Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pomocnik All Blacks, TJ Perenara, potwierdza „autentyczne” zainteresowanie przejściem NRL na Roosters

TJ Perenara brał udział w meczu NTT Docomo Red Hurricanes przeciwko Panasonic Wild Knights w Osace w Japonii w zeszłym miesiącu.

Buddhika Weerasinghe / Getty Images

TJ Perenara brał udział w meczu NTT Docomo Red Hurricanes przeciwko Panasonic Wild Knights w Osace w Japonii w zeszłym miesiącu.

TJ Perenara potwierdził, że naprawdę interesuje go zmiana kodu krzyżowego na Roosters w NRL i rozmawiał na żywo z trenerem Roosters Trentem Robinsonem.

„To z pewnością prawda po obu stronach” – powiedział Perinara z Japonii we wtorek wieczorem. „To będzie wyzwanie, ale o czym myślałem przez całą swoją karierę.

„Grałem w lidze, kiedy byłem trochę młodszy. Przez dekadę dużo o tym myślałem.

„Czuję, że gra prostytutki pasuje do stylu gry, który lubię grać, nawet wiedząc, że będzie więcej zakłóceń w lidze.

Nie ma jeszcze decyzji, na stole jest kilka opcji, ale nie podjąłem decyzji.

Czytaj więcej:
* Kronk’s Heart: Why Sydney Roosters Want All Blacks TJ Berenara w National Football League
* „ The Man Made for the League ”: Dane Coles zaskoczony potencjalną transformacją kolegi z drużyny, huraganu TJ Perrinary
* NRL: Trener Sydney Roosters Trent Robinson potwierdził swoje zainteresowanie All Black TJ Perenara
* TJ Perenara ma podpisać umowę o wartości 140 000 USD od Sydney Roosters na ostatnią część sezonu NRL
* Zmiana TJ Perenary byłaby „ogromnym ryzykiem”, mówi All Black Craig Innes, aby przejść przez kod
* „Będzie niesamowitym graczem w lidze”: Brad Webber popiera omawiany ruch NRL TJ Perenary

„Chciałem podjąć świadomą decyzję, aby skupić się na rozgrywkach [in Japan]. „

Połowa obrony All Blacks występuje w najlepszych rozgrywkach J-League, prowadząc NTT Docomo Red Hurricanes do ćwierćfinałowego meczu z Toyotą Fairfields prowadzonym przez Kierana Reida w ciągu dwóch tygodni.

Ale była gorąca debata na temat jego przyszłości Po tym, jak Robinson potwierdził, że NRL Magic Club próbuje go podpisać.

READ  Drużyna PH para dance sport zdobyła 19 medali w Polsce

Hurricane oświadczyły, że chcą ponownie podpisać kontrakt z 29-latkiem, którego przywództwo i charakter rywalizacji zostały poważnie przeoczone podczas kampanii Super Rugby Aotearoa.

JRFU

Japoński trener Jimmy Joseph omawia siłę First Division w porównaniu do Super Rugby Aotiaro oraz to, jak globalny kalendarz testów ma zasadnicze znaczenie dla rozwoju Japonii.

Hurricane wygrały do ​​tej pory tylko jeden mecz, a Perrinara powiedział, że „trudno” było patrzeć, jak drużyna przechodzi tak wiele bliskich porażek.

„Chłopcy ciężko pracują … więc widzą, że niektóre wyrównane mecze kończą się źle, a jeśli niektóre z naszych meczów idą po naszej myśli, to patrzymy na inny sezon …

„Jakość piłki nożnej jest tak wysoka, że ​​mecze są ograniczone dwoma, trzema i czterema punktami.

„[But] Bycie z chłopcami nie boli ”.

Perinara powiedział również, że jest gotowy na dodatkowe leczenie, jakiego może wymagać okres w National Football League, chociaż nie postrzega wymagań fizycznych jako największego wyzwania.

– Rozumiem, że będą pewne fizyczne uwarunkowania, do których będę musiał się dostosować, aby odnieść sukces w lidze – powiedział.

„Myślę, że przyzwyczajenie się do tego zajmie trochę czasu. Ale nie sądzę, że będzie to największe wyzwanie.

„Przyjdzie do zespołu późno w późnych latach i spróbuje porozumieć się z graczami, aby wygrać turniej. To będzie największe ograniczenie czasowe.

„Budowanie relacji będzie kluczowe”.

TJ Perenara oczyszcza piłkę dla NTT Docomo Red Hurricanes przeciwko Canon Eagles w lutym.

Atsushi Tomura / Getty Images

TJ Perenara oczyszcza piłkę dla NTT Docomo Red Hurricanes przeciwko Canon Eagles w lutym.

Perinara potwierdził, że nawet jeśli podpisałby kontrakt z Roosters w tym roku, mógłby również podpisać kontrakt z Hurricanes i New Zealand Rugby w latach 2022-2023, aby zabrać go na Puchar Świata w Rugby we Francji.

Inną opcją jest podpisanie Roosters w 2021 roku, a następnie powrót do Japonii w przyszłym roku.

W międzyczasie Bioden Barrett i Brody Ritalik, którzy we wtorek rozmawiali z Japonią, potwierdzili, że nie odegrają żadnej roli w nadchodzących zawodach Super Rugby via Tasman, które mają się rozpocząć 14 maja.

Barrett gra dla Suntory w japońskiej Premier League, podczas gdy Ritalik gra w drugim i ostatnim roku swojej umowy z Kobe.

Sezon Premier League kończy się 23 maja, ale gracze muszą przejść przez dwa tygodnie kwarantanny po powrocie do Nowej Zelandii, co oznacza, że ​​będą mieli mało czasu na powrót odpowiednio do Bluesa i Chiefs.