Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Reprezentant Nowej Zelandii Gavin Larsen ma nadzieję, że Trent Bolt zagra na Mistrzostwach Świata 2023

Reprezentant Nowej Zelandii Gavin Larsen ma nadzieję, że Trent Bolt zagra na Mistrzostwach Świata 2023

Główny selektor z Nowej Zelandii Gavina Larsena On jest nadzieją szybkiego melonika Trenta Bolta Poprowadzi krajowy atak w kręgle na Mistrzostwach Świata ODI w Indiach jeszcze w tym roku.

W zeszłym roku nowozelandzka deska do krykieta (NZC) Zgodziłem się wypuścić Bolta ze swojego centralnego kontraktu, ponieważ chciał być dostępny w turniejach T20 na całym świecie. Obecnie uczestniczy w MI Emirates w ZEA International T20 League.

Choć 33-latek wyraził chęć gry na mundialu, jego udział w turnieju nie jest jeszcze potwierdzony.

Jednak „drzwi są bardzo otwarte” – powiedział Larsen SENZ Mornings, dodając, że Bolt prowadzi rozmowy z głównym trenerem Garym Steadem.

„Gary i Trent rozmawiają regularnie. Wszyscy znamy rodowód Bolty’ego, jego doświadczenie, to, jak wielkim zwycięzcą meczu był i co robił przez lata” – powiedział.

Szybki leworęczny, z wyjątkową umiejętnością wymachiwania piłką w obu kierunkach, uważany jest za jeden z największych talentów bowlingowych we wszystkich formach gry.

„Chcemy, żeby był zaangażowany, chcielibyśmy, żeby był zaangażowany, i całkowicie rozumiemy jego sytuację, więc będziemy nadal z nim pracować” – powiedział Larsen.

„Pod koniec roku pojechaliśmy na mistrzostwa świata i trzymałem kciuki, że jeśli gwiazdy ustawią się w szeregu, Trent Bolt otworzy dla nas kręgle”.

Pod nieobecność Bolta i doświadczonego Tima Southee stosunkowo niedoświadczony szybki atak z Nowej Zelandii miał problemy w niedawnej serii białych piłek w Indiach.

Zostali wyeliminowani 3: 0 w serii ODI, co będzie dla nich zmartwieniem, ponieważ mistrzostwa świata zostały zaledwie kilka miesięcy.

Nowa Zelandia dotarła do finałów jeden po drugim w 2015 i 2019 roku, ale jeszcze nie wygrała turnieju.