Raport liceum czwartek: Cierpliwość się opłaca, gdy Polska wygrywa otwarcie

Polka Jane Grant wślizgnęła się na trzecią bazę przed rzuceniem piłki, ale wyszła z worka i Zach Winchester z Gray New Gloucester oznaczył go do wyjścia podczas czwartkowego meczu na CMCC w Auburn. Ross Dillingham/SunJournal

Auburn – Polska strzeliła cztery mecze w rundach opartych na regułach na szczycie szóstego inningu i utrzymała zwycięstwo 8:6 nad Grey New Gloucester w pierwszym sezonie baseballowym w zachodnim Maine w czwartek w Central Maine Community College.

Opóźniając 4-3, Knights wzmocnili się po tym, jak Ian Libby z Gray New Gloucester osiągnął limit pola z jednym outem i dwoma gońcami na szóstym miejscu. Polska zremisowała pięć razy z rzędu, by awansować 7-4.

Gray New Gloucester objął prowadzenie 3-0 w pierwszym deblu Austina Alberta, singlach Anthony’ego Prescotta i Mike’a Sweeney’a oraz faulu poza kortem.

Polska odpowiedziała biegiem na drugie miejsce na przepustce, a następnie zremisowała na trzecim miejscu przy pomocy singla z RBI Huntera Gibsona.

Patriots następnie odzyskali prowadzenie, zwiedzając dół trzeciego.

miękka piłka

POLSKA 16, GLAY-NOWA GLOUCESTER 1: Olivia Rio podwoiła się i prowadziła w pięciu rundach, prowadząc Knights nad Patriotami w otwierającym sezon Grey’s.

Gretchen Paradis dodała trzy trafienia, a trzy z RBI, Gabi Boldock, Emma Bonya, Emma Jani i Atlantis Martin zdobyły podwójne, a Savannah Tash potrójne dla Polski. Martin był zwycięskim melonikiem, zdobywając pięć trafień.

Maisie Lerette ma dwie piosenki dla Patriotów. Heather Nevilles zdobyła podwójną bramkę.

lacrosse dla dziewczyn

Marchwood 13, Szewrus 8: Isabel Young strzeliła cztery gole i asystowała dwóm kolejnym, co popchnęło Hawksa do zwycięstwa nad Stags w South Berwick.

Fiona Gillis również strzeliła cztery gole. Serafina Milino dodała trzy gole i jedną asystę, Lindley Gorey zdobyła dwa, a Lauren Walker zablokowała 10 rzutów dla Marshwooda.

READ  Warszawa. Mecz pomiędzy Polską a Hiszpanią. Strefa kibica na arenie narodowej. Bilety, godziny otwarcia, zasady

Severus Riley O’Mara prowadził z czterema bramkami. Cash Mackenzie strzelił dwa gole, Lucy Johnson i Georgia Nolan strzeliły raz, a Meredith McKiernan strzeliła siedem.

MT. Ararat 6, Brunszwik 5: Bramka Mallory’ego Stewarta na 24,8 sekundy przed dogrywką dała Eagles zwycięstwo nad Dragons w otwierającym sezon meczu z Topsham.

Madi Kenny strzelił trzy gole, a Elsa Dolerio dwa dla Mount Ararat.

Elizabeth Putnam zdobyła trzy gole w drugiej połowie, aby pomóc Brunswickowi zwiększyć dogrywkę. Kelsey Carter i Ella Gustafson strzeliły bramki w pierwszej połowie.

Serborough 16, Bonnie Orzeł 0: Natalie Bilodeau strzeliła sześć bramek, a Czerwona Burza pokonała Szkotów w Scarborough.

Molly Henderson strzeliła trzy gole i dwie asysty, a Megan Donovan zdobyła dwa gole i cztery asysty.

Walia 16, ul. Dominik 5: Kayleigh Michaud-Nolan, Grace Ramsdell i Anna Woodward strzelili po cztery gole, podczas gdy Warriors pokonali Świętych w Walii.

Ramsdale również miał pięć asyst, a Michoud Nolan i Woodward po trzy.

Emma Roy prowadziła Saint-Dome z trzema golami. Dwa gole w siatce zdobyła Natalia Russell.

Yarmouth 13, Wyndham 4: Anya Powers strzeliła pięć goli i dwie asysty, podczas gdy Clippers wyprzedzili Eagles w Yarmouth.

Nina Panuzzo dodała cztery gole i jedną asystę, a Sadie Karn zdobyła trzy gole i jedną asystę.

Isabelle Bass strzeliła dwie bramki dla Windham.

lacrosse dla chłopców

Scarborough 10, Marshwood 3: Finn Pedersen strzelił cztery gole, Ty Delaware dodał trzy gole i jedną asystę, a Red Storm wyeliminował Hawksa w drugiej połowie, by przypieczętować zwycięstwo na otwarcie sezonu nad Scarborough.

Jeremiah Park strzelił dwa gole, a Jack Carlista strzelił także dla Scarborough, który prowadził 6:3 w pierwszej połowie.