogę nawet kłamię, pocę się, po prostu potrzebowałem trochę czasu, ale Bóg niósł mnie jak zawsze i powiedział do mnie: „Ty jesteś nim”.

Obrona Cowboys była doskonała, ograniczając Polskę do łącznie 218 jardów, mimo posiadania trzech dodatkowych piłek z powodu przegranych.

Jones pokonał samotnie 204 jardy, pokazując swoją zdolność do prowadzenia zawodów, mając ukończone tylko cztery podania.

Ostatecznie Jawann Harmon zdobył swoje drugie przyłożenie tego wieczoru po 16-jardowej jeździe do domu późno czwartego dnia.

„Czuli się świetnie. Dziękuję ofensywnej linii, która jest pierwsza. Wyszliśmy z trzema bramkami, mieliśmy ciężki tydzień treningu, wyszliśmy i włożyliśmy wszystko do meczu „ powiedział Harmon. „Obrona wyszła, wykonała swoją pracę i utrzymała. Zostawiliśmy dwa punkty, chciałem tylko, żeby było zero, ale obrona wykonała swoją pracę.

Polska zmieniała się czasami pomiędzy pomocnikami Dominica Pagano i JP Genova i pomimo wykonania rzutu bocznego na rozpoczęcie drugiej połowy, podopieczni Toma Pavlanskiego nie byli w stanie znaleźć swojego rowka pomimo dodatkowych okazji.

„Przegapiliśmy tam kilka szans w pierwszej połowie i rzucamy się w oczy. Uderzyliśmy tam jednego z nich, kto wie, co się stanie” – powiedział Pawlanski. „Najważniejsze jest to, że musimy być lepsi i będziemy. Będziemy się poprawiać.”

Jedyny wynik Bulldogs był bezpieczny w czwartej kwarcie po tym, jak Alex Stefek zmusił Jonesa do wpadnięcia do strefy mety.

O ile Antram ceni atak po ataku, utrzymanie Bulldogów tylko w dwóch punktach jest zawsze ogromnym osiągnięciem.

„(Polska) są duże z przodu, bardzo dobrze poruszają piłką, lekko ją rozprowadzają za pomocą kilku samolotów i tak dalej” powiedział Antram. „Polski futbol to siła, reakcja itp. Udało nam się kilka razy wcisnąć, kiedy trzeba.