Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pomocnik All Blacks, TJ Perenara, potwierdza „autentyczne” zainteresowanie przejściem NRL na Roosters

TJ Perenara brał udział w meczu NTT Docomo Red Hurricanes przeciwko Panasonic Wild Knights w Osace w Japonii w zeszłym miesiącu.

Buddhika Weerasinghe / Getty Images

TJ Perenara brał udział w meczu NTT Docomo Red Hurricanes przeciwko Panasonic Wild Knights w Osace w Japonii w zeszłym miesiącu.

TJ Perenara potwierdził, że naprawdę interesuje go zmiana kodu krzyżowego na Roosters w NRL i rozmawiał na żywo z trenerem Roosters Trentem Robinsonem.

„To z pewnością prawda po obu stronach” – powiedział Perinara z Japonii we wtorek wieczorem. „To będzie wyzwanie, ale o czym myślałem przez całą swoją karierę.

„Grałem w lidze, kiedy byłem trochę młodszy. Przez dekadę dużo o tym myślałem.

„Czuję, że gra prostytutki pasuje do stylu gry, który lubię grać, nawet wiedząc, że będzie więcej zakłóceń w lidze.

Nie ma jeszcze decyzji, na stole jest kilka opcji, ale nie podjąłem decyzji.

Czytaj więcej:
* Kronk’s Heart: Why Sydney Roosters Want All Blacks TJ Berenara w National Football League
* „ The Man Made for the League ”: Dane Coles zaskoczony potencjalną transformacją kolegi z drużyny, huraganu TJ Perrinary
* NRL: Trener Sydney Roosters Trent Robinson potwierdził swoje zainteresowanie All Black TJ Perenara
* TJ Perenara ma podpisać umowę o wartości 140 000 USD od Sydney Roosters na ostatnią część sezonu NRL
* Zmiana TJ Perenary byłaby „ogromnym ryzykiem”, mówi All Black Craig Innes, aby przejść przez kod
* „Będzie niesamowitym graczem w lidze”: Brad Webber popiera omawiany ruch NRL TJ Perenary

„Chciałem podjąć świadomą decyzję, aby skupić się na rozgrywkach [in Japan]. „

Połowa obrony All Blacks występuje w najlepszych rozgrywkach J-League, prowadząc NTT Docomo Red Hurricanes do ćwierćfinałowego meczu z Toyotą Fairfields prowadzonym przez Kierana Reida w ciągu dwóch tygodni.

Ale była gorąca debata na temat jego przyszłości Po tym, jak Robinson potwierdził, że NRL Magic Club próbuje go podpisać.

READ  Podnieś dach: Biznesmen wydał pół miliona dolarów na prezent na 50. urodziny

Hurricane oświadczyły, że chcą ponownie podpisać kontrakt z 29-latkiem, którego przywództwo i charakter rywalizacji zostały poważnie przeoczone podczas kampanii Super Rugby Aotearoa.

JRFU

Japoński trener Jimmy Joseph omawia siłę First Division w porównaniu do Super Rugby Aotiaro oraz to, jak globalny kalendarz testów ma zasadnicze znaczenie dla rozwoju Japonii.

Hurricane wygrały do ​​tej pory tylko jeden mecz, a Perrinara powiedział, że „trudno” było patrzeć, jak drużyna przechodzi tak wiele bliskich porażek.

„Chłopcy ciężko pracują … więc widzą, że niektóre wyrównane mecze kończą się źle, a jeśli niektóre z naszych meczów idą po naszej myśli, to patrzymy na inny sezon …

„Jakość piłki nożnej jest tak wysoka, że ​​mecze są ograniczone dwoma, trzema i czterema punktami.

„[But] Bycie z chłopcami nie boli ”.

Perinara powiedział również, że jest gotowy na dodatkowe leczenie, jakiego może wymagać okres w National Football League, chociaż nie postrzega wymagań fizycznych jako największego wyzwania.

– Rozumiem, że będą pewne fizyczne uwarunkowania, do których będę musiał się dostosować, aby odnieść sukces w lidze – powiedział.

„Myślę, że przyzwyczajenie się do tego zajmie trochę czasu. Ale nie sądzę, że będzie to największe wyzwanie.

„Przyjdzie do zespołu późno w późnych latach i spróbuje porozumieć się z graczami, aby wygrać turniej. To będzie największe ograniczenie czasowe.

„Budowanie relacji będzie kluczowe”.

TJ Perenara oczyszcza piłkę dla NTT Docomo Red Hurricanes przeciwko Canon Eagles w lutym.

Atsushi Tomura / Getty Images

TJ Perenara oczyszcza piłkę dla NTT Docomo Red Hurricanes przeciwko Canon Eagles w lutym.

Perinara potwierdził, że nawet jeśli podpisałby kontrakt z Roosters w tym roku, mógłby również podpisać kontrakt z Hurricanes i New Zealand Rugby w latach 2022-2023, aby zabrać go na Puchar Świata w Rugby we Francji.

Inną opcją jest podpisanie Roosters w 2021 roku, a następnie powrót do Japonii w przyszłym roku.

READ  Nowa Zelandia kontra Indie: plan Black Caps, aby zepsuć imprezę w półfinale Pucharu Świata w krykiecie 2023

W międzyczasie Bioden Barrett i Brody Ritalik, którzy we wtorek rozmawiali z Japonią, potwierdzili, że nie odegrają żadnej roli w nadchodzących zawodach Super Rugby via Tasman, które mają się rozpocząć 14 maja.

Barrett gra dla Suntory w japońskiej Premier League, podczas gdy Ritalik gra w drugim i ostatnim roku swojej umowy z Kobe.

Sezon Premier League kończy się 23 maja, ale gracze muszą przejść przez dwa tygodnie kwarantanny po powrocie do Nowej Zelandii, co oznacza, że ​​będą mieli mało czasu na powrót odpowiednio do Bluesa i Chiefs.