Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rozgrywający All Blacks Beauden Barrett potwierdza swoją sprawność w drugim teście Pumy

Bewden Barrett ogłosił, że jest „bliski startu” przed testem All Blacks przeciwko Argentynie w Hamilton w sobotni wieczór.

po tym, jak to przegapił Przegrana z Los Pumas w Christchurch po, po Kopnięcie w szyję podczas treningu w zeszłym tygodniuBarrett powiedział dziennikarzom we wtorek, że jest w dobrej formie, aby powrócić do zespołu.

„Czuję się naprawdę dobrze, słońce na plecach, miły dzień Hamiltona i dobrze mieć pełny trening za pasem” – powiedział.

Bewden Barrett ma powrócić do drużyny All Blacks w teście przeciwko Pumom w Hamilton.

Andrzej Koringa/Photosport

Bewden Barrett ma powrócić do drużyny All Blacks w teście przeciwko Pumom w Hamilton.

Powiedział sarkastycznie: „Wiedziałem, że muszę mieć szyję jak przedni wioślarz, aby móc wytrzymać te ciosy, więc naprawdę ciężko pracowałem nad tym na siłowni z Pete’em”. [All Blacks physio Pete Gallagher].

„Kilka interwencji w ramię i powiedziałbym, że zaraz wychodzę”.

Barrett przyznał, że tym razem mogło to mieć wpływ na jego powrót do zdrowia, po tym jak poniósł ciężkie lądowanie na głowie po przegranej ze Springboks na Mbombela na początku tego miesiąca.

„Myślę, że to wszystko się zgadza” – powiedział. „To kolejny hit, a ty próbujesz radzić sobie ze wszystkim w odosobnieniu. Mogło to mieć efekt domina, ale w tym tygodniu czuję się naprawdę dobrze, po prostu pracuję nad tym codziennie, rehabilituję się, wzmacniam”.

Bowden Barrett przybył na trening All Blacks we wtorek po kontuzji szyi, która uniemożliwiła mu udział w zeszłotygodniowym teście przeciwko Pumom.

Phil Walter / Getty Images

Bowden Barrett przybył na trening All Blacks we wtorek po kontuzji szyi, która uniemożliwiła mu udział w zeszłotygodniowym teście przeciwko Pumom.

Barrett powiedział, że gdy drużyna All Blacks była w szoku po kolejnym niepożądanym kawałku historii w swojej pierwszej porażce u siebie z Argentyną, nastrój był mieszany, gdy zmierzali do rewanżu o mistrzostwo rugby na Waikato FMG Stadium.

„Po każdym przeglądzie czujemy się trochę sfrustrowani, ale wychodzimy z jasnym przeczuciem, nad czym pracować, jak będziemy się doskonalić jako gracze.

„Więc wokół obozu było dobre napięcie, ale jest wiele projektów i rzeczy, nad którymi nie możemy się doczekać pracy”.

Zapytany, jak wyglądałoby „dobre napięcie”, weteran 106 testów powiedział, że gracze są rozliczani ze standardów, o których są świadomi, i „nie omawiają niczego, czego byśmy nie zaakceptowali”.

Zauważył jednak również, jak ważne jest, że „są też po prostu dobrymi robalami”.

„Musimy zachować odpowiednią równowagę, cieszyć się dużą motywacją i tym podobne rzeczy. Wiemy, jak wygląda trójkąt wydajności, kiedy nadchodzi czas działania, musimy być gotowi do działania, a kiedy nadejdzie czas, aby przestać bardzo ważne, szczególnie teraz, aby to zrobić”.

Nie jest to jedyny obszar, w którym All Blacks starają się zachować właściwą równowagę, a trener Ian Foster wyraża zaniepokojenie po meczu, że ich ofensywna gra wymaga lepszej równowagi między bieganiem, podawaniu i kopaniem.

Barrett powiedział, że zarówno Foster, jak i nowy trener ofensywny Joe Schmidt wciąż zastanawiają się, jak prowadzić sprawy, i chociaż opisał poprzednio trenowane przez Schmidta drużyny jako „jak roboty” w bardzo skutecznym trzymaniu piłki, jest też coś z ich dobrego- ustalone DNA, którego nie wolno manipulować.

„To jest to, co inne zespoły radzą sobie naprawdę dobrze, zwłaszcza RPA, gdzie rozgrywają plan gry o niskim ryzyku, a następnie wyrzucają piłkę w powietrze i starają się pozbyć tego rodzaju błędów” – powiedział.

Bowden Barrett rozpoczął karierę trenerską w Hamilton.

Phil Walter / Getty Images

Bowden Barrett rozpoczął karierę trenerską w Hamilton.

„Nie chcemy być jak inne zespoły.

„Nadal musimy być wszystkimi ekspresyjnymi czarnymi, jakimi możemy być.

„Kiedy pojawia się presja, chcemy prowadzić piłkę i trzymać ją w ręku, to jest dla nas bardzo naturalne.

„Zidentyfikowaliśmy, że w meczach, które przegraliśmy, być może będziemy musieli trochę mocniej kopnąć piłkę, to wydaje się nienaturalne, ale to tylko uświadomienie sobie tego. I chcemy atakować na różne sposoby – wszyscy stoją na nogach, goniąc za kopniakami, podskakując 50-50 czy zalewając talerze i szukając w ten sposób przemian.

„Zastanawiamy się, jak chcemy grać”.

Ale kiedy dają to, zanim muszą zobaczyć owoce tej pracy, jak szybko to się dzieje?

„Dziś.”

READ  T20 World Cup: Rodzina prosi o kontynuację Black Caps-Afganistan pomimo śmierci kuratora