Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Reprezentant Nowej Zelandii Gavin Larsen ma nadzieję, że Trent Bolt zagra na Mistrzostwach Świata 2023

Główny selektor z Nowej Zelandii Gavina Larsena On jest nadzieją szybkiego melonika Trenta Bolta Poprowadzi krajowy atak w kręgle na Mistrzostwach Świata ODI w Indiach jeszcze w tym roku.

W zeszłym roku nowozelandzka deska do krykieta (NZC) Zgodziłem się wypuścić Bolta ze swojego centralnego kontraktu, ponieważ chciał być dostępny w turniejach T20 na całym świecie. Obecnie uczestniczy w MI Emirates w ZEA International T20 League.

Choć 33-latek wyraził chęć gry na mundialu, jego udział w turnieju nie jest jeszcze potwierdzony.

Jednak „drzwi są bardzo otwarte” – powiedział Larsen SENZ Mornings, dodając, że Bolt prowadzi rozmowy z głównym trenerem Garym Steadem.

„Gary i Trent rozmawiają regularnie. Wszyscy znamy rodowód Bolty’ego, jego doświadczenie, to, jak wielkim zwycięzcą meczu był i co robił przez lata” – powiedział.

Szybki leworęczny, z wyjątkową umiejętnością wymachiwania piłką w obu kierunkach, uważany jest za jeden z największych talentów bowlingowych we wszystkich formach gry.

„Chcemy, żeby był zaangażowany, chcielibyśmy, żeby był zaangażowany, i całkowicie rozumiemy jego sytuację, więc będziemy nadal z nim pracować” – powiedział Larsen.

„Pod koniec roku pojechaliśmy na mistrzostwa świata i trzymałem kciuki, że jeśli gwiazdy ustawią się w szeregu, Trent Bolt otworzy dla nas kręgle”.

Pod nieobecność Bolta i doświadczonego Tima Southee stosunkowo niedoświadczony szybki atak z Nowej Zelandii miał problemy w niedawnej serii białych piłek w Indiach.

Zostali wyeliminowani 3: 0 w serii ODI, co będzie dla nich zmartwieniem, ponieważ mistrzostwa świata zostały zaledwie kilka miesięcy.

Nowa Zelandia dotarła do finałów jeden po drugim w 2015 i 2019 roku, ale jeszcze nie wygrała turnieju.