Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Koguty kontra Rabbitohs: Potrójna Gwiazda odsunięta na bok; Kucharz, Graham

W jednym z największych konkursów w grze odbędzie się oficjalne otwarcie nowego stadionu Allianz, ponieważ zwycięzca przygotowuje się do gry u siebie w pierwszym tygodniu finałów.

Od czasu pożegnania w rundzie 17, Koguty nie przegrały meczu, aw zeszłym tygodniu pokonały jeden aspekt formy NRL, Storm, w konkursie kaskaderskim w AAMI Park.

Rabbitohs odnieśli również ostatnie zwycięstwo, pokonując późną stratę gwiazdy prostytutki Damiena Cooka w pozytywnym teście COVID-19, aby pokonać Cowboys.

Na początku tego roku South Sydney wygrało 28-16, pokonując swoich dawnych przeciwników na Accor Stadium.

zniszczony

Wiadomości zespołu

koguty: Utrata Victora Radleya (wstrząśnienie mózgu), Daniela Topo (pachwina) i Lindsey Collins (zawieszenie) powoduje, że Suzio Taukiahu i Paul Momirovsky dołączają do drużyny startowej, a Fletcher Becker i Terrell May zejdą z ławki.

króliki: Hooker Damian Cook został odsunięty na bok przez testy COVID-19, więc Siliva Havili po raz kolejny pełni rolę fixera. Center Campbell Graham będzie nieobecny z powodu kontuzji, zastąpiony przez Jacksona Paulo w początkowym składzie. Na listę rezerwową spadł Utility Kodi Nikorima, a na ławce rezerwowych Peter Mamouzelos.

Dopasuj klucz

James Tedesco kontra Latrell Mitchell: Konfrontacja między tymi dwoma supergwiazdami jest prawie warta samej ceny wstępu. Jedyni koledzy z drużyny Tricolors są główną bronią ofensywną ich drużyny, przy czym Mitchell ma średnio najwięcej asyst na mecz (1.2) w całych rozgrywkach, a Tedesco jest najlepszym ofensywnym liniowym NRL, średnio 7,3 na mecz.

statystyczny atak

Alex Johnston cieszył się największą liczbą zdobytych punktów w sezonie zasadniczym w swojej karierze w 2022 roku, ponieważ jego 28 czteropunktowych punktów przekroczyło jego poprzedni rekord z 27 punktów, który ustanowił w zeszłym roku. Gdy zbliżają się finały, 27-latek potrzebuje tylko dwóch prób, aby wyrównać swój najlepszy wynik w sezonie (w tym finały) wynoszący 30, który osiągnął ponownie w 2021 roku. Oprócz pobicia liczby prób strzelenia, 37-letnia seria Johnstona jest również Najlepsza. Najwięcej w National Football League, co daje mu 10 razy przewagę nad drugim w tabeli Ronaldo Mulitalo.

READ  Magic Millions 2YO Classic Ujawniono finałowe pole!