Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

WIRED

Honor może nie być wolny od Huawei, jak twierdzi

Honor wyraźnie wie, że branża obserwuje. Podczas premiery Honor 50, jej nowego flagowego smartfona (Huawei Nova 9 uzupełniony o nieco inny aparat), podkreślił, że zapewnił sobie ponad 1100 długoterminowych umów o współpracy ze strategicznymi partnerami i ponad 30 dostawcami. Zaprosiła również rzecznika Qualcomm na scenę, aby omówić układ zasilający jej nowy telefon, podczas gdy on poruszył w domu bardzo ekskluzywne mody Honor wykonane do aparatu.

Jednak mając przed sobą Huawei Nova 9 i Honor 5, jasne jest, że Honor nie był w stanie wykryć oprogramowania na czas przed jego nową globalną premierą flagową. Podstawowe aplikacje Huawei (poczta e-mail, przeglądarka itp.) są prawie identyczne na obu telefonach, a nawet wyświetlają te same ilustracje, które przeprowadzą Cię przez pierwsze użycie.

Aparat Honor 50 jest również gorszy niż Nova 9. Może to wynikać z różnych czujników zastosowanych w obu telefonach i może również oznaczać, że Honor nie ma dostępu do IP przetwarzania fotograficznego Huawei.

Bardziej niepokojąca jest „ekskluzywna” funkcja aparatu Honor i wielokanałowa architektura wideo, która pozwala dwóm kamerom na przesyłanie wideo na podzielonym ekranie, prawie identycznym z trybem Vlog Nova 9. Tak, jest nieco inny interfejs użytkownika , ale opcje są takie same: przód/tył, tył/tył i obraz w obrazie.

W Chinach Honor 50 został wprowadzony na rynek przed Nova 9, więc technicznie Honor pojawił się tam jako pierwszy. Ale zgarnięcie lufy za pomocą trybów aparatu w trybach podkreśla walkę, z jaką Honor musi się wyróżnić w stanie post-Huawei.

To wyzwanie było nieuniknione. Honor powinien całkowicie przerobić swoją ofertę. Nie można zamknąć sklepu i dlaczego? Jako producent smartfonów nr 3 w Chinach, ma obecnych klientów, którzy świadczą usługi i promują dla nich sprzedaż.

Tak więc, gdy firma przechodzi przez swoją wstydliwą dorosłość, pozostaje pytanie: czy jest nadzieja dla marki Honor poza Chinami? Wczesne znaki są mieszane. Z drugiej strony Honor podejmuje pozytywne kroki, ujawniając, że trwają prace nad przeprojektowaniem MagicUI, dokładną kopią EMUI Huawei. W tym tygodniu zapowiedział również otwarcie własnej fabryki do produkcji własnych wyrobów. Z drugiej strony nie widzieliśmy jeszcze produkcji urządzenia całkowicie Obsługiwane przez Honor, więc kilka następnych telefonów, które zostaną wprowadzone na rynek, z pewnością ujawni więcej niż ujawnia Honor 50.

READ  Niemcy są największym partnerem gospodarczym Polski - mówi premier Polski - The First News

Główne zainteresowania są tak naprawdę ograniczone do badań, rozwoju i produkcji. Przedstawiciel branży powiedział WIRED: „Jednym z powodów, dla których OnePlus i Realme dzielą tak wiele funkcji projektowych i/lub technologii wysyłki z OPPO, jest to, że OnePlus musiał korzystać z linii produkcyjnych OPPO, a używane tam maszyny są niewiarygodnie drogie”.

W rzeczywistości większość dobrych rzeczy w Honor 50 to cechy Huawei: wysokiej jakości design, szybkie ładowanie i świetny wyświetlacz. Nie wiemy już, jakie telefony faktycznie produkuje Honor, ani kim jest Honor jako marka.

W obliczu trudnego zadania utrzymania klientów; identyfikacja swojego nowego bezmarkowego Huawei; Wzmocnienie partnerstw strategicznych. tworzenie grupy produktów; zatkać otwory IP; A zarządzanie dystrybucją, żeby wymienić tylko kilka – wszystko w branży borykającej się z niedoborami składników – stawka jest wysoka. Wiceprezes CounterPoint Research, Neil Shah, mówi jasno:[Honor] Dobra robota w Chinach. Ale powtórzenie tego sukcesu za granicą byłoby maratonem, a nie sprintem”.


Więcej wspaniałych historii przewodowych