Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Przeszedłem od życia na Lidl 19p makaron do zarobienia sześciocyfrowej sumy na sprzedaż używanych ubrań”

„Przeszedłem od życia na Lidl 19p makaron do zarobienia sześciocyfrowej sumy na sprzedaż używanych ubrań”

Była studentka Cardiff ujawniła, jak przeszła od życia na makaronie za 19 pensów do zarabiania sześciocyfrowej pensji poprzez sprzedaż ubrań w stylu vintage.

Jak wiele młodych kobiet po dwudziestce, Holly jest fanatyczką mody, która wie, jak łatwo jest kupić nowe ubrania na specjalną okazję i nigdy więcej ich nie nosić.

W 2014 roku 18-latka postanowiła zacząć sprzątać swoją szafę i sprzedawać stare ubrania na Depop, aby zarobić trochę gotówki. Raporty lustrzane.

Aplikacja pozwala ludziom kupować i sprzedawać niechciane ubrania i zrewolucjonizowała rynek odzieży używanej – i pomogła doświadczonym sprzedawcom zarobić tysiące.

Czytaj więcej: Znajdź więcej Historie z Cardiff tutaj.

żyje w CardiffHolly zaczęła swobodnie korzystać z aplikacji po tym, jak „zbyt znudziła się” ubraniami, które miała na sobie – ale teraz zarabia sześciocyfrową pensję po tym, jak została bestsellerem.

Mieszkająca teraz na Bali 25-letnia absolwentka prawa zatrudniła pięć osób do pomocy w prowadzeniu sklepów w Wielkiej Brytanii.

Powiedziała The Mirror: „Zaczęłam starać się schudnąć w 2015 roku, a do 2016 roku zrzuciłam około czterech rozmiarów sukienek, więc musiałam pozbyć się starych rzeczy, a także kupić odpowiednie ubrania dla siebie.

„To był dar z niebios, że zarabiałem kieszonkowe, kiedy robiłem dyplom, bo szczerze mówiąc, nie byłbym w stanie kupić ubrań w inny sposób.

„Jednak dopiero pod koniec 2018 roku naprawdę zacząłem pracować i próbować budować niektóre marki”.

Holly mieszka teraz na Bali

Holly sprzedaje teraz różne przedmioty, od biżuterii po projektantkę odzieży męskiej, i wręczyła jej wypowiedzenie pracy w czerwcu 2021 r., aby mogła pracować w swoich sklepach na pełny etat.

Powiedziała: „Pojechałam do Dubaju w lutym 2021 na miesiąc i fajnie, że od tego czasu nie wróciłam do Wielkiej Brytanii.

READ  Pepco Group została wyceniona na 4,3 miliarda funtów przed jej pierwszą ofertą publiczną w Warszawie

„Myślę, że do czerwca przekazałbym wypowiedzenie i byłbym w stanie skalować swoje sklepy do punktu, w którym nie musiałem poświęcać godzin pracy między dziewiątą a piątą dziennie i nic nie jest bardziej stymulujące niż słońce na zewnątrz, które cię wyprowadza. twojego tyłka i próbując zrobić coś ze swojego życia.

„Nadal zamierzam w stu procentach ukończyć szkolenie i zostać prawnikiem, ale chciałbym móc rozwinąć moje sklepy do punktu, w którym będę mógł pracować za darmo”.

Z Bali pozostajesz w kontakcie z pięcioma osobami w Wielkiej Brytanii, które pomagają zarządzać ręczną pracą związaną z wysyłaniem paczek.

Opisując swoje codzienne życie, powiedziała: „Adoptowałam niesamowicie chytrego balijskiego psa po kilku miesiącach tutaj, więc wstaje około piątej lub szóstej każdego dnia.

„Sprawdzam z ludźmi zajmującymi się rękodziełem w moich brytyjskich sklepach, aby upewnić się, że tego dnia wszystko poszło gładko, ponieważ różnica czasu wynosi osiem godzin.

„Potem znajdę przyjemną kawiarnię, w której będę pracował i spędzę kilka godzin na sprawdzaniu zapasów i sprawdzaniu, czy muszę coś uzupełnić.

„Sprawdzam też, czy nie ma nowych trendów Depop, aby upewnić się, że jestem na bieżąco, a potem robię kilka TikToksów na tydzień.

„W porze lunchu idę do domu, idę na siłownię i opalam się, żeby ludzie w Wielkiej Brytanii się obudzili. W tym momencie zamierzam nagrać kilka filmów na Instagramie z moimi codziennymi wskazówkami Depop, a potem skończę ćwiczyć dzień. „

W ciągu ostatnich siedmiu lat Holly co miesiąc zarabiała tysiące na swojej bocznej pracy – ale prawie straciła je w 2020 roku, kiedy włamano się do jej sklepów.

„Mogę ci powiedzieć, że robię średnio [between] Pięć do dziesięciu razy więcej niż zarabiałem w ciągu miesiąca”.

„Byłem dość zaskoczony, że moje sklepy tak bardzo się rozwinęły, ale mam teraz dużo wydatków, ponieważ zleciłem pracę innym ludziom.

READ  Jak wymienić stary kocioł gazowy na pompę ciepła?

„Przebyłeś długą drogę od życia na makaronie Lidl 19p!”

W zeszłym roku pisałem eBook Został zaprojektowany, aby umożliwić ludziom szybkie śledzenie sukcesu w Depop, jednocześnie pokazując, w jaki sposób budowali i skalowali swoje firmy do punktu, w którym mogli rzucić pracę.

Tym, którzy chcą sprzedać swoje ubrania, radzi: „Co najważniejsze – rozeznaj się.

„Nie potrafię wyjaśnić, ile straciłem pieniędzy, kupując losowe rzeczy do sprzedania, a nie sprzedając żadnych.

„Zawsze mówię ludziom, że ich kapitał początkowy jest w ich garderobie, ale szczerze mówiąc, tak jest.

„Posprzątaj swoją garderobę i rób zakupy w sposób zrównoważony, to jest przyszłość!”

Aby uzyskać więcej wskazówek, śledź Holly Instagram i TikTok Umieść tweeta. ”

Aby otrzymywać najnowsze aktualizacje e-mail od WaliaOnline kliknij tutaj