Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Puchar Australii: Co powiedzieli Rycerze

Puchar Australii: Co powiedzieli Rycerze

Oto, co Rycerze mieli do powiedzenia po przeprowadzeniu Pucharu Australii Grupy 1 (2000 m), imprezy firmowanej przez Flemingtona, która kosztowała 3 miliony dolarów.

Zwycięski dżokej: Bin Melhem (kaskadyjski)

Kiedy wygrywasz: „Byłem wystarczająco pewny siebie, miałem przed sobą odpowiednie węże i chcieliśmy wtoczyć się i splatać go, ponieważ uważamy, że w ten sposób ściga się najlepiej (ponieważ) będąc szeroki i odsłonięty, miał wiele do zrobienia Flemington i nie wygrał żadnego.

„Jest uczciwym koniem i mieć szybki zapas od mili do 2000… kiedy wszedł do bramek, był tak świeży, że nie mogłem go zmusić do wjechania w bariery.

„James wykonał niesamowitą robotę, doprowadzając go tutaj w takim stanie, a wspieranie jego trajektorii All-Star ekscytującą wygraną w ten sposób jest niesamowite”.

O znaczeniu wygranej: Jamie (kah, partner) wygrał o nim Grand Prix Doncaster i dał jej kilka rad, jak na nim jeździć, a ona prawdopodobnie ogląda to w szpitalu – nie powinna – ale nie może wyłączyć Racing.com.

„To było wyjątkowe i jeszcze bardziej dla konia, zasługuje na grupę 1 tutaj we Flemington i co za wyścig, aby to zrobić”.

Uderzenie kawalerii

Jimmy Mott (Numeria, 2): „Jestem bardzo dumny z jego wysiłku. Myślę, że zrobiliśmy dobry przejazd, z wyjątkiem kilku ostatnich kroków. Został pokonany przez dobrego konia. Frustrujące, ale koń okazał się świetny.”

Luke Nolen (bombardowanie, trzeci): „Wow. Ten facet wciąż dobrze biega, ale myślę, że to koniec jego przygotowań, ale to było piekło przygotowawcze”.

Bo Mertens (Smokin’ Roman, 4): „Pobiegł naprawdę dobrze. Mieliśmy świetny przejazd i trochę niepokoiliśmy się w drugiej połowie wyścigu, ale on jest dzielnym koniem i biegł naprawdę dobrze”.

READ  Japonia po pokonaniu Samoa nadal jest w ćwierćfinale RWC

Damian Oliver (Hizashuka, 5 lat): „Biegał dobrze. Nie miał dużo miejsca i prawdopodobnie mógł skończyć o pół długości lub długość bliżej, ale nie było dla niego zbyt wiele miejsca na ruch”.

Bozon Obi (Campionesa, 6): „Przez cały czas mieliśmy dobry bieg. Wyszliśmy w odpowiednim momencie i myślałem, że będziemy mieli szansę, ale nie wyszło, ale było dobrze”.

Patrick Moloney (Pasterz, siódmy): „Beznadziejny pech. Powinna była podejść tak blisko i sprawiłoby to tyle radości. Wolne tempo było odwrotne, a ona po prostu spadła z barier”.

Dzieci Jordana (niezgodne, ósme): „Wybiegł z bramki tak daleko, jak tylko mógł. Miał wystarczająco miękki bieg, ale może potrzebuje trochę łagodniejszego”.

Michael D (księżycowy rozbłysk, 9): „Jechaliśmy dobrze. Wsiedliśmy na konia Te Akau (Campionessa), ale zwycięzca faktycznie wyeliminował nas z wyścigu. Upadłem na kluczowym etapie i do tego momentu byliśmy w całkiem dobrej formie.”

Harry Coffey (Steinem, 10. miejsce): „Miałem niezły bieg i uzyskałem dobry rytm, ale kiedy zatrzymałem się, aby wykonać mój bieg, był to jeden krok i uderzyłem szeroko. Może dzisiaj trochę się ścigała”.

Blake Sheen (Jedenasty wysłannik): „Na pierwszy rzut oka było to rozczarowujące. Wrócił, a my zawsze mieliśmy to zrobić. Po prostu nie uderza w linię tak, jak myślę, że może”.

Daniel Moore (Urtic Circle, 12. miejsce): „Nie byłem w stanie zbudować galopu na żadnym etapie z niskiego remisu. To ładny koń, ale potrzebuje tylko odrobiny szczęścia”.

J McNeil (Moore Bank, 13. miejsce): „Miał świetny bieg, ale nie cofnął się dzisiaj”.

Daniel Stackhouse (Bear Story, XIV): „Ciężki bieg”.

Ben Allen (Yaphet, 15): „Dzisiaj było trochę płasko”.

Craig Newett (Regal Power, ostatni): „Bardzo rozczarowujące. Wykonał dobrą robotę i zmiksowaliśmy strita, ale on poszedł prosto, jakby to nie było prawdziwe”.

READ  Różnica punktów może być kluczowa dla Warriors w ich misji do finałów piłki nożnej